Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w Szwajcarii, Chorwacji, Niemczech, Kazachstanie, Finlandii, Włoszech, Chinach i USA.

Gstaad – ATP

Druga runda: J. Benneteau – Bachinger 6:4, 6:4; M. Granollers – Andreev 6:1, 6:3; Haider-Maurer – Giraldo 3:6, 6:2, 6:4; Wawrinka – Luczak 6:3, 7:5; Verdasco – Gil 6:3, 6:2; F. Lopez – Gimeno-Traver 6:3, 6:4.

Umag – ATP

Druga runda: Cilic – Haase 4:6, 6:4, 6:3; Fognini – O. Rochus 6:4, 6:1; Seppi – Junqueira 7:5, 6:1; Starace – Chela 6:4, 4:6, 7:5.

Los Angeles – ATP

Druga runda: Bogomolov – Dimitrov 6:4, 6:3; Kunitsyn – Sweeting 7:6 (4), 7:6 (6); Bellucci – Falla 6:0, 6:1; Fish – Muller 7:6 (1), 6:1.

Stanford – WTA

Druga runda: Morita – U. Radwańska 4:6, 7:5, 6:1; Erakovic – Azarenka 4:6, 7:5, 6:2; S. Williams – Kirilenko 6:2, 3:6, 6:2; Lisicki – Stosur 6:3, 7:5.

Waszyngton – WTA

Druga runda: Brianti – Lepchenko 6:1, 6:2; Watson – Dubois 3:6, 7:5, 6:1; Peer – Kudryavtseva 6:1, 6:4; Paszek – Brengle 6:3, 6:1.

Astana – CH

Druga runda: Kukushkin – Molchanov 6;7, 6:4, 6:3; Brugues – Lisnard 6:2, 6:2; Chiudinelli – Basiliashvili 6:1, 6:1 Golubev – Yevseyev 6:4, 6:2.

Wuhai – CH

Druga runda: Monroe – Wachiramanowong 7:6 (4), 6:7 (6), 6:1; Cervantes – Olaso 4:6, 6:3, 6:2; Klaasen – Ryderstedt 6:4, 6:4; Weintraub – Takeuchi 6:3, 6:7 (2), 6:1.

Tampere – CH

Druga runda: Gensse – Olin 4:6, 6:1, 6:4; Lojda – Paire 6:1, 6:1; Guez – M. Kontinen 6:3, 6:3; H. Kontinen – Klec 7:6 (1), 5:3 i deszcz.

Dortmund – CH

Druga runda: Bagnis – Struff 6:4, 6:4; Authom – Greul 6:2, 6:0; Gabashvili – Galdon 6:1, 6:2; Phau – Meffert 7:6 (10), 6:4.

Recanati – CH

Druga runda: F. Martin – Sijsling 6:4, 6:7 (6), 6:4; De Scheeper – G. Granollers 7:5, 6:1; Nielsen – Brezac 4:6, 7:5, 6:1; Zemlja – Burquier 6:2, 6:3; Galvani – Schuettler 7:6 (2), 6:4; Bautista – Ungur 6:4, 6:7 (4), 6:4; Cipolla – J. Minar 6:0, 6:1; Gaio – Miccini 6:3, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności