Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Keys - Rybakina 6:2, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w Kanadzie, Uzbekistanie, USA oraz San Marino.

Montreal – ATP

Pierwsza runda: Gasquet – Fl. Mayer 6:3, 6:2; Petzschner – Simon 7:5, 6:2; S. Stakhovsky – Kohlshreiber 6:2, 7:5; Russell – Montanes 7:5, 6:2; V. Pospisil Chela 4:6, 6:3, 6:4; Llodra – Jużny 3:6, 6:3, 7:6 (4); Tipsarevic – Falla 7:5, 6:1; Troicki – Yani 2:6, 6:3, 6:1; Verdasco – Kamke 5:7, 6:3, 2:2 i deszcz; F. Lopez – Stepanek 6:4, 4:6, 2:3 i deszcz; Baghdatis – Isner 0:6, 0:1 i deszcz.

Druga runda: K. Anderson – Murray 6:3, 6:1; Djokovic – Davydenko; Del Potro – Cilic.

Toronto – WTA

Pierwsza runda: Petkovic – Bouchard 6:2, 6:2; Hantuchowa – Dulko 6:3, 6:4; Pennetta – Kirlienko 6:3, 6:1; Vinci – Wickmayer 6:4, 6:2; S. Peng – Diminguez Lino 6:1, 7:5; Ivanovic – S. Zheng 6:1, 6:1; A. Radwańska – Vesnina 6:4, 6:1; Benesova – Cibulkova 7:5, 4:6, 1:3 i krecz Słowaczki, ; Medina Garrigues – Errani 7:5, 6:1; Martic – Hradecka 1:6, 6:4, 6:4; Wożniak – Peer 6:1, 6:0; Jovanovski – Dokic 2:0 i krecz Jeleny; S. Williams – A. Bondarenko 6:0, 6:3; Dubois – Woerle 7:6 (4),6:1; J. Zheng – Clijsters 3:6, 2:1 i krecz Kim.

Samarkand – CH

Pierwsza runda: Jaziri – Recouderc 6:3, 7:6 (4); Klec – Sharan 6:7 (5), 6:2, 6:4; And. Kuznetsov – Semjan 6:7 (5), 6:4, 6:1; Istomin – Elgin 6:3, 6:4; Zekic – Kudryavtsev 6:4, 6:4; Mecir – Vasiliev 7:5, 6:3; Albot – And. Martin 3:6, 6:3, 6;1; Dustov – Menendez 7:5, 6:4; T. Yang – Inoyatov 7:6 (1), 7:5; Sijsling – Mitsuhashi 6:2, 6:2.

San Marino – CH

Pierwsza runda: Phau – Lorenzi 6:3, 7:5; Rosol – I. Minar 7:5, 6:3; Machado – Ungur 6:1, 6:2; Volandri – Giorgini 6:1, 6:2; Huta Galung – Di Mauro 6:4, 4:6, 7:6 (2); Brown – Burquier 6:2, 3:6, 6:3; Starace – Gremelmayr 6:4, 6;1; Riba – Trevisan 3:6, 6:3, 6:2; L. Mayer – Authom 7:5, 1:6, 6:3; Paire – Bolelli 6:7 (5), 7:5, 6:2; Darcis – Zverev 7:6 (3), 6:1; Hajek – Guez 7:6 (4), 6:3.

Binghamton – CH

Pierwsza runda: Zemlja – Domijan 6:3, 6:4; Bemelmans – Romboli 6:1, 6:1; El Mihdawy – Mitchell 7:6 (5), 6:0; Van Der Merwe – Bagnis 6:7 (2), 7:6 (3), 6:3; R. Ram – Borvanov 7:6 (5), 6:4; Millot – Farah 6:4, 6:4; Nielsen – Venus 6:3, 6:4; G. Jones – Brugues 6:0, 7:6 (5); Alex Kuznetsov – Guccione 7:6 (4), 5:7, 6:3; mecze – Capdeville – Williams 5:4 i deszcz; Odesnik- Sangren 5:3 i deszcz; Gregorc – Ball; Donskoy – Sugita; R. Dutra Da Silva – Kutrovsky; Cabal – Massu; J. Ward – Semenzato – przełożone na środę.

Kategoria: