Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Francji, Węgrzech, Korei Południowej, Chinach, Uzbekistanie, Słowenii, Brazylii, Kolumbii, Turcji i Słowacji.

Seul – WTA

Druga runda: Zakopalova – Begu 6:1, 6:1; Cibulkova – Shvedova 7:6 (4) i krecz Jarosławy; King – Bartoli 6:3, 7:5; Hercog – Suarez Navarro 6:3, 7:5.

Guangzhou – WTA

Druga runda: Gajdosova – Minella 4:6, 6:2, 6:3; Martic – Diyas 4:6, 6:2, 6:4; U. Radwańska – Y-J Chan 2:6, 6:2, 6:2; Kirilenko – Bremond 6:3, 6:1; Luzhanska – Zhao 6:4, 2:6, 7:5; Scheepers – Hsieh 3:6, 7:6 (1), 6:1; Rybarikova – Rezai 6:4, 6:1; J. Zheng – Lertcheewakarn 6:3, 7:5.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: Riba – Starace 6:1, 3:2 i krecz Włocha.

Druga runda: Seppi – Andreev 6:2, 3:6, 6:1; Chela – Serra 6:1, 6:0.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Kohlschreiber – Dasnieres De Veigy 6:4, 7:6 (4); Clement – Llodra 6:3, 6:4; Kunitsyn – K. De Schepper 7:5, 5:7, 6:4.

Druga runda: Muller – Paire 7:6 (5), 6:4; Dolgopolov – Baghdatis 6:7 (5), 7:5, 6:3; Ljubicic – Renavand 7:5, 7:5.

Taszkient

Druga runda: Inoyatov – Meffert 6:1, 2:1 i krecz Niemca; Molchanov – Vardhan 6:7 (4), 6:3, 7:5; Matsukevich – Hernych 6:3, 1:0 i krecz Czecha; Yang – Dustov 4:6, 6:1, 7:5; Klaasen – Lu 6:4, 6:3; Zopp – Stebe 7:6 (5), 7:5; Istomin – Rieschick 6:4, 6:3; Kravchuk – De Voest 5:7, 6:3, 6:3.

Izmir

Druga runda: Cipolla – Stadler 6:4, 6:1; Bubka – Chvojka 6:0, 6:1; Grigelis – Begemann 6:2, 7:5; Ilhan – Kutrovsky 7:5, 6:1.

Trnava

Druga runda: Capkovic – Kovalik 0:6, 6:2, 6:1; Schukin – Albot 7:5, 6:2; Cervenak – J. Sousa 6:2, 6:3; Phau – Kellner 7:5, 6:0.

Lublana

Pierwsza runda: M. Fischer – Veic 6:2, 3:6, 6:3; Mektic – Schwartzman 6:0, 6:4.

Druga runda: Lorenzi – Galvani 7:6 (2), 6:0; Dancevic – Giorgini 6:1, 4:6, 6:1; Zemlja – Zekic 6:2, 3:6, 6:2; J. Marti – Carreno 6:2, 7:6 (1).

Saint-Malo

Druga runda: Soler-Espinosa – Bergot 6:3, 6:1; Voegele – E. Ivanova 6:1, 6:4; Larsson – Beltrame 6:2, 6:2; Hradecka – Arruabarrena-Vecino 6:2, 6:2.

Cali

Pierwsza runda: H. Zeballos – Echazu 6:1, 6:2.

Druga runda: Estrella – Benedetti 6:3, 6:1; Velotti – Salamanca 7:6 (5), 6:0; Al. Gonzalez – Serrano 6:2, 6:2; Falla – K. Kim 6:1, 6:4.

Campinas

Pierwsza runda: P. Sousa – Mello 6:2, 6:2.

Druga runda: Zampieri – Miele 5:7, 6:2, 7:5; Ghem – Alund 3:6, 6:4, 6:3; Gremelmayr – Andreozzi 6:3, 6:3; R. Dutra Da Silva – Camilo 6:4, 7:5.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności