Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Tenis na wózkach – halowe mistrzostwa Polski

przez maka

W Drzonkowie odbyły się halowe mistrzostwa Polski w tenisie na wózkach.

Złote medale w singlu zdobyli Lucyna Miętrkiewicz (IKS Sulechów) i Tadeusz Kruszelnicki. W grze podwójnej triumfowali Kamil Fabisiak i Piotr Jaroszewski (SIKT Płock).

W drużynowym czempionacie po złoto sięgnęli zawodnicy SIKT I Płock (Kamil Fabisiak, Stefan Dobaczewski i Jerzy Kulik).

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Szczygieł – Malinowski 6:0, 6:3; Hebisz – Bukrym 6:0, 6:2; Szary – Michalak 6:0, 6:0; Żyła – Wójcikowski 6:2, 6:2; Jabłoński – Wojtarowicz 6:3, 6:0; Rogowski – Dobaczewski 6:0, 6:3; Nowicki – Kowalewski 6:0, 6:4; Nitschke – Czerniszewski 6:2, 6:2.

Druga runda: Fabisiak – Szczygieł 6:0, 6:1; Kinowski – Hebisz 6:4, 6:1; Batycki – Szary 6:1, 6:3; Żyła – Brezyna 3:6, 6:4, 6:0; P. Miętrkiewicz – Jabłoński 6:4, 7:5; Jariszewski – Rogowski 6:1, 6:3; Kulik – Nowicki 6:1, 6:0; Kruszelnicki – Nitschke 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Fabisiak – Kinowski 6:3, 6:0; Batycki – Żyła 6:3, 6:1; Jaroszewski – P. Miętrkiewicz 6:3, 6:2; Kruszelnicki – Kulik 6:0, 6:0.

Półfinały: Fabisiak – Batycki 6:3, 6:4; Kruszelnicki – Jaroszewski 6:7 (7), 6:0, 7:6 (6).

Finał: Kruszelnicki – Fabisiak 7:6 (4), 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Kulik/Szary – Czerniszewski/Wójcikowski 6:3, 6:0; Kowalewski/Żyła – Bukrym/Malinowski 6:1, 7:5; Michalak/Szczygieł – Hebisz/Nowicki 3:6, 6:4, 10:8.

Ćwierćfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Kulik/Szary 6:2, 6:3; Kowalewski/Żyła – Jabłoński/Nitschke 6:4, 6:2; Batycki/Brezyna – Dobaczewski/Rogowski 6:0, 6:3; Kinowski/P. Miętrkiewicz – Michalak/Szczygieł 6:3, 6:4.

Półfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Kowalewski/Żyła 6:1, 6:2; Kinowski/P. Miętrkiewicz – Batycki/Brezyna 4:6, 6:4, 10:8.

Finał: Fabisiak/Jaroszewski – Kinowski/P. Miętrkiewicz 6:1, 6:2.

SINGIEL KOBIET

Finał: L. Miętrkiewicz – Wojciechowicz 6:1, 6:1.

TURNIEJ DRUŻYNOWY

Klasyfikacja: 1. SIKT I Płock, 2. SIKT II Płock, 3. Warta Poznań, 4. ZSTTW Zielona Góra, 5. Start Szczecin, 6. DeSki Warszawa.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności