Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Ferro - Fręch 5:7, 7:5, 7:5; Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; DOHA WTA: Azarenka - Kuznetsova 6:2, 6:3; Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; Sakkari - Sherif 6:0, 6:3; Ostapenko - Bertens 6:0, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Brazylii, Austrii, Chinach i USA.

Waszyngton – ATP

Pierwsza runda: Stepanek – Petzschner 6:7 (2), 6:4, 6:0; Kunitsyn – Muller 6:4, 3:6, 7:6 (5); D. Young – A. Sitak 6:0, 6:3; Guccione – Falla 7:6 (3), 6:3; Matosevic – Berankis 7:6 (3) 3:6, 6:1; Blake – T. Ito 6:3, 6:3; Ebden – R. Ram 6:1, 3:2 i krecz Amerykania; Russell – Karlovic 6:4, 7:6 (4).

Kitzbuhel – ATP

Pierwsza runda: Ramos – Andreev 6:0, 6:7 (3), 6:4; Riba – Hanescu 7:6 (3), 6:4; Andujar – Rosol 3:6, 6:3, 6:3; Gimeno-Traver – Thiem 6:4, 6:2; Kohlschreiber – Muster 6:3, 6:0; Montanes – J. Marti 6:3, 6:2; Seppi – Istomin 6:2, 6:2.

Carlsbad – WTA

Pierwsza runda: Glatch – Makarova 6:1, 6:2; J. Zheng – Lucic 5:7, 6:2, 7:6 (3); Arvidsson – Weinhold 6:3, 6:1; Baltacha – Oudin 6:0, 6:1; Grandin – Hercog; Craybas – Pelletier 6:1, 6:1; Dushevina – Rezai 4:6, 6:3, 6:4; Vinci – Jovanovski 3:6, 6:4, 6:1; Razzano – Hradecka 6:7 (7), 7:6 (5), 6:1; Vandeweghe – Cirstea 7:5, 6:7 (3), 6:3; King – Fujiwara 6:1, 4:6, 7:5; McHale – Scandalis 6:0, 6:0.

Pekin – Ch

Pierwsza runda: Di Wu – Yu Chang 6:1, 6:2; Olaso – Ma 6:3, 7:5; Rufin – Ouanna 6:3, 7:6 (2); Dustov – Matsukevich 6:2, 6:4; Ti Chen – Ryderstedt 6:4, 6:4.

Trani – CH

Pierwsza runda: Trevisan – I. Minar 6:3, 6:4; Delbonis – Naso 6:3, 6:4; Ungur – P. Sousa 6:2, 4:6, 6:4; Arnaboldi – Gil 1:6, 6:4, 6:1.

Segovia – CH

Pierwsza runda: Donskoy – Ch. Voinea 6:2, 6:1; Sijsling – Clement 6:2, 1:6, 7:6 (8); G. Granollers – Jaime Pulgar-Garcia 7:6 (4), 4:6, 6:3; Mahut – Rieschick 6:1, 6:2; Bemelmans – Millot 5:7, 6:1, 6:4.

Vancouver – CH

Pierwsza runda: Wolmarans – D. Kosakowski 6:7 (6), 6:4, 6:4; Gregorc – Venus 6:1, 2:6, 6:3; Borvanov – Sugita 7:6 (5), 6:2; Ball – Matsui 7:6 (7), 6:3; G. Jones – D. Martin 6:3, 6:3; Bogdanovic – Ouellette 6:2, 6:4; J. Ward – Verryth 6:4, 6:0.

Campos Do Jordao – CH

Pierwsza runda: R. Dutra Da Silva – Schwartzman 7:5, 6:2; Sorgi – D. Dutra Da Silva 7:5, 6:3; G. Rivera – Demoliner 6:3, 7:6 (5); Capdeville – Lindell 6:3, 5:7, 6:2; T. Lopes – Benedetti 6:3, 6:7 (9), 7:5; Dabul – Hocevar 7:6 (2), 6:0; J. Silva – Saavedra 6:2, 6:7 (5), 6:2; Salamanca – Cabal 6:1, 7:5; Clezar – Camilo 7:6 (5), 3:6, 6:3; Felder – Romboli 6:4, 6:3; Miele – Turini 3:6, 6:1, 6:4; Van Der Merwe – De Paula 6:4, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności