Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Rosji, Szwecji, Luksemburgu, Francji, Korei Południowej i Ekwadorze.

Sztokholm – ATP

Pierwsza runda: Tomic – Zopp 7:6 (5), 4:6, 6:0; Dimitrov – Sweeting 6:3, 6:1; Rieschick – Ryderstedt 6:4, 3:6, 6:3.

Druga runda: K. Anderson – Haas 6:7 (5), 6:4, 6:4; Raonic – Petzschner 6:3, 6:3; Blake – Del Potro 6:4, 6:4.

Moskwa – ATP

Pierwsza runda: J. Benneteau – Donskoy 6:4, 6:3.

Druga runda: Troicki – Riba 6:4, 6:4; Bogomolov – Kukushkin 6:4, 3:6, 6:4; Seppi – Berrer 6:4, 3:6, 6:2; N. Davydenko – Gabashvili 7:5, 6:2.

Moskwa – WTA

Pierwsza runda: Cibulkova – Hercog 6:3, 7:6 (3), Vesnina – Kudryavtseva 6:0, 6:1.

Druga runda: Zvonareva – Jovanovski 6:1, 6:1; Kanepi – Schiavone 6:4, 5:7, 7:6 (7); Dushevina – Petrova 6:2, 7:6 (3); Safarova – A. Radwańska 6:4, 4:6, 6:4.

Luksemburg – WTA

Pierwsza runda: Schoofs – Kerber 2:6, 6:2, 6:1; Halep – Date-Krumm 6:4, 7:5; Sevastova – Pennetta 6:3, 6:2; Ivanovic – Razzano 7:6 (2), 6:4; Azarenka – Zahlavova Strycova 6:2, 6:4.

Druga runda: Niculescu – Medina Garrigues 7:6 (5), 3:6, 6:1; Benesova – Kirilenko walkower; Goerges – Paszek 6:4, 6:2.

Seul – CH

Druga runda: Yang – Ignatik 3:6, 7:6 (3), 7:6 (7); J. Wang – T. Ito 6:4, 6:2; Chung – Song 6:1, 3:6, 6:3; A. Delic – R. Ghedin 7:5, 7:6 (5).

Orlean – CH

Pierwsza runda: Llodra – Ungur 6:2, 6:3; Clement – F. Lopez 6:4, 7:5; Brugues-Davi – K. De Schepper 1:6, 6:1, 7:6 (8).

Druga runda: Berankis – Teixeira 6:3, 6:4; Gensse – Bautista-Agut 6:2, 6:1; A. Beck – Bemelmans 6:2, 7:6 (4); Brown – Mahut 6:4, 6:3.

Quito – CH

Druga runda: Salamanca – Benedetti 6:7 (4), 6:3, 7:6 (3); Ramirez-Hidalgo – Diaz-Barriga 6:4, 6:2; Decoud – Pastor 6:2, 6:2; Rufin – Velotti 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności