Polski Tenis

WYNIKI

ROTTERDAM ATP 500: Hurkacz - Mannarino 6:3, 7:6 (6); Khachanov - Wawrinka 6:4, 7:5; De Minaur - Millman 6:1, 6:4; Rublev - Giron 7:6 (1), 6:3; Chardy - Humbert 4:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Koolhof/Kubot - McLachlan/Nishikori 7:5, 3:6, 10:6; BUENOS AIRES ATP 250: Mager - Caruso 7:6 (5), 6:4; L. Klein - A. Martin 6:4, 6:3; Nagal - J. Sousa 6:2, 6:0; DOHA WTA 500: Pegula - Q. Wang 6:3, 6:1; Jabeur - Blinkova 6:2, 6:2; Keys - Bencic 6:4, 6:1; Siegemund - Rybakina 7:6 (7), 7:6 (5); Pavlyuchenkova - Kr. Pliskova 6:2, 6:3; LYON WTA 250: Martincova - Gatto-Monticone 6:2, 3:6, 6:2; Gasparyan - Zavatska 6:4, 6:1; Mladenovic - Buzarnescu 5:7, 7:5, 6:2; Badosa - Tan 6:4, 0:6, 7:6 (5); Voegele - Bara 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w USA, Uzbekistanie, Włoszech oraz Hiszpanii.

Cincinnati – ATP

Pierwsza runda: Tipsarevic – Roger-Vasselin 6:0, 3:6, 7:6 (5); Davydenko – S. Stakhovsky 6:2, 7:6 (5); Golubev – Wawrinka 3:6, 6:4, 6:1; Karlovic – Fl. Mayer 6:1, 6:3; Tsonga – Cilic 6:3, 6:4; Stepanek – Isner 7:5, 5:7, 7:6 (4); Llodra – Jużny 7:5, 3:6, 7:6 (4); Dodig – Gulbis 6:3, 7:6 (3); Almagro – Montanes 7:6 (5), 6:4; Simon – J. Melzer 6:7 (3), 6:3, 7:5; J. Benneteau – Garcia-Lopez 6:3, 1:0 i krecz Guillermo; K. Anderson – Malisse 6:3, 7:6 (6).

Druga runda: Blake – Fognini 6:4, 6:2; Federer – Del Potro 6:3, 7:5; Berdych – Monaco 7:6 (2), 6:0.

Cincinnati – WTA

Pierwsza runda: Petrova – Vinci 6:3, 0:6, 6:4; Jankovic – Benesova 6:0, 6:3; Kirilenko – S. Zhang 7:6 (2), 6:3; Wickmayer – Jovanovski 6:3, 6:4; Pennetta – Pavlyuchenkova 2:6, 6:3, 6:3; S. Williams – Hradecka 6:3, 7:6 (5); S. Peng – Dulko 6:3, 4:6, 6:4; Stosur – Daniilidou 6:3, 6:1.

Druga runda: Na Li – Safarova 6:3, 6:4; Bartoli – A. Bondarenko 6:1, 6:2; Sharapova – An. Rodionova 6:1, 6:3; Kvitova – Scheepers 7:6 (3), 6:3.

Karshi – CH

Pierwsza runda: And. Martin – Ikramov 6:4, 6:4; Elgin – Walter 4:6, 6:1, 6:2; Albot – Rastogi 7:5, 7:6 (3); Molchanov – Klec 7:6 (5), 7:5; Rungkat – Mitsuhashi 6:3, 6:1; Istomin – D. Evans 6:1, 6:0; Kudryavtsev – Mecir 6:4, 4:0 i krecz Słowaka; Ledovskikh – Vasiliev 3:6, 7:6 (5), 6:2; Kravchuk – Ti Chen 7:6 (5), 7:6 (6); Menendez – G. Melzer 6:3, 6:4; Dustov – Vardhan 6:4, 5:7, 6:4; Kavcic – Semjan 6:2, 7:5.

Cordenons – CH

Pierwsza runda: Giannessi – Trevisan 6:4, 6:4; Crivoi – J. Pospisil 2:6, 7:6 (11), 6:1; Pastor – Bonadio 6:3, 7:6 (2); Di Mauro – Ramirez Hidalgo 7:5, 2:6, 6:3; Serra – Balleret 6:4, 6:3; Greul – Ignatik 6:1, 2:6, 7:5; Prodon – Schukin 7:5, 3:6, 6:3; Klizan – Kirche 6:4, 6:4; Huta Galung – Mesaros 6:3, 6:4; Galvani – Muster 6:0, 6:3; A. Balazs – Pashanski 6:3, 6:3.

San Sebastian – CH

Pierwsza runda: Alcaide – Eysseric 6:2, 6:4; Lopez Jaen – G. Granollers 6:1, 3:1 i krecz Gerarda; Bautista – Navarro 6:3, 6:4; Aguilar – Olaso 6:1, 3:0 i krecz Guillermo; P. Sousa – Korolev 6:7 (4), 7:6 (7), 6:1; Gensse – Begemann 6:2, 7:5; Ramos – J. Marti 6:3, 6:1; Vagnozzi – Rochette 6:1, 6:1; Middelkoop – Paire 6:2, 6:2; Riba – Gomez-Herrera 6:0, 6:4; Carreno – De Bakker 6:3, 6:2; Cervantes – Alund 6:0, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności