Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w turniejach w Rosji, Szwecji, Luksemburgu, Francji, Korei Południowej i Ekwadorze.

Sztokholm – ATP

Pierwsza runda: Tomic – Zopp 7:6 (5), 4:6, 6:0; Dimitrov – Sweeting 6:3, 6:1; Rieschick – Ryderstedt 6:4, 3:6, 6:3.

Druga runda: K. Anderson – Haas 6:7 (5), 6:4, 6:4; Raonic – Petzschner 6:3, 6:3; Blake – Del Potro 6:4, 6:4.

Moskwa – ATP

Pierwsza runda: J. Benneteau – Donskoy 6:4, 6:3.

Druga runda: Troicki – Riba 6:4, 6:4; Bogomolov – Kukushkin 6:4, 3:6, 6:4; Seppi – Berrer 6:4, 3:6, 6:2; N. Davydenko – Gabashvili 7:5, 6:2.

Moskwa – WTA

Pierwsza runda: Cibulkova – Hercog 6:3, 7:6 (3), Vesnina – Kudryavtseva 6:0, 6:1.

Druga runda: Zvonareva – Jovanovski 6:1, 6:1; Kanepi – Schiavone 6:4, 5:7, 7:6 (7); Dushevina – Petrova 6:2, 7:6 (3); Safarova – A. Radwańska 6:4, 4:6, 6:4.

Luksemburg – WTA

Pierwsza runda: Schoofs – Kerber 2:6, 6:2, 6:1; Halep – Date-Krumm 6:4, 7:5; Sevastova – Pennetta 6:3, 6:2; Ivanovic – Razzano 7:6 (2), 6:4; Azarenka – Zahlavova Strycova 6:2, 6:4.

Druga runda: Niculescu – Medina Garrigues 7:6 (5), 3:6, 6:1; Benesova – Kirilenko walkower; Goerges – Paszek 6:4, 6:2.

Seul – CH

Druga runda: Yang – Ignatik 3:6, 7:6 (3), 7:6 (7); J. Wang – T. Ito 6:4, 6:2; Chung – Song 6:1, 3:6, 6:3; A. Delic – R. Ghedin 7:5, 7:6 (5).

Orlean – CH

Pierwsza runda: Llodra – Ungur 6:2, 6:3; Clement – F. Lopez 6:4, 7:5; Brugues-Davi – K. De Schepper 1:6, 6:1, 7:6 (8).

Druga runda: Berankis – Teixeira 6:3, 6:4; Gensse – Bautista-Agut 6:2, 6:1; A. Beck – Bemelmans 6:2, 7:6 (4); Brown – Mahut 6:4, 6:3.

Quito – CH

Druga runda: Salamanca – Benedetti 6:7 (4), 6:3, 7:6 (3); Ramirez-Hidalgo – Diaz-Barriga 6:4, 6:2; Decoud – Pastor 6:2, 6:2; Rufin – Velotti 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności