Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Hurkacz - A. Zverev 7:6 (2), 6:4; Sinner - Zh. Zhang 6:4, 7:6 (3); LONDYN ATP 500: Musetti - Thompson 6:3, 3:6, 6:3; T. Paul - Korda 6:4, 7:6 (2); BERLIN WTA 500: Kalinskaya - Azarenka 6:1, 6:7 (3), 6:1; Pegula - Siniakova 7:6 (3), 3:6, 6:3; Gauff - Jabeur 7:6 (9) i krecz Ons; Kalinskaya - Sabalenka 5:1 i krecz Aryny; BIRMINGHAM WTA 250: Putintseva - Cocciaretto 6:2, 6:2; Tomljanovic - Potapova 7:6 (5), 6:4; GAIBA WTA 125: Parks - Bandecchi 6:3, 1:6, 6:3; Pera - Errani 4:6, 7:5, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Francji, Węgrzech, Korei Południowej, Chinach, Uzbekistanie, Słowenii, Brazylii, Kolumbii, Turcji i Słowacji.

Seul – WTA

Ćwierćfinały: Hercog – Cibulkova 6:3, 6:1; Voskoboeva – Dushevina 6:2, 6:3; Zakopalova – King 6:2, 4:6, 6:1; Martinez Sanchez – Goerges 7:6 (6), 6:1.

Guangzhou – WTA

Półfinały: Scheepers – Kirilenko 7:5, 5:7, 6:4; Rybarikova – J. Zheng 7:5, 6:3.

Bukareszt – ATP

Ćwierćfinały: Fl. Mayer – Ramos 6:1, 6:2; Volandri – J. Souza 6:2, 6:0; Andujar – Giannessi 6:3, 6:4; Chela – Seppi 7:5, 6:3.

Metz – ATP

Ćwierćfinały: Ljubicic – Sijsling 6:4, 6:3; Muller – Gasquet 6:3, 6:4; Tsonga – Mahut 4:6, 6:3, 7:5; Dolgopolov – Malisse 6:3, 1:0 i krecz Belga.

Taszkient

Półfinały: Zopp – Klaasen 6:3, 6:4; Istomin – Kravchuk 7:6 (4), 7:5.

Izmir

Druga runda: Berankis – Fabbiano 6:3, 7:6 (3); Brezac – Bemelmans 3:6, 6:4, 6:2; Lacko – Mertl 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Ilhan – Grigelis 6:4, 6:0; Cipolla – Bubka 6:4, 6:1; Darcis – Berankis 5:7, 7:5, 6:4; Lacko – Brezac 6:1, 6:3.

Trnava

Ćwierćfinały: Capkovic – Phau 6:4, 6:4; Cervantes – J. Pospsil 7:5, 7:6 (6); Hajek – Lojda 6:1, 3:6, 6:4; Cervenak – Schukin 6:3, 6:1.

Lublana

Ćwierćfinały: Lorenzi – Dancevic 6:3, 6:0; Zemlja – J. Marti 6:4, 6:3; Al. Bedene – Navarro 7:5, 6:3; Brands – L. Mayer 7:6 (5), 7:5.

Saint Malo

Ćwierćfinały: Voegele – Hradecka 4:6, 6:3, 6:2; Cirstea – Pous-Tio 6:3, 6:1; M. Johansson – Bertens 6:1, 6:2; Soler-Espinosa – J. Larsson 6:3, 7:6 (4).

Cali

Ćwierćfinały: Falla – Al. Gonzalez 6:2, 7:5; Estrella – Velotti 4:6, 6:1, 7:6 (3); Schwank – Bagnis 6:3, 6:4; Trungelliti – H. Zeballos 7:6 (3), 2:6, 7:6 (3).

Campinas

Ćwierćfinały: Zampieri – Gremelmayr 6:1, 6:4; R. Dutra Da Silva – Ghem 6:3, 6:4; J. Silva – Felder 7:6 (5), 3:6, 6:3; Max. Gonzalez – Elias 6:3, 6:1.

Kategoria: