Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Ferro - Fręch 5:7, 7:5, 7:5; Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; DOHA WTA: Azarenka - Kuznetsova 6:2, 6:3; Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; Sakkari - Sherif 6:0, 6:3; Ostapenko - Bertens 6:0, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Brazylii, Austrii, Chinach i USA.

Kitzbuhel – ATP

Druga runda: Seppi – Riba 7:5, 6:4; Chela – Gimeno-Traver 6:4, 3:6, 6:3; Giraldo – Fognini 6:3, 6:4.

Waszyngton – ATP

Druga runda: D. Young – J. Melzer 6:7 (6), 6:4, 3:1 i krecz Jurgena; N. Davydenko – Ebden 6:3, 7:5; Stepanek – Odesnik 6:1, 6:1; Russell – Malisse 7:6 (4), 2:3 i krecz Xaviera; Verdasco – Matosevic 6:4, 6:4; Troicki – R. Harrison 7:5, 6:2.

Carlsbad – WTA

Druga runda: Stephens – Goerges 6:3, 7:5; Dushevina – Hercog 4:6, 6:1, 6:4; Brianti – Arvidsson 0:6, 7: 6 (5), 7:6 (7); Razzano – Erakovic 6:1, 6:3; Hantuchova – B. Zahlavova Strycova 6:1, 6:3; S. Peng – An. Rodionova 6:1, 6:3; Paszek – Kirilenko walkower; J. Zheng – Vinci 6:4, 6:2; Ivanovic – Morita 6:1, 7:6 (5); Errani – King 6:3, 6:2; McHale – Kudryavtseva 6:2, 3:1 i krecz Ally; Vandeweghe – Savchuk 6:7 (7), 6:4, 6:3; Lisicki – Date-Krumm 6:1, 6:2.

Pekin – CH

Druga runda: Ti Chen – Gong 7:5, 6:3; Olaso – Jun 7:6 (5), 6:1; Yang – Rufin walkower; Dustov – Zhe Li 3:6, 7:6 (5), 7:6 (4).

Segovia – CH

Pierwsza runda: Carreno – Navarro 4:6, 7:6 (5), 7:6 (2); Bautista – Alcaide 6:1, 6:7 (2), 7:6 (2); J. Sousa – Kukushkin 6:7 (4), 6:2.

Druga runda: F. Martin – Schuettler 7:6 (5), 6:0; Mahut – G. Granollers 7:5, 6:3; Donskoy – Bemelmans 6:3, 3:6, 6:3; Burquier – Sijsling 4:6, 6:4, 6:4.

Trani – CH

Druga runda: Goffin – Authom 6:3, 6:1; Arnaboldi – Galvani 6:4, 7:6 (6); L. Mayer – Kellner 4:6, 7:6 (0), 6:1; Trevisan – Delbonis 6:4, 2:6, 6:4

Vancouver – CH

Druga runda: Reix – Wolmarans 4:6, 6:3, 7:6 (9); Reynolds – Gregorc 6:4, 4:6, 6:2; J. Ward – Chvojka 4:6, 6:3, 6:4; Bogdanovic – Y-H Lu 6:4, 3:6, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności