Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w turniejach w Japonii, Malezji, Tajlandii, Hiszpanii, Włoszech, Meksyku i Brazylii.

Tokio – WTA

Półfinały: Zvonareva – Kvitova 7:6 (2), 6:0; A. Radwańska – Azarenka 6:3, 4:6, 6:2.

Kuala Lumpur – ATP

Ćwierćfinały: Troicki – Tursunov 6:4, 6:4; Baghdatis – J. Melzer 6:3, 7:6 (3); Tipsarevic – N. Davydenko 3:1 i krecz Rosjanina; Nishikori – Almagro 6:7 (5), 6:4, 6:4.

Bangkok – ATP

Ćwierćfinały: D. Young – Soeda 6:1, 6:2; Monfils – J. Nieminen 7:5, 7:6 (4); A. Murray – Dimitrov 6:4, 6:4; Simon – Bachinger 3:6, 6:3, 6:2.

Napoli – CH

Ćwierćfinały: Giannessi – Veic 6:4, 7:5; Ungur – Berlocq 3:6, 7:6 (7), 6:2; A. Beck – Naso 7:5, 7:6 (4); L. Mayer – Volandri 6:4, 3:6, 6:2.

Madryt – CH

Ćwierćfinały: Ramirez Hidalgo – Navarro 7:5, 6:2; Chardy – Prodon 6:3, 6:1; Machado – Lorenzi 6:3, 6:3; Gimeno-Traver – Olaso 7:6 (5), 7:5.

Recife – CH

Ćwierćfinały: R. Mello – Gojowczyk 5:7, 6:0, 2:0 i krecz Niemca; J. Silva – Camilo 6:3, 6:4; Zampieri – Gremelmayr 7:6 (5), 5:0 i krecz Niemca; R. Dutra Da Silva – Demoliner 7:5, 6:3.

Aguascalientes – CH

Ćwierćfinały: Farah – Struvaywalkower; Marrai – Borvanov 7:6 (5), 6:7 (5), 6:4; Cabal – Max. Gonzalez 6:1, 4:6, 7:6(5); Schwank – Bagnis 7:6 (1), 4:6, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności