Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Brazylii, Austrii, Chinach i USA.

Kitzbuhel – ATP

Druga runda: M. Granollers – Veic 6:0, 3:6, 6:4; Haase – F. Lopez 1:6, 6:4, 6:3 ; Montanes – Kohlschreiber 6:4, 7:5; Andujar – Ramos 6:2, 6:1; J. Souza – Junqueira 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Haase – Seppi 6:4, 6:2; Montanes – Giraldo 6:1, 7:6 (0); Chela – M. Granollers 6:3, 6:4; J. Souza – Andujar 6:3, 6:4.

Waszyngton – ATP

Druga runda: Baghdatis – Devvarman 6:2, 0:6, 7:5; Bellucci – Haas 7:6 (3), 3:6, 6:3; Tursunov – Cipolla 6:1, 6:4; Monfils – Sweeting 6:3, 7:6 (3); Tipsarevic – Berrer 6:3, 6:4; Dimitrov – Llodra 4:3 i krecz Francuza.

Trzecia runda: D. Young – Russell 6:3, 6:3; Stepanek – J. Nieminen 6:4, 3:6, 6:2; Isner – Blake 7:6 (0), 1:6, 7:6 (4); Verdasco – N. Davydenko 6:4, 7:5; Troicki – K. Anderson 6:3, 6:3; Monfils – Tursunov 6:2, 7:6 (9), Tipsarevic – Dimitrov 6:4, 6:2; Baghdatis – Bellucci 3:6, 6:3, 6:2.

Carlsbad – WTA

Trzecia runda: A. Radwańska – McHale 6:1, 6:0; Petkovic – Razzano 6:2, 3:0 i krecz Francuzki; Zvonareva – Dushevina 6:3, 6:0; S. Peng – Errani 4:6, 6:2, 7:6 (7); Hantuchowa – J. Zheng 6:2, 4:6, 6:4; Ivanovic – Brianti 6:1, 6:2; Stephens – Paszek 5:3 i krecz Tamiry; Lisicki – Vandeweghe 6:4, 6:3.

Pekin – CH

Druga runda: Cervantes – Udomchoke 6:2, 6:3; Capkovic – Soeda 6:3, 6:3; Lim – Moriya 6:3, 6:4; Sela – Wu 6:2, 6:2.

Segovia – CH

Druga runda: K. Beck – Carreno 7:6 (6), 6:1; Gabashvili – Mektic 7:5, 2:6, 6:2; H. Kontinen – Bautista 6:4, 3:6, 6:4; Chiudinelli – J. Sousa 6:4, 7:6 (6).

Trani – CH

Druga runda: Darcis – Di Mauro 7:6 (5), 6:2; M. Fischer – Ciric 6:2, 6:4; Ungur – Mat. Viola 6:4, 3:6, 6:1; Machado – Mertens 6:2, 6:3.

Campos Do Jordao – CH

Druga runda: Capdeville – Sorgi 6:3, 6:1; J. Silva – Clezar 6:4, 6:7 (5), 6:1; Salamanca – Felder 2:6, 7:6 (6), 7:5; R. Dutra Da Silva – G. Rivera 7:5, 6:3; Van Der Merwe – Miele 7:6 (5), 6:3; R. Mello – Alves 7:6 (2), 6:1; Farah – H. Zeballos 6:7 (7), 6:3, 7:6 (5); Dabul – T. Lopes 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: R. Dutra Da Silva – Farah 6:3, 6:2; Dabul – Capdeviile 6:4, 6:7 (4), 7:6 (5); Van Der Merwe – Salamanca 6:4, 7:6 (3); R. Mello – J. Silva
7:6 (5), 6:4.

Vancouver – CH

Druga runda: Zemlja – S. Johnson 6:7 (5), 6:2, 6:3; V. Pospisil – Klahn 7:6 (5), 6:3; Borvanov – Ball 6:4, 6:4; Ginepri – G. Jones 6:2, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności