Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Szczecin Cup – turniej Tennis Europe młodzików – wyniki

przez maka

Zakończyl się międzynarodowy turniej młodzików z cyklu Tennis Europe w Szczecinie.

Do ćwierćfinałów singla chłopców awansowali Michał Sikorski, Konrad Fryze, Daniel Michalski i Karol Paluch. W 1/2 finału zagrał Fryze.

W gronie dziewcząt w półfinałach odpadły Anna Hertel i Wiktoria Kulik.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Jirousek – Wrzoł 6:3, 5:7, 6:3; Rocens – Wetoszka 6:3, 2:6, 7:6 (5); Skowroński- Stoeher-Hering 6:0, 6:0; (6) D. Michalski – Krzystek 6:3, 6:0; (3) Sedlar – A. Pawlicki 6:4, 1:6, 6:3; Błaszczyk – Skutella 6:3, 6:3; Schouten – Franko 6:1, 6:2; (8) Fryze – Huetten 6:1, 6:1; (5) Sikorski – Bettenhausen 6:2, 6:1; Łosiak – Urjasz 6:2, 6:1; Jankowiak – Weber 6:0, 6:0; (4) Velek – Kozioł 6:2, 6:2; (7) Paluch – Grzegorczyk 6:2, 6:4; Paolella – Kosiński 3:6, 6:3, 7:6 (5); Slump – Lalek 6:2, 6:0; (2) Holis – Skonieczny 6:2, 6:1.

Druga runda: Jirousek – Rocens 6:0, 6:0; D. Michalski – Skowroński 6:1, 6:3; Sedlar – Błaszczyk 6:3, 6:0; Fryze – Schouten 6:3, 6:0; Sikorski – Łosiak 6:1, 6:3; Velek – Jankowiak 6:1, 3:6, 6:4; Paluch – Paolella 6:1, 6:0; Holis – Slump 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Jirousek – D. Michalski 2:6, 6:1, 6:4; Fryze – Sedlar 6:1, 6:1; Velek – Sikorski 6:1, 6:3; Holis – Paluch 6:0, 6:4.

Półfinały: Jirousek – Fryze 6:4, 6:1; Velek – Holis 6:4, 6:2.

Finał: Velek – Jirousek 6:3, 6:1.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Jirousek/Velek – Zaworski/Lelek 6:0, 6:1; Schouten/Slump – Jankowiak/Pawlicki 6:1, 2:6, 13:11; (4) D. Michalski/Wrzoł – Skutella/Urjasz 6:1, 6:4; Grzegorczyk/Kozioł – Stoeher-Hering/Weber 6:4, 6:4; Fryze/Skowroński – McKenna Morgan/Rocens 6:1, 6:0; (3) Łosiak/Sikorski – Kosiński/Wetoszka 6:3, 6:3; Krzystek/Paluch – Huetten/Paolella 6:1, 6:1; (2) Holis/Sedlar – Błaszczyk/Sonieczny 6:4, 6:0.

Ćwierćfinały: Jirousek/Velek – Schouten/Slump 6:3, 6:3; D. Michalski/Wrzoł – Grzegorczyk/Kozioł 6:2, 7:5; Fryze/Skowroński – Łosiak/Sikorski 6:3, 6:3; Holis/Sedlar – Krzystek/Paluch 6:1, 6:1.

Półfinały: Jirousek/Velek – Michalski/Wrzoł 6:1, 6:3; Fryze/Skowroński – Holis/Sedlar 1:6, 6:4, 10:8.

Finał: Fryze/Skowroński – Jirousek/Velek 6:1, 6:2.

KWALIFIKACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: A.Kwiatkowski – Golenia 6:2, 6:2; Weber – Szymański 6:1, , 6::0; Lalek – Kugel 6:4, 4:2 i krecz Niemca; Skutella – Stepha, :n 6:3, 6:3; Skonieczny – Wurm 6:0, 6:1; Bettenhausen – Barański 6:4, 3:6, 6:2; Paolella – Zaworski 6:4, 6:1; Urjasz – Mader 6:3, 6:1.

Druga runda: A. Pawlicki – A. Kwiatkowski 6:2, 6:3,; Weber – Fleischhauer walkower; Lalek – Galus 7:5, 6:1; Skutella – Cieślewicz 6:0, 6:0; Skonieczny – Kolasiński 5:7, 6:0, 6:0; Bettenhaus – Stodder 2:6, 7:5, 6:4; Paolella – Czech 6:3, 6:4; Urjasz – McKenna Morgan 6:1, 6:2.


SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kynclova – bye; Sosnowska – Kovalenko 6:4, 6:2; Helmi – I. Świątek 3:6, 7:5, 6:4; (6) Zakordoniec – Światłoń 6:2, 6:2; (3) Hertel – Komorowska 6:0, 6:3; Nikolenko – Jaeger 6:2, 6:1; Kunat – Valyaeva 6:1, 6:1; (7) Podlińska – Pawlak 6:1, 6:0; (5) Kuczer – Siłka 6:1, 6:1; Bednarczyk – Kostuj 6:0, 6:4; Pietraszkiewicz – Krafczyk 6:4, 7:6 (0); (4) Solovyeva – Tomczyk 6:2, 6:3; Oczachowska – (8) Rutkowska 7:5, 7:5; Kromolicka – Krimatschow 1:6, 6:4, 6:4; Bludau – M. Kania 6:3, 6:2; (2) Kulik – Aleksandrowicz 6:0, 6:1.

Druga runda: Kynclova – Sosnowska 6:1, 6:2; Zakordoniec – Helmi 6:3, 6:4; Hertel – Nikolenko 6:3, 4:6, 6:4; Podlińska – Kunat 6:1, 6:1; Kuczer – Bednarczyk 6:1, 6:1; Solovyeva – Pietraszkiewicz 6:1, 6:1; Oczachowska – Kromolicka 6:2, 6:2; Kulik – Bludau 7:6 (2), 6:4.

Ćwierćfinały: Kynlcova – Zakordoniec 7:5, 6:2; Hertel – Podlińska 6:4, 6:1; Solovyeva – Kuczer 6:2, 4:6, 6:4; Kulik – Oczachowska 5:7, 6:4, 6:1.

Półfinały: Kynclova – Hertel 4:6, 6:2, 6:3; Solovyeva – Kulik 6:4, 6:4.

Finał: Kynclova – Solovyeva 6:2, 6:0.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Pawlak/Pietraszkiewicz – Oczachowska/Siłka 7:5, 4:6, 10:7; Bednarczyk/Kunat – Helmi/Valyaeva 6:3, 6:4; Świątek/Zakordoniec – Kovalenko/Nikolenko 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: (1) Kynclova/Solovyeva – Pawlak/Pietraszkiewicz 6:0, 6:0; Sosnowska/Światłoń – (3) Hertel/Rutkowska 6:4, 6:3; (4) M. Kania/Podlińska – Bednarczyk/Kunat 6:3, 4:6, 10:7; (2) Kuczer/Kulik – Świątek/Zakordoniec 6:3, 6:0.

Półfinały: Kynclova/Solovyeva – Sosnowska/Światłoń 7:5, 6:0; Kuczer/Kulik – M. Kania/Podlińska 6:1, 6:1.

Finał: Kynclova/Solovyeva – Kuczer/Kulik 6:4, 6:3.

KWALIFIKACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Sosnowska – bye; Krimatschow – bye; Aleksandrowicz – Kiryluk 5:7, 7:5, 6:2; Krafczyk – Domin 6:1, 6:3; Pawlak – Pulchartova 6:2, 6:2; Pietraszkiewicz – Thompson 6:4, 6:3; Valyaeva – Zając 7:5, 6:4; Kovalenko – Kostuj 6:4, 6:4.: Kynclova – Sosnowska 6:1, 6:2; Zakordoniec – Helmi 6:3, 6:4; Hertel – Nikolenko 6:3, 4:6, 6:4; Podlińska – Kunat 6:1, 6:1; Kuczer – Bednarczyk 6:1, 6:1; Solovyeva – Pietraszkiewicz 6:1, 6:1; Oczachowska – Kromolicka 6:2, 6:2; Kulik – Bludau 7:6 (2), 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności