Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Francji, Węgrzech, Korei Południowej, Chinach, Uzbekistanie, Słowenii, Brazylii, Kolumbii, Turcji i Słowacji.

Seul – WTA

Pierwsza runda: King – Date-Krumm 6:2, 6:2; Benesova – Yakimova 6:3, 6:2; Shvedova – Tanasugarn 6:2, 6:0; Daniilidou – S-J. Kim 4:6, 6:2, 7:5; Voskoboeva – Makarova 6:4, 6:4; Suarez Navarro – Birnerova 6:4, 6:4; Dushevina – Schiavone 7:6 (4), 6:2; Hercog – Z. Kucova 6:0, 6:2; Begu – Amanmuradova 6:1, 6:3; Bartoli – Llagostera Vives 6:2, 6:2; Goerges – Y. Sema 6:1, 6:1; Martinez Sanchez – Falconi 6:3, 6:3; Krist. Pliskova – Rottmann 6:1, 7:5.

Guangzhou – WTA

Pierwsza runda: Scheepers – Sevastova 7:5, 1:6, 6:3; Luzhanska – Jovanovski 6:3, 4:6, 7:6 (4); Rybarikova – Craybas 6:3, 4:6, 6:2; Hsieh – J-J Lu 6:0, 6:2; Rezai – S. Zhang 6:2, 7:6 (2); Gajdosova – X. Han 6:2, 6:1; Zhao – Doi 6:4, 6:3; Diyas – Sun 6:1, 6:4; Y-J. Chan – Pervak 4:1 i krecz Rosjanki; Minella – Y-F Xu 2:6, 7:6 (5), 6:0; Kirilenko – A. Bondarenko 6:4, 6:2; Bremond – Koryttseva 6:1, 6:3; J. Zheng – Brianti 7:6 (3), 6:4.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: Giannessi – Montanes 7:5, 6:4; Serra – Naso 6:2, 6:4; Ramos – Hanescu 6:4, 6:3; Berlocq – Haider-Maurer 6:2, 6:1; Copil – Crivoi 6:3, 6:3; Andreev – Torebko 5:7, 6:4, 7:5; Volandri – Machado 6:3, 6:3; Ungur – Rosol 6:4, 6:1; Seppi – Prodon 6:1, 4:6, 6:1.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Paire – Golubev 7:5, 6:2; Sijsling – Dimitrov 6:2, 6:2; M. Rodrigues – Kukushkin 6:2, 3:6, 6:4; O. Rochus – S. Robert 6:1, 6:3; Renavand – Kamke 7:5, 6:4; Mahut – Junqueira 6:3, 6:2; Malisse – Berrer 6:4, 3:6, 6:4.

Taszkient

Pierwsza runda: Stebe – Goffin 6:4, 6:4; Kravchuk – Kirillov 7:5, 7:6 (6); Istomin – Ignatik 3:6, 6:3, 7:6 (0); Vardhan – Shipilov 7:6 (5), 6:2; Zopp – Heliovaara 6:1, 6:1; Hernych – Tsoy 6:0, 6:4; De Voest – Ikramov 6:3, 7:5; Lu – Poplavskyy 6:1, 7:6 (8); Klaasen – Boldarev 6:4, 6:4; Yang – Marchenko 6:3, 3:6, 7:5.

Trnava

Pierwsza runda: Capkovic – Gombos 7:5, 6:0; Schukin – Gawron 6:4, 6:3; Albot – Flock 5:0 i krecz Niemca; Phau – Jebavy 6:4, 2:6, 6:4; J. Pospisil – Klec 6:4, 3:6, 6:0; Lojda – Gensse 6:2, 6:1; And. Kuznetsov – Michon 6:2, 6:3; Lammer – Crugnola 6:0, 6:3; Cervenak – Brown 6:1, 7:6 (6); Cervantes – Weissborn; G. Granollers – Prikryl 6:0, 6:1; And. Martin – Klizan 6:1, 6:2; Hajek – A. Balazs 6:0, 6:1.

Izmir

Pierwsza runda: Fabbiano – McGee 6:2, 6:2; Lacko – Ledovskikh 5:7, 6:3, 7:5; Mertl – J. Baker 7:6 (5), 6:3; Brezac – Safwat 6:4, 2:6, 7:6 (2); Bubka – Mertens 6:3, 6:4; Ball – Akkoyun 6:3, 6:4; Chvojka – Gasparyan 6:2, 3:6, 7:6 (3); Bemelmans – Yurtacan 6:0, 6:2; Grigelis – A. Delic 6:4, 3:6, 6:1; Begemann – Jaziri 6:4, 4:6, 6:4; Darcis – Burquier 0:6, 6:2, 7:5; Berankis – Nielsen 7:5, 6:0.

Lublana

Pierwsza runda: Lorenzi – Molteni 6:4, 6:3; L. Mayer – Kocevar 6:1, 6:2; Bautista – Basic 6:3, 2:6, 6:3; Zekic – Lajovic 6:1, 3:6, 6:3; Dancevic – Androic 6:0, 6:4; Carreno – Mat. Viola 7:5, 6:1; Brands – Ciric 6:4, 6:4; J. Marti – Arguello 5:7, 6:0, 6:2; Zemlja – Middelkoop 6:1, 6:3; Galvani – Zitnik 6:0, 6:2; Navarro – Mesaros 4:6, 6:4, 6:2; Kavcic – Burzi 6:4, 7:6 (4); Giorgini – Brkic 5:7, 6:3, 6:4; Al. Bedene – Marcan 6:2, 6:2.

Cali

Pierwsza runda: Marrai – JS Gomez 7:6 (6), 6:0; Trungelliti – Garza 6:3, 6:1; Benedetti – A. Garcia 6:3, 6:3; Bagnis – Farah 6:3, 7:6 (7); Decoud – Gard 6:2, 6:1; Campozano – Ortiz 6:1, 7:5; Cabal – Zornosa 6:3, 7:5; Schwank – Struvay 6:4, 7:6 (4).

Campinas

Pierwsza runda: Miele – Hocevar 6:2, 3:6, 7:6 (3); Clezar – Pastor 2:6, 6:3, 6:3; Lindell – Balleret 4:6, 6:1, 7:6 (3); J. Silva – Gojowczyk 6:0, 6:2; Andreozzi – Duran 7:6 (1), 6:3; Felder – De Paula 7:5, 7:6 (4); Zampieri – Fernandes 6:4, 3:6, 6:2; Max. Gonzalez – Ribeiro Neto 6:2, 6:4; Ghem – A. Cuevas; Elias – Demoliner 6:7 (1), 7:6 (6), 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności