Polski Tenis

WYNIKI

BUDAPESZT WTA 250: Avanesyan - Fręch 7:6 (5), 6:4; Lamens - Gracheva 6:3, 6:0; Monnet - Toth 6:1, 6:1; Masarova - Szabanin 6:2, 6:3; Schmiedlova - Rakhimova 3:6, 6:4, 6:0; Sorribes Tormo - Topalova 4:6, 6:3, 7:5; Timofeeva - Waltert 7:5, 7:6 (3); PALERMO WTA 250: Sharma - Blinkova 6:0, 7:5; Noha Akugue - Barthel 6:4, 2:6, 6:2; HAMBURG ATP 500: Cobolli - Altmaier 6:4, 6:7 (6), 6:3; Blanchet - Popyrin 4:6, 7:6 (6), 6:2; Marterer - Kwon 6:4, 6:7 (6), 7:5; Djere - Bergs 6:3, 7:6 (4); GSTAAD ATP 250: Riedi - Barrere 7:6 (2), 7:5; Fognini - Droguet 6:4,  6:3; Struff - Ramos-Vinolas 7:6 (6), 7:6 (4); Varillas - Thiem 6:3, 5:7, 7:6 (4); Galan - Kopriva 6:3, 6:2; NEWPORT ATP 250: Kovacevic - Mayot 7:6 (1), 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Chinach, Japonii, Austrii, Francji i USA.

Szanghaj – ATP

Druga runda: Dolgopolov – Ramos 5:7, 6:3, 6:2; Ferrero – Verdasco 4:6, 6:3, 6:2; Giraldo – J. Melzer 4:6, 6:4, 7:6 (5); Ebden – R. Harrison 6:4, 6:2; Nishikori – Tsonga 6:7 (1), 6:4, 6:4; Ferrer – Raonic 7:5, 7:6 (7); Nadal – Garcia-Lopez 6:3, 6:2; Berdych – Stepanek 6:4, 6:3; A. Murray – Tursunov walkower; F. Lopez – Bogomolov 7:6 (4), 3:6, 6:3.

Osaka – WTA

Pierwsza runda: King – Craybas 6:1, 3:6, 6:1.

Druga runda: Tanasugarn – M. Johansson 6:2, 6:4; Jie Zheng – Gajdosova 7:5, 6:3; Kerber – Govortsova 6:1, 6:3; Cetkovska – E. Sema 6:0, 6:3.

Linz – WTA

Pierwsza runda: Brianti – Lisicki 7:5, 4:6, 6:3; Pennetta – Vesnina 7:6 (4), 6:2; Hantuchova – Martic 6:3, 6:7 (6), 6:1; An. Rodionova – Zahlavova Strycova 7:6 (6), 6:1; Mayr-Achleitner – Foretz Gacon 3:6, 6:2, 6:2.

Druga runda: Cirstea – Pavlyuchenkova 4:6, 6:0, 6:4; Rodina – Goerges 6:3, 6:4.

Rennes – CH

Pierwsza runda: D. Evans – Stebe 6:2, 6:3; Mannarino – K. De Schepper 7:6 (2), 4:6, 7:6 (5); Bautista – A. Beck 4:6, 6:3, 7:6 (7); Muller – Bubka 7:5, 6:7 (3), 6:4; J. Benneteau – Brugues-Davi 6:3, 6:0.

Druga runda: Bemelmans – Hajek 7:6 (8), 6:1; Roger-Vasselin – Darcis 3:6, 6:1, 6:3; O. Rochus – Bozoljac 6:3, 6:4.

Tiburon – CH

Pierwsza runda: Al. Gonzalez – Sock 4:6, 6:0, 6:3; Phau – G. Jones 4:6, 7:6 (5), 6:1; Bogdanovic – Guccione 7:6 (1), 6:3; A. Delic – A. Sitak 4:6, 6:4, 6:2; Ignatik – Duclos 5:7, 6:1, 6:3; Alex Kuznetsov – Van Der Merwe 6:4, 4:6, 7:5; Sweeting – S. Johnson 4:6, 6:2, 6:2; Querrey – Wolmarans 6:4, 6:4.

Druga runda: Karlovic – Farah 7:6 (2), 6:2; M. Fischer – Odesnik 6:7 (6), 6:3, 6:1.

Kategoria: