Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); Albot - Mannarino 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4; Schwartzman - Cecchinato 6:2, 6:2; J.M. Cerundolo - Kecmanovic 6:7 (3), 7:5, 6:2; Ramos-Vinolas - Etcheverry 2:6, 7:6 (5), 7:5.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w Szwajcarii, Chorwacji, Niemczech, Kazachstanie, Finlandii, Włoszech, Chinach i USA.

Gstaad – ATP

Druga runda: Almagro – J. Nieminen 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Jużny – Haider-Maurer 6:4, 5:7, 6:4; M. Granollers – Wawrinka 6:3, 6:2; Verdasco – J. Benneteau 6:4, 5:7, 6:1; Almagro – F. Lopez 6:4, 7:5.

Umag – ATP

Ćwierćfinały: Cilic – Seppi 6:1, 6:3; Fognini – Starace 3:6, 6:3, 6:1; Ferrero – Berlocq 6:1, 7:6 (5); Dolgopolov – Ramos 6:3, 7:5.

Los Angeles – ATP

Ćwierćfinały: R. Harrison – Y-H Lu 3:6, 6:3, 6:4; Fish – Kunitsyn 6:2, 6:4; Gulbis – Del Potro 6:2, 6:4; Bogomolov – Bellucci 1:6, 6:4, 6:1.

Stanford – WTA

Ćwierćfinały: Bartoli – Morita 6:1 i krecz Japonki; Lisicki – A. Radwańska 7:6 (4), 2:6, 6:2; Cibulkova – Erakovic 6:1, 6:1; S. Williams – Sharapova 6:1, 6:3.

Waszyngton – WTA

Ćwierćfinały: Peer – Brianti 6:1, 6:2; Falconi – Razzano 6:4, 6:3; Paszek – Dubois 5:7, 6:4, 7:6 (2); Petrova – Jovanovski 7:6 (4), 7:5.

Astana – CH

Ćwierćfinały: Jaziri – K. Beck 6:2, 6:1; Kukushkin – Chiudinelli 7:5, 6:0; Golubev – Brugues 7:5, 6:4; Bubka – Kravchuk 6:1, 6:4.

Wuhai – CH

Ćwierćfinały: T. Yang – Udomchoke 2:6, 7:6 (12), 6:4; Soeda – Lim 6:4, 6:4; Klaasen – Weintraub 4:6, 6:3, 6:4; Cervantes – Monroe 6:4, 6:4.

Tampere – CH

Druga runda: H. Kontinen – Klec 7:6 (1), 6:4.

Ćwierćfinały: Prodon – T. Nieminen 6:2, 6:1; Dasnieres De Veigy – Eysseric 6:4, 7:6 (4); Gensse – Lojda 7:6 (1), 7:6 (1); H. Kontinen – Guez 6:4, 6:4.

Dortmund – CH

Ćwierćfinały: Schoorel 6:3, 6:4; Authom – Gabashvili 3:6, 6:2, 6:4; Bagnis – Phau 7:6 (5), 6:4; L. Mayer – H. Zeballos 6:2, 6:3.

Recanati – CH

Ćwierćfinały: Galvani – Nielsen 6:2, 6:3; F. Martin – Gaio 6:3, 7:6 (4); De Schepper – Cipolla 6:3, 3:6, 6:4; Zemlja – Bautista 7:6 (4), 7:6 (2).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności