Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Tenis na wózkach – mistrzostwa Polski w Płocku

przez maka

W Płocku odbyły się 20. mistrzostwa Polski w tenisie na wózkach.

W turnieju nie pojawili się Tadeusz Kruszelnicki i Albin Batycki. Pod ich nieobecność w finale Kamil Fabisiak pokonał Piotra Jaroszewskiego.

Ponadto triumfowali także w grze podwójnej. W gronie kobiet Lucyna Miętrkiewicz wygrała w finale z Krystyną Wandachowicz.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Stasiak – Kowalewski 6:0, 6:3; Parulewicz – Zalewski 6:0, 6:0; Żyła – Nowicki 6:0, 6:1; Śmietanka – Kumela 6:1, 6:0; Hebisz – Wójcikowski 6:0, 6:0.

Druga runda: Jaroszewski – Stasiak 6:1, 6:0; Parulewicz – Malicki 6:2, 6:1; Miętrkiewicz – Sobczyński walkower; Żyła – Jabłoński 6:4, 6:1; Kinowski – Śmietanka 5:7, 6:0, 10:6; Kulik – Hebisz 6:0, 6:1; Dobaczewski – Nitschke 6:3, 6:3; Fabisiak – Bukrym 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Jaroszewski – Parulewicz 6:0, 6:0; Miętrkiewicz – Żyła 6:1, 6:2; Kulik – Kinowski 6:2, 6:4; Fabisiak – Dobaczewski 6:0, 6:0.

Półfinały: Jaroszewski – Miętrkiewicz 6:3, 6:4; Fabisiak – Kulik 6:1, 6:1.

Finał: Fabisiak – Jaroszewski 6:3, 6:1.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Hebisz/Nowicki – Kumela/Wójcikowski 6:0, 6:0; Jabłóński/Miętrkiewicz – Kowalewski/Nitschke 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Hebisz/Nowicki 6:0, 6:1; Kulik/Stasiak – Dobaczewski/Malinowski 6:2, 6:2; Parulewicz/Żyła – Bukrym/Zalewski 6:1, 6:0; Kinowski/Malicki – Jabłoński/Miętrkiewicz 7:6 (2), 7:6 (4).

Półfinały: Fabisiak/Jaroszewski – Kulik/Stasiak 6:0, 6:1; Kinowski/Malicki – Parulewicz/Żyła walkower.

Finał: Fabisiak/Jaroszewski – Kinowski/Malicki 6:1, 6:1.

SINGIEL KOBIET

Finał: Miętrkiewicz – Wandachowicz 6:1, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności