Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w USA, Włoszech i Tajlandii.

US Open – WTA

Druga runda: Kerber – A. Radwańska 6:3, 4:6, 6:3; Zvonareva – K. Bondarenko 7:5, 3:6, 6:3; Safarova – Keys 3:6, 7:5, 6:4; Medina Garrigues – Robson 6:2, 6:3; Niculescu – Dulgheru 6:3, 6:0; Kirilenko – Dushevina 6:1, 6:2; McHale – Bartoli 7:6 (2), 6:2; Goerges – Pous-Tio 6:3, 6:1; S. Peng – Pironkova 6:2, 6:4; Petrova – Hercog 6:2, 6:4; Lisicki – V. Williams walkower; Stosur – Vandeweghe 6:3, 6:4; Kudryavtseva – Wickmayer 6:1, 3:0 i krecz Belgijki; Falconi – Cibulkova 2:6, 6:3, 7:5; Pennetta – Oprandi 6:0, 6:3; Sharapova – Yakimova 6:1, 6:1.

US Open – ATP

Pierwsza runda: R. Dutra Da Silva (zastąpił Soderlinga) – Sorensen 6:0, 3:6, 6:4, 1:0 i krecz Irlandczyka; J. Benneteau – Almagro 6:2, 6:4, 6:4; F. Lopez – T. Ito 6:2, 6:4, 6:4; Garcia-Lopez – Gimeno-Traver 6:3, 1:6, 7:6 (1), 4:6, 7:6 (4); V. Pospisil – Rosol 6:1, 6:2, 6:1; Haase – Machado 6:0, 6:4, 6:4; Junqueira – K. Beck 6:2 i krecz Słowaka; Istomin – Sweeting 3:6, 7:5, 6:4, 7:6 (4); Murray – Devvarman 7:6 (5), 6:2, 6:3; Del Potro – Volandri 6:3, 6:1, 6:1; Bogomolov – S. Johnson 4:6, 4:6, 6:3, 7:6 (3), 6:3; Isner – Baghdatis 7:6 (2), 7:6 (11), 2:6, 6:4; Ginepri – J. Souza 6:3, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Sock – Gicquel 6:4, 6:3, 1:6, 6:4; Simon – R. Mello 3:6, 6:3, 6:4, 3:6, 6:4; Roddick – Russell 6:2, 6:4, 4:6, 7:5.

Bangkok – CH

Pierwsza runda: Zhe Li – Ze Zhang 6:4, 7:5.

Druga runda: Kravchuk – Duclos 7:6 (5), 6:4; Heliovaara – Schuettler 6:4, 4:6, 7:6 (4); Chvojka – Walter 6:7 (3), 6:3, 6:2; Lim – Gabashvili 7:5, 6:2; Stebe – Siriluethaiwattana 6:4, 6:3; Weintraub – Moriya 7:5, 6:4; J. Ward – J. Baker 7:6 (4), 6:3; Zhe Li – Sugita 6:3, 3:6, 7:6 (2).

Como – CH

Druga runda: A. Beck – Vagnozzi 6:3, 6:2; Carreno – Giorgini 6:1, 6:7 (5), 7:6 (5); Pashanski – Gojowczyk 6:4, 6:4; Mesaros – Mat. Viola 5:7, 7:6 (3), 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności