Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w turniejach w Japonii, Malezji, Tajlandii, Hiszpanii, Włoszech, Meksyku i Brazylii.

Tokio – WTA

Pierwsza runda: Ivanovic – An. Rodionova 6:4, 6:0; Minella – Date-Krumm 1:6, 6:3, 6:3; Gajdosova – Marino 1:6, 6:2, 7:5; Zakopalova – U. Radwańska 3:6, 6:3, 6:1; Goerges – Parmentier 6:3, 6:4; King – S. Zhang 6:1, 6:0; Kirilenko – E. Sema 6:1, 6:0. Mecze – Dulko – Pironkova 6:6 i deszcz; Jie Zheng – Vandeweghe 5:5 i deszcz – przełożone na wtorek.

Druga runda: Bartoli – Morita 6:3, 0:6, 6:3; Sharapova – Tanasugarn 6:2, 7:5; Jankovic – Zahlavova Strycova 6:4, 6:2.

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Haase – Wachiramanowong 6:3, 7:6 (1); Giraldo – Sela 6:2, 6:3; Dimitrov – Dodig 6:2, 7:5; Udomchoke – Fognini 6:4, 3:6, 6:2.

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: Goffin – Ebden 6:4, 7:6 (4); Baghdatis – Bogomolov 7:6 (3), 6:4; Tursunov – Capdeville 6:2, 2:6, 6:1.

Madryt – CH

Pierwsza runda: Chardy – Banos Pantoja 6:3, 6:2; Donskoy – Ortega-Olmedo 3:6, 6:3, 6:4; Niland – Arenas-Gualda 6:4, 6:3; Prodon – J. Sousa 6:4, 2:6, 7:6 (4); Gimeno-Traver – Menendez 7:5, 2:6, 6:4.

Neapol – CH

Pierwsza runda: Vagnozzi – Copil 7:6 (5), 4:6, 7:6 (5); Naso – Di Mauro 6:2, 7:6 (5); Ungur – Arnaboldi 7:5, 6:4; Gil – Schukin 6:2, 6:3; Giannessi – Burzi 6:2, 6:2; Carreno-Busta – Junqueira 2:6, 6:4, 6:1.

Recife – CH

Pierwsza runda: Camilo – Clezar 7:5, 6:3; Gojowczyk – Pastor 7:5, 6:3; Beretta – Lindell 7:6 (5), 6:3; Andreozzi – T. Lopes 7:6 (5), 6:4; Aguilar – Ghem 7:5, 6:3; Elias – Balleret 7:6, 1:5 i deszcz.

Aguascalientes – CH

Pierwsza runda: Marrai – Magadan-Castro 6:1, 6:4; G. Rivera – Roshan 7:6 (5), 4:6, 7:5; Struvay – Hernandez 6:2, 6:2; Salamanca – Velasco 6:1, 6:0; H. Zeballos – Al. Gonzalez 6:2, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności