Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Talex Open 2013 – futures w Poznaniu – wyniki

przez maka

W Poznaniu odbyła się kolejna edycja futuresa mężczyzn ITF Talex Open.

Faworytami międzynarodowych mistrzostw Wielkopolski (korty ziemne, 15 tys. $) byli Belg Germain Gigounon i Chorwat Kristijan Mesaros.

W turnieju głównym z Polaków grali Grzegorz Panfil, Piotr Gadomski, Marcin Gawron, Adam Chadaj, Błażej Koniusz, Andriej Kapaś, Arkadiusz Kocyła, Mikołaj Jędruszczak, Kamil Majchrzak, Szymon Walków i Bogdan Dzudzewicz.

Przez kwalifikacje przebili się Piotr Łomacki, Patryk Janik, Louis Dończyk i Karol Drzewiecki.

Do ćwierćfinałów awansowali Gawron, Kapaś i Gadomski. W półfinale znalazł się jedynie Gadomski. Przegrał w nim jednak z Benjaminem Balleret (Monaco).

W finale debla zagrali Gresk i Majchrzak. W singlu triumfował Mesaros.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Gigounon – Rizzuti 6:0, 6:0; Majchrzak – B. Dzudzewicz 6:4, 3:6, 6:2; Arneodo – Jaloviec 6:3, 6:3; (8) Gadomski – Dończyk 6:0, 6:2; (4) Panfil – Klec 6:1, 6:3; Balleret – Walków 6:0, 6:2; Kocyła – Mokrzycki 7:6 (4), 6:7 (3), 7:5; (6) Edmund – Jędruszczak 6:0, 6:0; (7) Capkovic – Chadaj 6:4, 6:1; Kapaś – Raab 6:4, 6:4; Koniusz – Łomacki 6:3, 6:0; (3) Mesaros – B. Wagner 6:0, 6:2; (5) Machado – Urrutia Fuentes 6:3, 6:1; Michalicka – Gunneswaran 7:6 (2), 6:0; Gawron – Janik 6:3, 6:7 (3), 6:0; (2) Reuter – Drzewiecki 6:1, 6:4.

Druga runda: Gigounon – Majchrzak 6:1, 6:2; Gadomski – Arneodo 6:2, 3:6, 7:6 (6); Balleret – Panfil 2:6, 6:4, 6:1; Edmund – Kocyła 6:1, 6:3; Kapaś – Capkovic 7:6 (3), 7:6 (6); Mesaros – Koniusz 6:4, 6:3; Machado – Michalicka 0:6, 6:3, 6:4; Gawron – Reuter 6:7 (6), 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Gadomski – Gigounon 6:4, 3:1 i krecz Belga; Balleret – Edmund 6:4, 6:4; Mesaros – Kapaś 6:2, 6:2; Machado – Gawron 6:3, 6:0.

Półfinał: Balleret – Gadomski 6:2, 6:4; Mesaros – Machado 6:2, 6:0.

Finał: Mesaros – Balleret 6:4, 4:6, 6:1.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Gadomski/Kowalczyk – Skoch/Zednik 6:4, 6:2; Gawron/Koniusz – Gigounon/Reuter 7:5, 6:1; (4) Arneodo/Balleret – Jędruszczak/Kocyła 6:4, 6:2; Goto/Raab – Dończyk/Urrutia Fuentes 6:7 (3), 7:6 (4), 10:6; Gresk/Majchrzak – Filipek/Łomacki 6:0, 6:3; (3) Chadaj/Michalicka – Mercuri/Rizzuti 6:7 (3), 6:1, 10:3; Barański/Stefaniak – A. Mlazga/Wojnar 6:3, 6:0; (2) Kapaś/Panfil – Gajewski/Walków 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Gawron/Koniusz – Gadomski/Kowalczyk 7:5, 6:1; Arneodo/Balleret – Goto/Raab 6:3, 6:3; Gresk/Majchrzak – Chadaj/Michalicka 6:7 (4), 7:6 (3), 10:7; Kapaś/Panfil – Barański/Stefaniak 6:3, 6:4.

Półfinały: Arneodo/Balleret – Gawron/Koniusz 6:4, 6:3; Gresk/Majchrzak – Kapaś/Panfil 6:3, 7:5.

Finał: Arneodo/Balleret – Gresk/Majchrzak 6:2, 6:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Raab – bye; Majchrowicz – F. Plewiński 6:1, 6:3; Charkiewicz – Kryvaruchka 6:2, 6:2; Lemiesz – Pyla 6:2, 6:3; (2) Jaloviec – bye; Rajski – Chojnowski 6:1, 6:1; Kon. Mularczyk – Robertson 6:4, 6:0; Safuryn – P. Gewert 6:0, 6:2; (3) Filipek – bye; Drzewiecki – Scott 1:6, 6:3, 6:3; Mercuri – Svistonov 6:4, 6:2; Gresk – Terczyński 6:2, 7:6 (6); (4) Janik – bye; D. Lipka – P. Zbroja 6:1, 6:4; Compagnone – Owczarz 6:0, 6:0; Gajewski – Zawisza 6:1, 6:3; (5) Stefaniak – bye; Kłos – Godlewski walkower; Łomacki – Savkin 6:1, 6:0; Vergopolem Ribeiro – Sobkowiak 7:5, 6:4; (6) Wojnar – bye; Borkowski – Iżycki 6:2, 6:7 (6), 6:0; Barański – Sołtyka 6:4, 3:0 i krecz Tomasza; (9) Mokrzycki – Jabłoński 6:2, 6:1; (7) Zednik – bye; Dończyk – J. Bieńkowski 6:2, 6:3; A. Mlazga – Nawrocki 6:2, 6:2; (10) Zubov – Okrutny 6:4, 1:6, 6:2; (8) Goto – bye; Rizzuti – Lima-Perez 6:0, 6:1; Brandys – P. Lipka 7:6 (7), 1:6, 7:6 (5); (11) Szmyrgała – Gryńkowski 6:3, 6:4.

Druga runda: Raab – Majchrowicz 6:2, 6:3; Charkiewicz – Lemiesz 6:0, 6:0; Jaloviec – Rajski 6:4, 6:7 (4), 6:4; Safuryn – Kon. Mularczyk 6:4, 6:7 (7), 6:2; Drzewiecki – Filipek 6:1, 4:0 i krecz Przemka; Mercuri – Gresk 6:4, 3:6, 6:4; Janik – D. Lipka 1:6, 6:0, 6:3; Gajewski – Compagnone 6:4, 6:1; Stefaniak – Kłos 6:1, 6:2; Łomacki – Vergopolem Ribeiro 6:1, 6:2; Wojnar – Borkowski 6:4, 6:3; Barański – Mokrzycki; Dończyk – Zednik 7:5, 6:3; A. Mlazga – Zubov 7:6 (4), 6:4; Rizzuti – Goto 6:4, 6:7 (5), 6:1; Szmyrgała – Brandys 7:5, 6:4.

Trzecia runda: Raab – Charkiewicz 6:1, 6:0; Jaloviec – Safuryn 7:6 (4), 7:6 (5); Drzewiecki – Mercuri 6:7 (4), 7:6 (2), 6:2; Janik – Gajewski 6:2, 2:6, 6:3; Łomacki – Stefaniak 6:3, 7:5; Mokrzycki – Wojnar 6:4, 6:4; Dończyk – A. Mlazga 6:4, 6:3; Rizzuti – Szmyrgała 4:6, 7:5, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności