Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2.

Tenis na wózkach – Wrocław Cup 2014

W Centrum Tenisowym Redeco odbył się turniej Wheelchair Tennis Tour Wrocław Cup 2014.

Na zawody cyklu ITF zapraszał Dolnośląskie Stowarzyszenie Sportowców Niepełnosprawnych Aktywni.

Z biało-czerwonych w drugiej rundzie znależli się Tadeusz Kruszelnicki, Piotr Jaroszewski i Kamil Fabisiak. W ćwierćfinale odpadli Kruszelnicki i Fabisiak. W półfinale debla był Kruszelnicki.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) McCaroll – bye; Hiller – Utikal 6:2, 3:6, 6:4; Brychta – Szary 6:1, 6:2; (7) Vinatier – bye; (4) Hewett – bye; Stefanu – Kulik 6:2, 6:2; Kruszelnicki – Rogowski 6:1, 6:0; (5) Legner – bye; (8) Olsson – bye; Molier – Batycki 6:1, 6:2; Riegler – Stasiak 6:2, 6:0; (3) Phillipson – bye; (6) Fabisiak – bye; Jaroszewski – Kleckner 7:5, 6:2; Sommerfeld – P. Miętrkiewicz 6:2, 6:1; (2) Kellerman – bye.

Druga runda: McCaroll – Hiller 6:2, 6:4; Vinatier – Brychta 6:7 (6), 7:6 (5), 6:3; Hewett – Stefanu 6:1, 6:2; Kruszelnicki – Legner 6:3, 6:4; Olsson – Molier 6:4, 6:2; Phillipson – Riegler 6:2, 6:2; Fabisiak – Jaroszewski 6:0, 6:4; Kellerman – Sommerfeld 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: McCaroll – Vinatier 6:2, 7:5; Hewett – Kruszelnicki 6:3, 6:4; Olsson – Phillipson 7:6 (8), 7:5; Kellerman – Fabisiak 6:2, 6:2.

Półfinały: Hewett – McCaroll 7:6 (5), 6:2; Kellerman – Olsson 6:3, 4:1 i krecz Szweda.

Finał: Kellerman – Hewett 6:3, 7:5.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: Wysocka – Wojcieszak 6:3, 6:0.

Druga runda: (1) Kruger – Schoenn 6:3, 6:2; (3) Kaiser – L. Miętrkiewicz 6:1, 6:3; (4) Morch – Wysocka 7:6 (6), 6:3; (2) Spaanstra – Porizkova 6:0, 6:1.

Półfinały: Kruger – Kaiser 5:7, 6:1, 6:4; Spaanstra – Morch 6:2, 6:2.

Finał: Kruger – Spaanstra 6:3, 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Kellerman/Legner – bye; Sommerfeld/Vinatier – Kleckner/Riegler 6:2 6:7 (8), 10:8; (3) Hewett/Molier – bye; Batycki/Brezyna – P. Miętrkiewicz/Szczygieł 4:6, 6:4, 10:3; Fabisiak/Jaroszewski – Kulik/Szary 6:2, 6:0; (4) Olsson/Phillipson – bye; Stefanu/Utikal – Brychta/Hiller 6:3, 4:6, 10:7; (2) Kruszelnicki/McCaroll – bye.

Ćwierćfinały: Kellerman/Legner – Sommerfeld/Vinatier 6:3, 6:1; Hewett/Molier – Batycki/Brezyna 6:1, 6:3; Olsson/Phillipson – Fabisiak/Jaroszewski 6:2, 7:5; Kruszelnicki/McCaroll – Stefanu/Utikal 6:3, 6:0.

Półfinały: Kellerman/Legner – Hewett/Molier 5:7, 6:4, 10:4; Olsson/Phillipson – Kruszelnicki/McCarol 6:0, 6:3.

Finał: Kellerman/Legner – Olsson/Phillipson 7:5, 7:5.

DEBEL KOBIET

Półfinały: (1) Morch/Spaanstra – Wojcieszak/Wysocka 6:2, 6:4; (2) Kaiser/Kruger – L. Miętrkiewicz/Porizkova 6:1, 6:2.

Finał: Morch/Spaanstra – Kaiser/Kruger 4:6, 6:3, 10:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności