Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w turniejach w Chinach, Japonii, Włoszech, Belgii i USA.

Pekin – WTA

Druga runda: Zvonareva – Zakopalova 6:3, 4:6, 6:2; Pavlyuchenkova – Martinez Sanchez 6:2, 6:3; Razzano – Vinci 7:6 (7), 6:0; Pennetta – Hantuchova 6:2, 6:1; Kirilenko – Stosur 7:5, 1:6, 7:5; Bartoli – McHale 6:2, 6:1; Petkovic – Suarez Navarro 6:4 6:4; Kanepi – Lisicki walkower; Wozniacki – Gajdosova 6:2, 6:3.

Pekin – ATP

Pierwsza runda: Montanes – Capdeville 6:3, 6:3; Jużny – Almagro 6:3, 6:2; Ze Zhang – Zhe Li 6:1, 6:3; Kohlschreiber – Robredo 6:3, 7:6 (0); Tsonga – Dimitrov 7:6 (5), 7:5; Fognini – Zemlja 6:4, 6:1; Berdych – J. Melzer 7:5, 7:5; Ljubicic – Gabashvili 7:5, 7:5; Ferrero – Bellucci 6:1, 7:6 (4); M. Granollers – Simon 6:3, 6:1.

Tokio – ATP

Pierwsza runda: Raonic – Sugita 6:7 (4), 6:3, 7:6 (1); Gulbis – Kubot 6:3, 3:6, 7:5; Bogomolov – J. Nieminen 6:4, 6:4; Dodig – Monaco 6:2, 2:6, 7:6 (1); Nalbandian – Rosol 6:1, 6:1; T. Ito – Sela 6:4, 3:6, 6:3; Ferrer – Nishikori 6:4, 6:3; Tomic – Troicki 7:6 (6), 7:6 (1); Nadal – Soeda 6:3, 6:2; Giraldo – Haase 6:3, 7:6 (5).

Mons – CH

Pierwsza runda: Mahut – Brugues 6:2, 6:1; Falla – Brown 3:6, 6:2, 6:1; Przysiężny – Mannarino 6:2, 7:6 (1); Bubka – Roger-Vasselin 6:3, 2:6, 6:4; J. Benneteau – Golubev 6:4, 6:3; Jaziri – Dasnieres De Veigy 7:5, 7:6 (1); Kamke – Bemelmans 6:0, 6:2; Darcis – Niland 6:1, 7:6 (6); Malisse – Lacko 6:4, 6:3.

Palermo – CH

Pierwsza runda: Junqueira – Carreno-Busta 7:5, 2:6, 6:3; Ungur – Schwartzman 6:3, 6:2; Molteni – J. Pospisil 6:4, 7:5; Paire – J. Marti 6:3, 7:6 (5); A. Beck – Giannessi 5:7, 6:4, 6:1; Kavcic – Vagnozzi 7:5, 4:6, 6:2; Cervenak – S. Robert 6:3, 6:7 (4), 6:4; Volandri – Comporto 6:2, 6:0; Schukin – Chardy 6:2, 3:6, 6:3; Veic – Gimeno-Traver 6:3, 3:6, 6:3; Munoz de la Nava – Haider-Maurer 6:4, 3:0 i krecz Austriaka; Machado – Naso 6:4, …

Sacramento – CH

Pierwsza runda: Duclos – Smyczek 6:2, 7:5; Nielsen – Monroe 6:2, 5:7, 6:4; Van Der Merwe – Strode 6:3, 6:4; Borvanov – S. Johnson 3:6, 6:4, 6:3; Alex Kuznetsov – Greul 4:6, 6:4, 6:4; Querrey – Grigelis 6:4, 6:7 (5), 6:2 Ignatik – Wolmarans 3:6, 6:3, 6:4; De Bakker – V. Pospisil 6:7 (5), 7:6 (2), 6:3; Sock – J. Ward 6:3, 7:6 (3); Karlovic – M. Fischer 6:3, 3:6, 7:6 (8); Phau – Farah 6:1, 6:4; Gremelmayr – J. Baker 6:1, 3:6, 6:4; Blake – A. Delic 6:4, 7:5; Guccione – Cabal 6:3, 6:4; Estrella – Venus 6:2, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności