Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Linette - Watson 6:1, 6:1; Zanevska - Tan 4:6, 7:5, 6:1; Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Ferro - Gabueva 6:3, 6:4; Friedsam - D. Saville 4:6, 6:3, 7:6 (5); Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; RABAT WTA 250: Sherif - Paquet 6:0, 6:2; Tomljanovic - Schmiedlova 7:5, 6:2; Mladenovic - Andrianjafitrimo 6:3, 3:6, 7:6 (7); Sharma - Marcinko 5:7, 6:3, 6:3; Bondar - Ferrando 6:4, 3:6, 7:5; Burel - Udvardy 7:6 (4), 7:6 (3); C. Liu - Rakhimova 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Majchrzak - Cecchinato 6:2, 6:3; Gasquet - Medvedev 6:2, 7:6 (5); Nikles - Riedi 5:7, 7:6 (3), 7:5; Kokkinakis - Fognini 6:4, 6:3; J. Sousa - Andujar 6:1, 6:4; O' Connell - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 6:4; Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4; Coria - Altmaier 6:3, 3:6, 6:3; Guinard - Gaston 6:4, 6:7 (5), 6:2; Baez - Otte 5:7, 6:4, 6:2; Norrie - F. Cerundolo 6:4, 6:4; De Minaur - Humbert 1:6, 6:3, 6:2; Klaasen/Lammons - Kubot/Roger-Vasselin 6:1, 7:6 (2).

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Rosji, Szwecji, Luksemburgu, Francji, Korei Południowej i Ekwadorze.

Sztokholm – ATP

Pierwsza runda: J. Nieminen – Copil 6:3, 7:6 (4); Kamke – Robredo 6:2, 6:3; K. Anderson – Garcia-Lopez 7:6 (1), 7:6 (4); Dodig – Mannarino 7:6 (5), 7:6 (6); Blake – O. Rochus 7:6 (6), 6:3; Nalbandian – Malisse 4:6, 7:6 (6), 7:6 (3); Raonic – Baghdatis 7:6 (5), 6:7 (4), 6:4.

Moskwa – ATP

Pierwsza runda: Muller – Kravchuk 7:6 (5), 6:4; Kohlschreiber – Berlocq 7:5, 6:3; Bogomolov – Lajovic 3:6, 6:3, 6:4; Berrer – S. Stakhovsky 6:2, 6:4; Chardy – Starace 6:3, 6:7 (5), 7:6 (2); Tursunov – Ramos 7:6 (5), 6:4.

Moskwa – WTA

Pierwsza runda: Pironkova – Martic 6:1 i krecz Chorwatki; Pervak – Voskoboeva 7:5, 6:4; Zakopalova – Savchuk 6:3, 6:1; S. Kuznetsova – Cornet 6:3, 6:3; Safarova – Parra-Santonja 6:7 (7), 6:4, 6:3; E. Ivanova – Jankovic 6:4, 1:6, 6:4.

Luksemburg – WTA

Pierwsza runda: Brianti – Tatishvili 6:3, 1:6, 6:3; Cadantu – Yakimova 6:1, 6:4; Hradecka – Hantuchova 6:7 (3), 7:5, 6:1; Niculescu – Knapp 6:7 (2), 7:5, 7:6 (3); Marino – Pavlyuchenkova 1:6, 6:3, 6:3; Goerges – Baltacha 7:5, 6:1; Keothavong – Minella 6:3, 1:6, 6:3.

Seul – Ch

Pierwsza runda: Song – Nam 6;2, 6:2; Chiudinelli – Klaasen 6:3, 6:2; Soeda – Borvanov 6:1, 6:2; Sugita – K. Kim 6:1, 6:3; Serra – Cho 6:3, 6:3; Bohli – Jeong 4:6, 6:1, 6:4; A. Delic – Przysiężny 6:3, 7:6 (5); Ignatik – Ti Chen 6:1, 6:1; Lu – D. Martin 6:3, 6:2; De Voest – Na 6:4, 7:6 (5); Yang – Duclos 6:4, 7:6 (1); Matsui – Y. Kim 6:4, 6:0; R. Ghedin – Moriya 6:1, 6:2.

Orlean – CH

Pierwsza runda: Bautista-Agut – Millot 6:1, 6:3; Teixeira – Roger-Vasselin 7:6 (4), 2:3 i krecz Edouarda; M. Rodrigues – Guez 6:4, 7:5; A. Beck – Paire 6:4, 7:6 (4); Hajek – Y. Marti 6:3, 6:1; Herbert – Juska 6:1, 6:3; S. Robert – Rochette 6:3, 6:2; Mahut – Bubka 7:5, 6:4; Menendez – Lacko 6:4, 5:7, 6:3.

Quito – CH

Pierwsza runda: Decoud – Van Der Merwe 6:2, 6:0; Benedetti – P. Sousa 6:3, 5:7, 7:5; Begemann – Valarezo 7:5, 6:1; Struvay – Lorenzi 7:5, 7:6 (7); Munoz de la Nava – Barrientos 6:4, 6:3; Bagnis – Ortiz 6:3, 6:3; Letcher – Vivanco 6:4, 4:6, 6:4; Schwartzman – M. Sanchez 6:0, 6:1; Balleret – Duran 4:6, 6:3, 6:2; Prodon – Devilder 6:2, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności