Polski Tenis

WYNIKI

MONTREAL ATP 1000: Hurkacz - Kyrgios 7:6 (4), 6:7 (5), 6:1; Ruud - Auger-Aliassime 6:1, 6:2; TORONTO WTA 1000: Halep - Gauff 6:4, 7:6 (2); CONCORD WTA 125: Q. Wang - Fręch 6:2, 6:4; Pera - Volynets 6:3, 6:1.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w Szwajcarii, Chorwacji, Niemczech, Kazachstanie, Finlandii, Włoszech, Chinach i USA.

Gstaad – ATP

Druga runda: J. Benneteau – Bachinger 6:4, 6:4; M. Granollers – Andreev 6:1, 6:3; Haider-Maurer – Giraldo 3:6, 6:2, 6:4; Wawrinka – Luczak 6:3, 7:5; Verdasco – Gil 6:3, 6:2; F. Lopez – Gimeno-Traver 6:3, 6:4.

Umag – ATP

Druga runda: Cilic – Haase 4:6, 6:4, 6:3; Fognini – O. Rochus 6:4, 6:1; Seppi – Junqueira 7:5, 6:1; Starace – Chela 6:4, 4:6, 7:5.

Los Angeles – ATP

Druga runda: Bogomolov – Dimitrov 6:4, 6:3; Kunitsyn – Sweeting 7:6 (4), 7:6 (6); Bellucci – Falla 6:0, 6:1; Fish – Muller 7:6 (1), 6:1.

Stanford – WTA

Druga runda: Morita – U. Radwańska 4:6, 7:5, 6:1; Erakovic – Azarenka 4:6, 7:5, 6:2; S. Williams – Kirilenko 6:2, 3:6, 6:2; Lisicki – Stosur 6:3, 7:5.

Waszyngton – WTA

Druga runda: Brianti – Lepchenko 6:1, 6:2; Watson – Dubois 3:6, 7:5, 6:1; Peer – Kudryavtseva 6:1, 6:4; Paszek – Brengle 6:3, 6:1.

Astana – CH

Druga runda: Kukushkin – Molchanov 6;7, 6:4, 6:3; Brugues – Lisnard 6:2, 6:2; Chiudinelli – Basiliashvili 6:1, 6:1 Golubev – Yevseyev 6:4, 6:2.

Wuhai – CH

Druga runda: Monroe – Wachiramanowong 7:6 (4), 6:7 (6), 6:1; Cervantes – Olaso 4:6, 6:3, 6:2; Klaasen – Ryderstedt 6:4, 6:4; Weintraub – Takeuchi 6:3, 6:7 (2), 6:1.

Tampere – CH

Druga runda: Gensse – Olin 4:6, 6:1, 6:4; Lojda – Paire 6:1, 6:1; Guez – M. Kontinen 6:3, 6:3; H. Kontinen – Klec 7:6 (1), 5:3 i deszcz.

Dortmund – CH

Druga runda: Bagnis – Struff 6:4, 6:4; Authom – Greul 6:2, 6:0; Gabashvili – Galdon 6:1, 6:2; Phau – Meffert 7:6 (10), 6:4.

Recanati – CH

Druga runda: F. Martin – Sijsling 6:4, 6:7 (6), 6:4; De Scheeper – G. Granollers 7:5, 6:1; Nielsen – Brezac 4:6, 7:5, 6:1; Zemlja – Burquier 6:2, 6:3; Galvani – Schuettler 7:6 (2), 6:4; Bautista – Ungur 6:4, 6:7 (4), 6:4; Cipolla – J. Minar 6:0, 6:1; Gaio – Miccini 6:3, 6:3.

Kategoria: