Polski Tenis

WYNIKI

RZYM WTA 1000: Świątek - Jabeur 6:2, 6:2; RZYM ATP 1000: Djokovic - Tsitsipas 6:0, 7:6 (5); STRASBURG WTA 250: Linette - Gracheva 6:3, 6:0; Tan - Stosur 6:2, 6:1; RABAT WTA 250: Marcinko - Peterson 6:0, 2:6, 7:5; Tomljanovic - Burillo Escorihuela 6:2, 6:1; LYON ATP 150: F. Cerundolo - Duckworth 6:2, 3:6, 6:3; Mannarino - Karatsev 7:6 (7), 6:4; GENEWA ATP 250: Majchrzak - Bublik 6:1, 6:7 (4), 6:3; Griekspoor - T. Paul 7:5, 6:7 (3), 6:4; KARLSRUHE WTA 125: Sherif - Pera 6:2, 6:4; PARYŻ WTA 125: C. Liu - Haddad Maia 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Chinach, Japonii, Francji i USA.

Szanghaj – ATP

Pierwsza runda: Nishikori – Haase 0:6, 7:5, 7:6 (5); Tursunov – Bellucci 6:7 (5), 6:4, 7:5; F. Lopez – Tipsarevic 7:6 (2), 7:6 (3); J. Melzer – Ljubicic 6:4, 6:2; Stepanek – Ze Zhang 6:3, 6:3; Dolgopolov – Kubot 6:4, 7:6 (6); Bogomolov – M. Granollers 6:2, 6:3; Ramos – Cilic 6:3, 6:4; R. Harrison – Troicki 6:3, 6:3; Raonic – Llodra 6:7 (2), 6:2, 7:6 (5).

Druga runda: Fl. Mayer – Nalbandian 6:3, 6:4; Almagro – Robredo 7:5, 6:3; Wawrinka – D. Young 6:7 (5), 7:6 (2), 6:2; Roddick – Dimitrov 7:6 (3), 7:5; Simon – Montanes 6:1, 6:1; Tomic – Fish 4:6, 6:1, 6:4.

Osaka – WTA

Pierwsza runda: Kerber – Nara 6:2, 6:1; E. Sema – Minella 6:3, 6:3; J. Zheng – Z. Kucova 6:1, 6:1; Gajdosova – Nakamura 6:0, 6:1; Morita – S. Zhang 7:6 (3), 6:2; Govortsova – Chang 6:1, 2:6, 6:4; Shvedova – Aoyama 6:2, 6:0; Stosur – Lertecheewakarn 6:3, 3:6, 7:5; Cetkovska – Date-Krumm 6:2, 7:6 (2).

Linz – WTA

Pierwsza runda: Cibulkova – Baltacha 4:6, 7:6 (3), 1:0 i krecz Brytyjki; Keothavong – Makarova 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova – Medina Garrigues 6:4, 2:6, 6:3; Rodina – Rybarikova 6:3, 2:1 i krecz Słowaczki; Safarova – Benesova 6:3, 4:6, 6:3; Cirstea – Paszek 7:5, 6:3; Errani – Hercog 6:0, 6:3; Goerges – Sevastova 6:4, 3:6, 7:6 (7); Pervak – Diatchenko 6:4, 6:1; Jankovic – K. Bondarenko 4:1 i krecz Ukrainki; Kvitova – Marino 6:2, 6:2.

Rennes – CH

Pierwsza runda: Hajek – Falla 6:3, 3:6, 6:1; Jaziri – Brown 7:5, 6:2; Berankis – Burquier 6:4, 6:2; Bemelmans – I. Minar 6:7 (10), 7:5, 7:6 (2); Lacko – Teixeira 6:1, 6:4; Bozoljac – Zopp 6:1, 6:3; Roger-Vasselin – Delbonis 6:2, 6:2; Clement – Mektic 6:4, 6:3; Mahut – Guez 7:6 (1), 6:4.

Tiburon – CH

Pierwsza runda: Reynolds – Klaasen 6:4, 6:3; Odesnik – De Bakker 6:1 i krecz Holendra; M. Fischer – Greul 6:3, 6:3; Grigelis – Nielsen 6:3, 6:3; Farah – D. Kosakowski 6:4, 4:6, 7:6 (4); V. Pospisil – Kudla 7:5, 2:0 i krecz Amerykanina; Borvanov – Cabal 1:6, 6:4, 7:6 (4); Karlovic – Gremelmayr 6:7 (4), 2:1 i krecz Niemca.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności