Polski Tenis

WYNIKI

WASZYNGTON ATP 500: Kyrgios - M. Ymer 7:6 (4), 6:3; Nishioka - Rublev 6:3, 6:4; LOS CABOS ATP 250: Medvedev - Norrie 7:5, 6:0; SAN JOSE WTA 500: Rogers - V. Kudermetova 6:3, 6:4; Kasatkina - Badosa 6:2, 6:4; WASZYNGTON WTA 250: Samsonova - Xiyu Wang 6:1, 6:1; Kanepi - D. Saville 6:3, 6:1; JASSY WTA 125: A. Bogdan - P. Udvardy 6:2, 3:6, 6:1.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Zawodnicy grają w USA, Chinach, Uzbekistanie, Kanadzie, Turcji, Bośni i Hercegowinie.

Taszkient – WTA

Pierwsza runda: Sharipova – Georgatou 6:4, 6:1; Kudryavtseva – Dolonts 6:2, 7:5; U. Radwańska – Cepelova 6:1, 6:4; Birnerova – Namigata 6:4, 6:1; Amanmuradova – Rezai 6:4, 6:3; Daniilidou – Parmentier 7:5, 6:1; Krunic – Farhad 6:0, 6:1; Pervak – Voskoboeva 6:2, 7:5; Larriere – Z. Kucova 3:6, 6:4, 6:1; Rybarikova – Abduraimova 6:7 (5), 6:4, 6:3.

Qu꣥c City – WTA

Pierwsza runda: Safarova – Craybas 6:2, 6:1; Zahlavova Strycova – S. Zhang 6:4, 6:2; Hantuchova – Tomljanovic 6:0, 2:6, 6:4; Coin – Tatishvili 5:7, 6:4, 6:4; Paszek – Weinhold 6:0, 4:6, 6:2; Lucic – Hampton 6:4, 6:2; Arvidsson – Bovina 2:6, 6:1, 6:2; Hlavackova – Oudin 6:1, 6:3; Erakovic – C. Garcia 6:4, 4:6, 6:4; Wozniak – Brodsky 6:2, 6:1; Lepchenko – Bouchard 6:1, 6:7 (8), 6:3.

Ningbo

Pierwsza runda: Yani – Kondo 7:6 (4), 6:1; Chvojka – Wolmarans 7:6 (9), 6:3; Kudryavtsev – Molchanov 7:6 (3), 6:4; Gong – Rungkat 5:2 i krecz Christophera; R. Ghedin – D. Yoo 6:2, 6;4; Stebe – Gregorc 6:1, 6:2; Meffert – Ch. Wang 6:3, 6:1; Dustov – Ma 6:4, 7:6 (5); Zopp – Moriya 6:4, 6:1; R. Statham – Hernych 6:2, 6:4.

Stambuł

Pierwsza runda: Burquier – Yurtacan 6:1, 7:5; Ghem – Craciun 6:2, 6:1; Kravchuk – Kamke 6:4, 7:5; Roger-Vasselin – J. Minar 7:5, 6:2; Sijsling – Matsukevich 4:6, 6:3, 4:0 i krecz Denisa; Kukushkin – Horansky 6:2, 6:1; Mertens – Akkoyun 6:1, 6:2; K. De Schepper – Kutrovsky 3:6, 6:4, 7:5; Kohlschreiber – Stadler 6:4, 6:4; Brugues – Gabashvili 6:3, 6:4; Jaziri – Begemann 6:2, 6:4; Ledovskikh – Ilhan 6:1, 3:6, 6:3.

Banja Luka

Pierwsza runda: Ramirez Hidalgo – Crugnola 6:3, 6:0; Navarro – Zemlja 3:6, 6:4, 7:6 (4); Al. Bedene – Bjelica 6:1, 6:1; Kavcic – Brkic; Middelkoop – Mat. Viola; Marcan – Teixeira 6:3, 6:0; Mertl – Tosic 6:4, 6:0; Gimeno-Traver – Androic 6:4, 6:2; Riba – Lojda 6:4, 4:0 i krecz Dusana; Carreno – Dancevic 6:3, 7:6 (4).

Todi

Pierwsza runda: Lajovic – Junqueira 6:2, 6:4; M. Fischer – Giorgini 6:7 (3), 7:5, 6:3; Galvani – Naso 6:2, 6:3; Lorenzi – Eysseric 7:5, 6:1; Menendez – Struff 6:3, 6:2; Comporto – Y. Marti 7:5, 6:1; Berlocq – Fabbiano 6:2, 6:2; Paire – Ryderstedt 7:6 (4), 7:5; Muster – L. Mayer 4:6, 7:5, 6:2; Arguello – Arnaboldi 6:3, 4:6, 6:3; Volandri – Vanni 6:4, 6:2.

Belo Horizonte

Pierwsza runda: Schwank – De Paula 7:5, 7:5; Galdon – Arlindo 6;1, 6:2; Elias – Alund 1:6, 6:4, 6:3; Trungelliti – T. Fernandes 6:2, 6:7 (4), 6:4; Benedetti – Oliveira 6:3, 6:1; Gojowczyk – Recouderc 7:5, 1:6, 6:0; Max. Gonzalez – Konfederak 6:3, 6:1; Duran – G. Dias 1:6, 7:5, 7:5; Dabul – Monteiro 6:2, 6:3.

Tulsa

Pierwsza runda: K. Kim – Estrella 6:1, 6:2; Odesnik – Betov 6:1, 6:2; Russell – Paval 6:2, 7:5; Diaz-Barriga – Dadamo 6:7 (13), 6:3, 7:6 (4); R. Ram – Sato 6:2, 6:1; McClune – Peers 6:4, 6:4; Wettengel – Kuznetsov 6:4, 5:2 i krecz Alexa; Gard – Daescu 1:6, 6:2, 6:4; Bogdanovic – Sock 6:2, 6:4; Shabaz – Oullette 6:4, 7:6 (4); Querrey – D. Martin .7:5, 6:2

Kategoria: