Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis na wózkach – Płock Orlen Polish Open

przez maka

Zakończyła się 20. edycja turnieju Płock Orlen Polish Open.

Zawody dla tenisistów na wózkach rozegrane zostały w ramach ITF Wheelchair Tennis Tour (ITF 2 Series, korty ziemne, 13 tys. €).

W zmaganiach mężczyzn rozstawionych zostało trzech Polaków: Tadeusz Kruszelnicki (nr 5), Kamil Fabisiak (7) i Piotr Jaroszewski (8). Rozpoczęli rywalizację od drugiej rundy.

W ćwierćfinale znalazł się tylko Kruszelnicki. W półfinale gry podwójnej był Maksymilian Szary.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Cattaneo – bye; Batycki – Kulik 6:2, 6:7 (3), 6:2; Stefanu – Utikal 6:7 (4), 6:0, 6:2; (5) Kruszelnicki – bye; (3) Phillipson – bye; Golovin – Stasiak 6:2, 6:0; Gergely – Berdichevsky 6:1, 6:2; (7) Fabisiak – bye; (6) Ok-Chee – bye; P. Miętrkiewicz – Dobaczewski 7:5, 6:4; Kubat – Bukrym 6:1, 6:1; (4) Legner – bye; (8) Jaroszewski – bye; Sommerfeld – Hiller 7:5, 5:7, 6:1; Molier – Szary 6:2, 6:1; (2) Vink – bye.

Druga runda: Cattaneo – Batycki 6:0, 6:1; Kruszelnicki – Stefanu 6:2, 5:7, 6:3; Phillipson – Golovin 6:0, 6:3; Gergely – Fabisiak 6:4, 7:5; Ok-Chee – P. Miętrkiewicz 6:4, 7:5; Legner – Kubat 6:0, 6:1; Sommerfeld – Jaroszewski 6:3, 6:2; Vink – Molier 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Cattaneo – Kruszelnicki 6:2, 6:4; Phillipson – Gergely 4:6, 6:4, 6:3; Legner – Ok-Chee 6:2, 6:2; Vink – Sommerfeld 6:2, 6:1.

Półfinały: Cattaneo – Phillipson 6:3, 6:3; Vink – Legner 6:2, 6:1.

Finał: Vinc – Cattaneo 6:3, 6:3.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Osterer – bye; Calati – Shyngaryova 6:1, 6:0; (3) Spaanstra – L. Miętrkiewicz 6:1, 6:0; Diaz – Porizkova 6:2, 6:3; Josevski – Wojcieszak 6:1, 6:3; (4) Cabrillana – Morch 7:5, 6:2; Verfuerth – Manns 6:3, 6:3; (2) Kaiser – bye.

Ćwierćfinały: Osterer – Calati 6:3, 6:1; Spaanstra – Diaz 6:4, 6:0; Cabrillana – Josevski 6:2, 6:3; Kaiser – Verfuerth 6:2, 6:2.

Półfinały: Spaanstra – Osterer 1:6, 6:4, 4:2 i krecz Niemca; Kaiser – Cabrillana 6:0, 6:1.

Finał: Spaanstra – Kaiser 6:2, 7:6 (4).


DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Cattaneo/Legner – bye; Gergely/Stefanu – Batycki/Berdichevsky 6:2, 6:2; (3) Phillipson/Oh-Chee – bye; Hiller/Sommerfeld – Dobaczewski/P. Miętrkiewicz 6:0, 6:1; Szary/Utikal – Brezyna/Stasiak 6:0, 6:2; (4) Golovin/Kulik – bye; Molier/Vink – Hebisz/Nowicki 6:0, 6:0; (2) Fabisiak/Jaroszewski – bye.

Ćwierćfinały: Cattaneo/Legner – Gergely/Stefanu 6:4, 6:3; Phillipson/Oh-Chee – Hiller/Sommerfeld 6:4, 6:2; Szary/Utikal – Golovin/Kulik 6:2, 7:5; Molier/Vink – Fabisiak/Jaroszewski 6:1, 6:1.

Półfinały: Cattaneo/Legner – Phillipson/Oh-Chee 6:4, 6:1; Molier/Vink – Szary/Utikal 6:1, 6:2.

Finał

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kaiser/Osterer – bye; Manns/Verfuerth – Cabrillana/Diaz 4:6, 6:3, 11:9; L. Miętrkiewicz/Wojcieszak – Porizkova/Shyngaryova 4:6, 7:5, 11:9; (2) Morch/Spaanstra – bye.

Półfinały: Manns/Verfuerth – Kaiser/Osterer walkower; Morch/Spaanstra – L. Miętrkiewicz/Wojcieszak 6:4, 6:3.

Finał: Manns/Verfuerth – Morch/Spaanstra 2:6, 6:2, 10:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności