Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Japonii, Malezji, Tajlandii, Hiszpanii, Włoszech, Meksyku i Brazylii.

Tokio – WTA

Pierwsza runda: Benesova – Yakimova 6:2, 6:4; Cibulkova – Rybarikova 2:6, 6:3, 6:0; S. Peng – Craybas 6:2, 6:0; McHale – Paszek 7:6 (1), 6:3; Pironkova – Dulko 7:6 (2), 6:1; Vandeweghe – Jie Zheng 7:6 (4), 4:6, 6:2.

Druga runda: Azarenka – Begu 6:1, 6:3; A. Radwańska – Kerber 3:6, 6:3, 6:3; King – Pavlyuchenkova 6:4, 7:6 (6); Goerges – Arn 6:2, 6:1; Ivanovic – Robson 7:5, 6:4; Kvitova – Minella 6:2, 6:3; Zakopalova – Peer 6:3, 6:1; Kirilenko – Stosur 6:2, 4:6, 6:4; Kanepi – Jie Zheng 6:2, 6:2; Zvonareva – Pironkova 7:5, 6:0; Benesova – Cibulkova 6:4, 6:2; S. Peng – McHale 6:0, 6:3; Wożniacka – Gajdosova 6:1, 6:7 (4), 6:3.

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: Petzschner – Zverev 7:5, 6:3; Ramos – Kukushkin 4:6, 6:3, 4:2 i krecz Kazacha; Devvarman – Ledovskikh 7:6 (5), 6:4; Kubot – Rosol 6:3, 6:3; De Voest – Sweeting 4:6, 6:3, 6:3; N. Davydenko – R. Harrison 6:3, 6:2; Nishikori – Gabashvili 3:6, 6:4, 6:1.

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Bachinger – G. Jones 7:5, 6:4; J. Niemienen – Thiem 6:1, 4:6, 7:5; Berrer – Chiudinelli 7:6 (4), 6:3; Bolelli – Gulbis 7:6 (5), 7:6 (5); Lu – J. Souza 6:2, 7:5; D. Young – Andreev 7:6 (6), 2:1 i krecz Rosjanina.

Madryt – CH

Pierwsza runda: Bautista – Jouan 6:2, 6:4; Navarro – Ciric 6:0, 6:4; Ramirez Hidalgo – Millot 6:1, 6:4; Torebko – Phillips 6:1, 6:0; J. Marti – Belyaev 6:3, 7:5; .J. Pospisil – Riba 6:4, 6:3; Lammer – Janowicz 6:4, 7:6 (4); Olaso – Munoz de la Nava 5:7, 6:4, 6:4; Lorenzi – Brands 6:3, 6:3; Machado – Struff 6:1, 1:6, 6:2; Cervantes – Mat. Viola 6:2, 6:0.

Neapol – CH

Pierwsza runda: Crugnola – Paire 6:4, 3:6, 7:6 (5); Haider-Maurer – Trevisan 6:4, 6:0; Veic – Al. Bedene 7:6 (4), 6:3; Berlocq – Zekic 6:1, 6:3; Trusendi – Cervenak 6:0, 6:3 S. Robert – Molteni 6:1, 6:1; L. Mayer – Belotti 1:6, 7:5, 7:5; Volandri – Lojda 5:7, 6:4, 6:2; Pashanski – Schoorel 3:6, 6:4, 4:0 i krecz Holendra; A. Beck – Schwartzman 7:6 (3), 6:3.

Aguascalientes – CH

Pierwsza runda: Farah – Campozano 6:2, 6:4; Borvanov – Lewis 6:3, 6:0; Endara – Estrella 6:1, 6:4; M. Sanchez – M. Nunez 6:7 (4), 6:3, 6:3; Gard – Ouellette 6:2, 3:6, 6:3; Cabal – Grassi 6:2, 7:5; Bagnis – Garza 6:2, 7:6 (3); El Mihdawy – G. Melzer 6:3, 6:3.

Recife- CH

Pierwsza runda: P. Sousa – T. Fernandes 6:3, 6:1; J. Silva – Velotti 6:1, 1:6, 6:2; Felder – Kirche 7:6 (3), 6:0; R. Mello – J. Pereira 6:2, 6:4; Gremelmayr – Alves 7:6 (1), 6:2; Demoliner – Miele 6:3, 6:1; Sant’anna – Sorgi 7:6 (2), 6:3; Zampieri – Hocevar 7:6 (3), 3:2 i krecz Ricardo; R. Dutra Da Silva – Massu 6:3, 6:4; Balleret – Elias 6:7 (6), 6:1, 6:3; Monteferrario – Ribeiro Neto 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności