Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Linette - Watson 6:1, 6:1; Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Ferro - Gabueva 6:3, 6:4; Friedsam - D. Saville 4:6, 6:3, 7:6 (5); Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; RABAT WTA 250: Bondar - Ferrando 6:4, 3:6, 7:5; Burel - Udvardy 7:6 (4), 7:6 (3); C. Liu - Rakhimova 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Kokkinakis - Fognini 6:4, 6:3; J. Sousa - Andujar 6:1, 6:4; O' Connell - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 6:4; Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4; Coria - Altmaier 6:3, 3:6, 6:3; Guinard - Gaston 6:4, 6:7 (5), 6:2; Baez - Otte 5:7, 6:4, 6:2.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Japonii, Malezji, Tajlandii, Hiszpanii, Włoszech, Meksyku i Brazylii.

Tokio – WTA

Trzecia runda: Zvonareva – Benesova 6:1, 6:2; Azarenka – Zakopalova 6:3, 7:5; Sharapova – Goerges 7:6 (4), 7:6 (4); Bartoli – S. Peng 6:2, 6:1; Kirilenko – Ivanovic 6:3, 6:1; Kvitova – King 6:1, 7:6 (4); Kanepi – Wożniacka 7:5, 1:6, 6:4; A. Radwańska – Jankovic 2:6, 6:4, 6:0.

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Soeda – K. Beck 3:6, 7:6 (0), 7:6 (4); Kamke – Andujar 6:0, 6:1.

Druga runda: Bachinger – Udomchoke 7:6 (5), 6:3; Simon – Lu 6:7 (4), 7:5, 6:4; J. Nieminen – Haase 7:6 (5), 7:6 (4).

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: Cipolla – Tomic 6:2, 6:2; Istomin – Matosevic 6:3, 6:2.

Druga runda: J. Melzer – De Voest 6:0, 6:4; Baghdatis – Devvarman 7:5, 6:4; Tursunov – Goffin 6:3, 6:3.

Madryt – CH

Druga runda: Olaso – Donskoy 7:6 (5), 3:6, 6:4; Gimeno-Traver – Bautista 6:4, 3:6, 6:3; Prodon – Niland 7:6 (1), 6:0; Chardy – Lammer 6:2, 6:7 (3), 6:4.

Neapol – CH

Druga runda: Veic – Haider-Maurer 6:3, 4:6, 7:6 (5); Giannessi – Crugnola 3:6, 6:3, 6:1; Berlocq – Vagnozi 6:3, 6:2; Ungur – Carreno-Busta 7:5, 6:4.

Aguascalientes – CH

Pierwsza runda: Schwank – C. Ramirez 6:4, 6:1; Max. Gonzalez – Diaz-Figueroa 2:6, 6:4, 7:5.

Druga runda: Marrai – Salamanca 6:1, 3:6, 7:5; Farah – Endara 6:2, 6:2; Borvanov – G. Rivera 6:3, 6:3; Struvay – H. Zeballos 7:6 (7), 6:4.

Recife

Druga runda: Camilo – Aguilar 6:4, 6:1; Gojowczyk – Felder 7:5, 6:1; R. Mello – Beretta 6:3, 6:4; J. Silva – P. Sousa 7:6 (5), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności