Polski Tenis

WYNIKI

LYON WTA: Ferro - Fręch 5:7, 7:5, 7:5; Minnen - Kawa 7:5, 7:5; Tauson - Alexandrova 6:3, 6:4; Rus - Xiyu Wang 7:6 (6), 6:4; Babos - Gracheva 6:4, 5:7, 6:3; Stojanovic - Cirstea 6:4, 6:0; Giorgi - Kuzmova 6:2, 6:3; DOHA WTA: Azarenka - Kuznetsova 6:2, 6:3; Muguruza - V. Kudermetova 6:2, 7:6 (4); Kontaveit - Brady 6:1, 6:2; Pegula - Doi 6:2, 6:2; Kr. Pliskova - Bucsa 6:2, 6:2; Siegemund - Tsurenko 7:6 (4), 6:4; Blinkova - Mattek-Sands 6:2, 6:3; Kerber - Buyukakcay 6:4, 6:2; Sakkari - Sherif 6:0, 6:3; Ostapenko - Bertens 6:0, 6:2; ROTTERDAM ATP: Norrie - Basilashvili 6:0, 6:3; Nishikori - Auger-Aliassime 7:6 (4), 6:1; A. Murray - Haase 2:6, 7:6 (2), 6:3; Fucsovics - Opelka 7:6 (2), 6:7 (4), 7:6 (4); BUENOS AIRES ATP: Djere - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Andujar - Londero 6:3, 6:0; Monteiro - Carballes Baena 6:2, 6:3; Koepfer - Tirante 2:6, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w USA, Uzbekistanie, Włoszech oraz Hiszpanii.

Cincinnati – ATP

Druga runda: Fish – N. Davydenko 6:0, 6:2; Monfils – Dodig 4;6, 6:3, 4:0 i krecz Ivana; Kohlschreiber – F. Lopez 6:1, 6:4; Almagro – Karlovic 6:3, 5:7, 7:6 (2); Nadal – J. Benneteau 6:4, 7:5; A. Murray – Nalbandian 6:4, 6:1; Verdasco – Llodra 6:4, 6:4; Stepanek – Golubev 6:3, 7:6 (2); Ferrer – Dimitrov 4:6, 6:1, 7:5; Bogomolov – Tsonga 6:3, 6:4; Gasquet – K. Anderson 7:6 (4), 6:4; Djokovic – R. Harrison 6:2, 6:3; Simon – Tipsarevic 6:7 (3), 6:2, 6:3.

Cincinnati – WTA

Druga runda: Mchale – Wozniacki 6:4, 7:5; Schiavone – Kirilenko 7:5, 3:6, 6:4; Kuznetsova – Cetkovska 4:6, 6:3, 6:4; Martic – Wickmayer 3:6, 6:2, 6:2; Petrova – Ivanovic 6:3, 7:6 (4); Jankovic – J. Zheng 4:6, 6:3, 6:1; Hantuchova – Pennetta 6:3, 6:4; S. Peng – Errani 6:2, 6:4; Stosur – S. Williams walkower; Zvonareva – Makarova 6:3, 6:0; Petkovic – Arvidsson 6:2, 6:4; Peer – Parmentier 6:2, 6:3.

Karshi – CH

Druga runda: Kravchuk – Menendez 7:6 (2), 7:5; Kudryavtsev – Albot 6:0, 7:6 (6); Molchanov – Rungkat 6:1, 3:6, 6:4; Ledovskikh – And. Martin 6:7 (2), 6:1, 6:3; Istomin – Elgin 6:3, 6:1; Dustov – Recouderc 7:5, 6:2; Lajovic – T. Yang 6:2, 6:2; Kavcic – Inoyatov 6:2, 6:2.

Cordenons – CH

Druga runda: Klizan – Crugnola 6:4, 6:2; Brown – Hajek 6:3, 6:2; Munoz de la Nava – Serra 6:4, 6:2; Bolelli – Greul 6:4, 6:3.

San Sebastian – CH

Druga runda: J. Sousa – Aguilar 6:4, 7:6 (1); Bautista – Fraile 6:4, 6:1; Gimeno-Trvaver – Sorensen 4:6, 7:5, 7:5; Ramos – Alcaide 6:7 (5), 5:3 i deszcz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności