Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Ruusuvuori - Wawrinka 6:3, 3:6, 6:3; Brooksby - Bublik 6:2, 6:3; Khachanov - F. Cerundolo 7:6 (4), 5:7, 6:3; Molcan - McDonald 7:6 (1), 6:4; Hurkacz/Zieliński - Puetz/Venus 6:3, 7:6 (4); TORONTO WTA 1000: Stephens - Kenin 6:2, 6:7 (5), 7:5; Cornet - Garcia 3:6, 6:3, 6:3; Muhammad - Keys 7:6 (5), 6:4; Pliskova - Krejcikova 6:3, 6:4; Rybakina - Bouzkova 7:5, 6:7 (3), 6:1; S. Williams - Parrizas Diaz 6:3, 6:4; Ostapenko - Kalinina 6:4, 6:2; Halep - Vekic 6:0, 6:2; Haddad Maia - Trevisan 6:2, 2:6, 6:2; Teichmann - V. Williams 6:2, 6:3; Riske-Amritraj - Kvitova 6:2, 4:6, 6:3; Putintseva - Sebov 3:6, 6:2, 7:5; L. Fernandez - Sanders 6:4, 6:7 (2), 6:3; CONCORD WTA 125: Fręch - Tikhonova 6:4, 6:2; Muchova - Bjorklund 6:2, 6:1; Bonaventure - Gracheva 6:2, 7:5; Townsend - L. Sun 6:3, 6:0; Blinkova - Flink 6:3, 6:7 (5), 6:2.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w Szwajcarii, Chorwacji, Niemczech, Kazachstanie, Finlandii, Włoszech, Chinach i USA.

Gstaad – ATP

Pierwsza runda: Bachinger – Andujar 6:1, 6:4.

Druga runda: Jużny – Istomin 6:3, 6:2; mecze – M. Granollers – Andreev 6:1, 4:3 i deszcz; Giraldo – Haider-Maurer; Wawrinka – Luczak – przełożone na jutro.

Umag – ATP

Druga runda: Ramos – Naso 6:1, 6:3; Berlocq – Robredo walkower; Ferrero – Ljubicic 1:6, 6:3, 6:4; Dolgopolov – Volandri 6:1, 6:2.

Los Angeles – ATP

Druga runda: Gulbis – D. Kosakowski 6:2, 6:4; R. Harrison – Russell 6:3, 6:4; Y-H Lu – Baghdatis 6:3, 6:4; Del Potro – Blake 6:4, 7:6 (3).

Stanford – WTA

Druga runda: Cibulkova – McHale 6:4, 2:6, 6:3; Bartoli – Marino 6:4, 6:3; A. Radwańska – K-Ch Chang 6:4, 3:6, 6:0; Sharapova – Hantuchova 6:2, 2:6, 6:4.

Waszyngton – WTA

Druga runda: Falconi – S. Zhang 6:4 i krecz Chinki; Razzano – Baltacha 6:4, 6:2; Petrova – Bouchard 6:2, 6:2; Jovanovski – Craybas 6:4, 5:7, 6:4.

Astana – CH

Druga runda: Bubka – Dustov 7:6 (5), 6:1; Jaziri – Lacko 6:7 (2), 6:3, 6:4; K. Beck – Betov 6:2, 6:2; Kravchuk – Inoyatov 7:6 (4), 6:1.

Wuhai – CH

Druga runda: Soeda – Wu 4:6, 6:2, 6:2; Lim – Ouanna 6:3, 3:6, 7:6 (5); Udomchoke – Y. Kim 6:4, 6:2; Yang – Rufin 6:4, 7:6 (2).

Tampere – CH

Druga runda: T. Nieminen – Zopp 6:1, 6:2; Eysseric – Kellner 7:6 (4), 7:6 (5) Dasnieres De Veigy – Heilovaara 6:0, 6:3; Prodon – J. Sousa 5:7, 6:1, 7:6 (3).

Dortmund – CH

Druga runda: Reissig – Klizan 2:6, 6:2, 4:1 i krecz Martina; L. Mayer – J. Marti 6:2, 6:4; H. Zeballos – Teixeira 6:3, 6:4; Schoorel – Goffin 6:4, 7:5.

Recanati – CH

Druga runda: mecze Brezac – Nielsen 6:4, 2:1 i deszcz; Zemlja – Burquier; Schuettler – Galvani; Bautista – Ungur – przełożone na jutro.

Kategoria: