Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Golubic - Ferro 6:4, 6:2; Pliskova - Pera 6:3, 1:6, 6:1; Dodin - Makarova 6:2, 6:1; Juvan - Berberovic 6:2, 6:3; Mertens - Friedsam 7:5, 7:5; Christian/Marozava - Piter/Zimmermann 2:6, 6:3, 10:8; RABAT WTA 250: Bondar - Kucova 6:3, 6:3; Rus - Galfi 6:4, 6:2; C. Liu - Sherif 4:6, 7:6 (5), 6:1; Parrizas Diaz - Mladenovic 4:6, 6:3, 6:0; GENEWA ATP 250: Griekspoor - Nikles 6:3, 7:5; Kokkinakis - Delbonis 1:6, 7:5, 7:5; Opelka - O'Connell 6:3, 7:5; J. Sousa - Basilashvili 6:4, 6:3; Mektic/Pavic - Arends/Walków 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); Rune - Mannarino 6:4, 6:3; Coria - Carreno Busta 7:5, 6:3; Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); M. Gonzalez/Melo - Nys/Zieliński 6:4, 3:6, 10:6.

Tadex Cup – podwójna wygrana Drzewieckiego

Karol Drzewiecki zwyciężył w ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym juniorów w Poznaniu.

W zawodach Tadex Cup rywalizowało 30 tenisistów do lat 18. Reprezentant Grunwaldu Poznań pokonał w finale Dominika Kinastowskiego (Dolny Śląsk).

W grze podwójnej Drzewiecki i Michał Nispoń (Grunwald) wygrali w decydującym pojedynku z Marcinem Pniewskim i Julianem Turosieńskim (Warszawianka).

SINGIEL

Pierwsza runda: Turosieński – bye; Owczarz – Hadas 6:1, 6:1; Korzeniewski – Kowal 6:0, 6:0; Dom. Kinastowski – Komajda 6:4, 6:4; Stypułkowski – Stelmaszak 6:3, 6:3; Duchnowski – Pożniak 7:6, 6:7, 6:3; Ziembikiewicz – Gronowalski 6:3, 6:1; Pniewski – Lamczyk 6:1, 6:1; Drzewiecki – Łuczak 6:3, 6:3; Sobkowiak – Morkowski 6:1, 6:2; Charkiewicz – Filipowicz 6:3, 6:2; Grzesiński – Daw. Kinastowski 6:1, 6:4; Lemiesz – Ł. Chmielewski 6:4, 6:1, Skierkowski – Wiśniewski 6:2, 6:2; Kaczmarek – Gębski 6:1, 6:1; Nispoń – bye.

Druga runda: Turosieński – Owczarz 4:6, 6:3, 6:4; Dom. Kinastowski – Korzeniewski 6:2, 6:3; Duchnowski – Stypułkowski 7:6, 6:1; Pniewski – Ziembikiewicz 6:0, 5:7, 6:1; Drzewiecki – Sobkowiak 6:3, 6:3; Charkiewicz – Grzesiński 6:4, 3:6, 6:4; Lemiesz – Skierkowski 6:4, 6:2; Nispoń – Kaczmarek 2:6, 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Dom. Kinastowski – Turosieński 4:6, 6:3, 6:4; Duchnowski – Pniewski 7:5, 6:2; Drzewiecki – Charkiewicz walkower; Nispoń – Lemiesz 6:2, 6:3.

Półfinały: Dom. Kinastowski – Drzewiecki 6:4, 7:5; Drzewiecki – Nispoń 6:3, 0:6, 6:3.

Finał: Drzewiecki – Dom. Kinastowski 4:6, 6:2, 6:3.

DEBEL

Ćwierćfinały: Drzewiecki/Nispoń – Ł. Chmielewski/Korzeniewski 6:2, 6:2; Kaczmarek/Sobkowiak – Dom. Kinastowski/Lemiesz 6:3, 4:6, 10:8; Charkiewicz/Owczarz – Gronowalski/Skierkowski 6:3, 6:4; Pniewski/Turosieński – Grzesiński/Lamczyk 6:4, 6:4.

Półfinały: Drzewiecki/Nispoń – Kaczmarek/Sobkowiak 6:1, 5:7, 10:5; Pniewski/Turosieński – Charkiewicz/Owczarz walkower.

Finał: Drzewiecki/Nispoń – Pniewski/Turosieński 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności