Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Świątek - Stephens 6:4, 7:5; Keys - Ostapenko 6:4, 7:5; Raducanu - Azarenka 6:0, 6:2; Kvitova - Cirstea 6:2, 6:3; S. Zhang - Alexandrova 6:3, 6:4; Tomljanovic - Badosa 6:7 (3), 6:0, 6:2; Rybakina - Muguruza 6:3, 6:1; Riske-Amritraj - Bouzkova walkower; Fritz - Kyrgios 6:3, 6:2; Shelton - Ruud 6:3, 6:3; Bautista Agut - Giron 6:3, 6:3; Coric - Nadal 7:6 (9), 4:6, 6:3; Korda - Tiafoe 4:6, 6:1, 6:4; Auger-Aliassime - De Minaur 6:3, 6:2.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w USA, Hiszpanii, Rumunii, Francji, Holandii i Chinach.

Szanghaj

Druga runda: Yang – Di Wu 6:2, 6:4; Kudryavtsev – Gong 6:4, 6:0; Heliovaara – Klaasen 7:5, 6:1; Zopp – J. Ward 6:4, 6:2.

Genua

Pierwsza runda: H. Zeballos – Pashanski 6:3, 6:7 (4), 7:6 (6); Crugnola – Duran 6:2, 6:3; Burzi – T. Nieminen 6:4, 6:1; Machado – Olivo 6:1, 6:2; Fabbiano – Junqueira 2:6, 6:3, 7:5; Klizan – Linzer 6:1, 6:2; Di Mauro – Andujar 7:5, 3:6, 7:6 (2); Zverev – Golubev 4:6, 6:4, 6:4.

Alphen aan den Rijn

Pierwsza runda: Sijsling – Dasnieres De Veigy 6:3, 7:6 (4); Knittel – Greul 6:1, 2:6, 7:6 (5); Eysseric – Cervenak 2:6, 7:6 (6), 6:2; Folie – Van Der Linden 4:6, 6:1, 7:6 (0); Prodon – Middelkoop 7:6 (4), 6:7 (1), 6:2; Korolev – Rochette 6:1, 6:2; Mertl – Mertens 6:3, 7:6 (4); Struff – Guez 6:1, 6:0; Zemlja – Vogeli 6:4, 7:5; Schoorel – Michon 6:7 (5), 6:3, 6:4; De Bakker – Westerhof 6:4, 6:3; mecze przełożone na czwartek – Authom – Arnaboldi 3:6, 6:4, …; Gensse – Van Der Duim; Flock – Van Der Meer; Michalicka – Meuffels; A. Balazs – McGee.

Sewilla

Pierwsza runda: Ramos – Navarro 6:7 (5), 6:3, 6:4.

Druga runda: Ramirez Hidalgo – Munoz de la Nava 6:3, 6:1; Ciric – Arguello 4:6, 7:6 (5), 6:2; Lorenzi – Olaso 6:1, 5:7, 6:1; Donskoy – G. Granollers 6:4, 7:6 (5); Gimeno-Traver – J. Marti 7:5, 6:3; Schmid – Janowicz 7:6 (2), 6:0; Ramos – Vagnozzi 6:3, 6:4; Riba – P. Sousa 6:3, 4:6, 6:2.

St. Remy

Pierwsza runda: Herbert – Bossel 6:3, 6:2; Rousset – K. De Scheeper 7:5, 5:7, 7:6 (5); Roger-Vasselin – Ouanna 6:4, 3:6, 6:0; Grigelis – Rewinwein 6:7 (1), 6:3, 6:4; Mahut – Ball 7:6 (3), 6:3; Matsukevich – Rice 7:6 (2), 6:2; Darcis – Bubka 6:4, 6:7 (7), 7:6 (7); Goffin – Escoffier 6:0, 6:4; Obry – Niland 6:2, 6:2; H. Kontinen – Begemann 7:6 (5), 6:4; Clement – Mecir 6:3, 7:6 (7).

Brasov

Pierwsza runda: Haider-Maurer – Phillips 6:3, 6:4; Ciumac – Alund 6:0, 6:3; Lojda – Kavcic 7:5, 6:4; Ungur – Anagnastopol 6:2, 6:1; Zekic – Sminov 3:6, 6:3, 6:2; Copil – Sorensen 3:6, 6:3, 7:5; Crivoi – Gard 6:0, 6:4; Paire – Kellner 6:2, 6:1; Konecny – Moraru 7:5, 6:7 (2), 6:1; Hajek – Sabau 6:4, 6:7 (5), 7:6 (4). Mecz Alcaide – A. Beck odbędzie się w czwartek.

Kategoria: