Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w Niemczech, Włoszech, Rosji, Ekwadorze, Azerbejdżanie i USA.

Hamburg – ATP

Pierwsza runda: Ilhan – Petzschner 6:2, 4:6, 7:6 (5); Stepanek – A. Beck 7:5, 7:6 (2); Monaco – Bolelli 6:3, 7:5; Gimeno-Traver – M. Granollers 6:3 i krecz Marcela; Andujar – J. Benneteau 6:2, 6:2; Stebe – Ferrero 6:3, 6:2; Kohlschreiber – Golubev 7:5, 6:3.

Druga runda: Simon – S. Stakhovsky 6:2, 6:1; J. Nieminen – Dolgopolov 6:1, 1:6, 6:4; Fognini – Crivoi 6:1, 7:5; Kamke – Chela 6:1, 6:4; Jużny – Berlocq 7:5, 7:6 (7); Reister – Garcia-Lopez 7:6 (5), 6:2.

Atlanta – ATP

Pierwsza runda: Hewitt – Simmonds 6:4, 6:4; Matosevic – Kunitsyn 6:7 (3), 6:2, 7:5; Y-H Lu – Bachinger 7:5, 7:6 (4); R. Harrison – Sugita 6:1, 7:6 (5); Mahut – Berankis 7:6 (5), 6:2; Ginepri – Haas 6:4, 7:5; R. Ram – Dimitrov 6:4, 6:4.

Baku – WTA

Pierwsza runda: Rezai – Farhad 6:0, 6:2; Niculescu – Georgatou 5;1 i krecz Greczynki; Mikadze – Khrisanova 6:0, 6:0; Bovina – Diyas 6;0, 3:6, 7:5; Vesnina – Buchina 6:2, 3:6, 7:5; Tatishvili – Rodina 6:4, 6:2; Pervak – Lertcheewakarn 3:6, 6:1, 7:5; Yakimova – Savinykh 6:3, 6:4; Makarova – Kremer 6:1, 6:4; K. Bondarenko – Tsurenko 6:3, 6:2; K. Kucova – Arefyeva 6:3, 6:3; Pavlyuchenkova – Solovieva 7:5, 6:4; Zvonareva – Abduraimova 6:1, 7:5.

Orbetello – CH

Pierwsza runda: Trevisan – Cecchinato 4:6, 6:1, 7:5; Paire – L. Mayer 2:6, 7;6 (5), 6:1; Cervantes – Raditschnigg 6:4, 6:3; De Bakker – M. Fischer 4:6, 6:3, 6:4; Naso – J. Marti 7:6 (6), 6:1; Mesaros – G. Granollers 4:6, 7:6 (4), 6:2; Jouan – Eysseric 6:2, 6:2; Lorenzi – Delbonis 3:6, 6:2, 6:1.

Penza – CH

Pierwsza runda: Gasapryan – Alshin 6:1, 6:0; Ledovskikh – Kudryavtsev 6:4, 6:1; Brugues – Matsukevich 6:3, 6:4; Lacko – Lobkov 6:2, 6:2; Ryderstedt – Kumantsov 7:6 (3), 6:3; Vasiliev – Elgin 3:6, 6:3, 6:3; Weintraub – Baluda 6:3, 6:1; Jaziri – Sitak 7:6 (6), 6:3; Rudnev – Semjan 6:3, 6:7 (1), 6:1; Kukushkin – Zaytsev 6:2, 6:1; Menendez – Kravchuk 7:6 (1), 6:2; Mektic – Niland 6:0, 6:1.

Lexington – CH

Pierwsza runda: Guccione – Milton 6:3, 7:6 (4); J. Baker – Kondo 6:4, 6:4; Oullette – Levine 6:3, 0:1 i krecz Jesseiego; Wolmarans – J. Cox 6:1, 7:5; Ball – D. Cox 6:3, 6:2; Duclos – Britton 6:2, 6:3; Strode – Yoo 6:3, 4:6, 4:0 i krecz Daniela; Odesnik – Buchanan 6:3, 6:4; Sitak – Reix 6:4, 6:2; Williams – Quigley 6:3, 7:6 (5); Monroe – Musialek 6:4, 7:6 (2).

Manta – CH

Pierwsza runda: Endara – Schwartzman 6:4, 4:6, 6:3; K. Kim – E. Gomez 6:2, 6:2; G. Rivera – Estrella 7:6 (2), 6:7 (5), 6:1; Al. Gonzalez – Duran 2:6, 6:4, 7;6 (3); R. Ghedin – Van der Merwe 6:1, 6:1; Dabul – Matsui 6:2, 6:4; Barrientos – Echazu 6:3, 6:4; D. Dutra Da Silva – Romboli 6:0, 2:6, 7:6 (1); Campozano – Hidalgo 6:4, 6:4; Klaasen – Struvay 3:6, 7:6 (1), 6:1.

Kategoria: