Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w USA, Hiszpanii, Rumunii, Francji, Holandii i Chinach.

US Open – ATP

Czwarta runda: A. Murray – D. Young; Isner – Simon; Nadal – Muller; Roddick – Ferrer – mecze odwołane z powodu deszczu.

US Open – WTA

Ćwierćfinały: Kerber – Pennetta; Zvonareva – Stosur – mecze odwołane z powodu deszczu.

Szanghaj

Pierwsza runda: Heliovaara – Lu 6:2, 6:3; Kudryavtsev – Ze Zhang 6:3, 6:3; Stebe – Dustov 7:6 (5), 1:6, 6:4; Monroe – Chvojka 6:0, 6:3; Klaasen – Zhe Li 6:2, 6:3; Gregorc – Moriya 6:2, 6:3; De Voest – D. Yoo 6:1, 7:6 (5); Meffert – Duclos 3:6, 6:3, 6:4; Gong – Walter 6:3, 6:0; Wolmarans – Schuettler 3:3 i krecz Niemca.

Genua

Pierwsza runda: Gil – Eremin 6:4, 6:3; Giorgini – Picco 6:2, 6:4; Mesaros – Galvani 6:1, 6:4; L. Mayer – Brown 6:3, 7:6 (5); Naso – Trusendi 0:6, 6:3, 6:3; Nielsen – Bozoljac 6:1, 6:2; Volandri – Basso 1:6, 6:3, 6:1; Giannessi – Balleret 6:1, 6:2.

Alphen aan den Rijn

Pierwsza runda: Gensse – Van Der Duim; Guez – Struff; Authom – Arnaboldi; A. Balazs – McGee; Sijsling – Dasnieres De Veigy; Folie – Van Der Linden; Prodon – Middelkoop; Michon – Schoorel – mecze przełożone na środę z powodu opadów deszczu.

Sewilla

Pierwsza runda: Olaso – J. Sousa 6:3, 6:1; Lorenzi – Marrai; Arguello – J. Minar 6:1, 6:3; J. Marti – Bautista 5:7, 6:3, 4:1 i krecz Roberto; Janowicz – D. Dutra Da Silva 6:4, 6:2; Schmid – Ojeda Lara 6:3, 5:7, 6:4; Riba – Ghem 0:6, 6:3, 6:4; G. Granollers – Rodriguez-Ramos 7:6, 7:5; P. Sousa – Martin-Adalia 6:3, 7:5; Donskoy – Aguilar 6:3, 6:3; Gimeno-Traver – Menendez 7:6 (4), 6:3; Vagnozzi – Brizzi 6:3, 6:2; Ramos – Navarro 6:7 (5), 6:3, 4:4 – dokończenie w środę.

St. Remy

Pierwsza runda: Lacko – Jouan 6:7 (2), 7:5, 6:4; Ignatik – Hilaire 6:7 (2), 6:4, 6:1; Brugues – Renavand 6:3, 6:4; F. Martin – D. Evans 6:3, 7:6 (5); Marchenko – Burquier 6:2, 6:4.

Brasov

Pierwsza runda: Albot – Mektic 6:3, 6:2; Teixeira – Vasiliev 6:1, 6:2; Veic – Klec 6:4, 6:2; Ryderstedt – Mlendea 6:0, 6:2; G. Melzer – Gawron 6:0, 6:1; Ungur – Anagnastopol 6:2, 2:1 i deszcz.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności