Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w turniejach w Francji, Węgrzech, Korei Południowej, Chinach, Uzbekistanie, Słowenii, Brazylii i Kolumbii, Turcji i Słowacji.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: J. Souza – Robredo 6:4, 7:6 (5); Gil – Chardy 2:6, 6:4, 6:3.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Baghdatis – Bachinger 7:5, 6:2; Muller – Petzschner 7:6 (2), 7:6 (5).

Seul – WTA

Pierwsza runda: Zakopalova – Morita 6:3, 6:4; Cibulkova – Parra Santonja 6:3, 7:5; Dulgheru – Rus 2:6, 6:0, 7:5.

Guangzhou – WTA

Pierwsza runda: U. Radwańska – An. Rodionova 7:6 (5), 6:4; Lertcheewakarn – Saisai 7:5, 6:0; Martic – K-Ch Chang 6:4, 6:4. Mecz Sevastova – Scheepers został przełożony.

Taszkient

Pierwsza runda: Rieschick – Ismailov 7:5, 6:3; Matsukevich – Schaofayziev 6:2, 6:1; Inoyatov – Khaydarov 6:1, 6:2; Meffert – Schuettler 6:4, 6:4; Molchanov – Brugues 6:4, 6:3; Dustov – Gabashvili 6:7 (5), 6:3, 7:6 (5).

Izmir

Pierwsza runda: Ilhan – Haylaz 6:1, 6:0; Kutrovsky – Durmus 6:1, 6:1; Cipolla – Jouan 6:0, 6:4; Stadler – F. Martin 4:1 i krecz Francuza.

Trnava

Pierwsza runda: J. Sousa – Trusendi 6:1, 6:2; Kellner – Olaso 6:2, 7:6 (3); Kovalik – Teixeira 6:3, 1:6, 6:1.

Ljubljana

Pierwsza runda: Zekic – Lajovic; J. Marti – Arguello; Giorgini – Brkic; Zemlja – Middelkoop – deszcz w Słowenii.

Campinas

Pierwsza runda: Gremelmayr – S. Soares 6:0, 6:3; Recouderc – Sorgi 6:2, 6:7 (2), 6:3; Alund – Galdon 6:4, 6:2; R. Dutra Da Silva – Monteferrario 7:5, 6:3; Camilo – Zambon 6:0, 6:1.

Cali

Pierwsza runda: Al. Gonzalez – G. Rivera-Aranguiz 6:4, 6:4; Serrano – Escobar 1:6, 6:4, 6:2; Estrella – Ouellette 6:3, 6:2; Salamanca – Barrientos 2:6, 6:3, 6:1; K. Kim – M. Quintero 0:6, 6:4, 6:1; Velotti – G. Melzer 6:1, 4:6, 6:2; Falla – Saavedra 6:4, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności