Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Kuznetsova - Q. Wang 6:4, 1:6, 7:5; V. Kudermetova - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 6:2; Jabeur - Siniakova 6:2, 6:3; Cornet - Kasatkina 6:4, 3:6, 6:1; Sevastova - Pera 6:0, 6:3; LYON WTA 250: Tauson - Golubic 6:4, 6:1; ROTTERDAM ATP 500: Rublev - Fucsovics 7:6 (4), 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Brazylii, Austrii, Chinach i USA.

Kitzbuhel – ATP

Pierwsza runda: J. Souza – Janowicz 6:3, 4:6, 7:6 (3); M. Granollers – Volandri 6:4, 6:2; Veic – Haider-Maurer 6:7 (3), 6:4, 6:2; Giraldo – Brands 6:3, 6:3.

Waszyngton – ATP

Pierwsza runda: R. Harrison – Zverev 6:4, 1:6, 6:1; Sweeting – Bogomolov 6:2, 6:4; Berrer – Lorenzi 7:5, 6:1; Cipolla – Ilhan 7:5, 6:0; Haas – A. Delic 6:2, 6:3; Dimitrov – Smyczek 4:6, 7:6 (3), 7:6 (3).

Druga runda: K. Anderson – Guccione 3:6, 6:2, 7:6 (0); Isner – Kamke 6:1, 6:3; Blake – Nalbandian 6:2, 6:4; J. Nieminen – Kunitsyn 7:5, 6:4.

Carlsbad – WTA

Pierwsza runda: Date Krumm – Dulko 7:5, 6:0; Brianti – Pennetta 1:6, 6:2, 6:2; Paszek – Halep 0:6, 6:4, 7:5; Morita – Dokic 6:1, 4:6, 7:5; Kirilenko – Marino 6:3, 6:2; Erakovic – Vesnina 6:1, 6:2; Errani – Mirza 6:2, 6:3; An. Rodionova – Govortsova 7:6 (4), 2:6, 6:3; Lisicki – Arn 6:0, 6:2; Stephens – S. Zhang 6:4, 6:2; Zahlavova Strycova – Scheepers 6:4, 1:6, 7:5; Kudryavtseva – Gajdosova 6:3, 6:2.

Druga runda: A. Radwańska – Baltacha 6:0, 7:6 (4); Zvonareva – Craybas 6:4, 7:5; Petkovic – Glatch 6:3, 6:4.

Pekin – CH

Pierwsza runda: Zhe Li – Monroe 5:7, 6:4, 6:3; Sela – Kumantsov 6:3, 4:1 i krecz Rosjanina; Y-K Lim – Semjan 6:3, 7:6 (5); Moriya – N. Moser 7:5, 4:6, 6:2; Gong – Weintraub 6:4, 4:6, 7:6 (4); Yang – Heliovaara 5:7, 6:3, 6:4; Jun – Mitsuhashi 6:4, 6:4; Capkovic – Klaasen 7:6 (4), 2:6, 7:6 (4); Cervantes – Zhe Zhang 7:6 (4), 6:2; Soeda – K. Kim 6:2, 3:6, 6:4; Udomchoke – Kondo 7:6 (6), 6:1.

Trani – CH

Pierwsza runda: Goffin – Guez 6:3, 6:1; Authom – Dasnieres De Veigy 6:3, 6:1; Ciric – Pastor 7:5, 6:3; Kellner – Brizzi 6:4, 6:0; Galvani – Lemke 6:4, 6:1; Mertens – Molteni 6:4, 6:2; Darcis – Crugnola 7:5, 6:3; Di Mauro – Trungelliti 6:2, 6:3; Machado – Aguilar 6:2, 6:1; M. Fischer – Struff 6:3, 4:6, 6:4; Lojda – Mat. Viola 6:3, 6:7 (5), 6:0; L. Mayer – Huta Galung 6:7 (5), 6:2, 6:1.

Segovia – CH

Pierwsza runda: Burquier – Nielsen 6:2, 6:2; Chiudinelli – Niland 6:4, 2:6, 7:5; Schuettler – Menendez 7:6 (2), 6:4; Mektic – Lacko 6:2, 3:6, 6:2; K. Beck – Kravchuk 4:6, 7:5, 7:5; Gabashvili – Olivetti 7:6 (3), 7:6; Navarro – Carreno 6:4, 6:7 (5), 1:0 i deszcz; H. Kontinen – De Schepper 7:6 (1), 6:7 (1), 6:4; F. Martin – F. Zeballos 7:5, 2:6, 6:3; Bautista – Alcaide – mecz przełożono.

Campos Do Jordao – CH

Pierwsza runda: Mello – Zampieri 6:2, 6:3; Farah – T. Fernandes 6:3, 7:5; Alves – Elias 4:1 i krecz Portugalczyka; H. Zeballos – Monteiro 6:4, 6:3.

Vancouver – CH

Pierwsza runda: Chvojka – Duclos 6:2, 2:6, 6:0; S. Johnson – Rettenmaier 7:6 (5), 6:4; Reynolds – Mitchell 6:0, 6:1; Reix – El Mihdawy 6:7 (4), 6:3, 6:4; Y-H Lu – Bastl 6:2, 6:1; Klahn – McClune 7:6, 6:2; Zemlja – Diez 6:1, 7:6; Yani – V. Pospisil; Ginepri – Strode 6:4, 3:6, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności