Polski Tenis

WYNIKI

PALERMO WTA 250: Muchova - Kawa 7:6 (14), 5:1 i krecz Polki; Begu - Bassols Ribera 6:0, 6:0; Sharma - Blinkova 6:0, 7:5; Noha Akugue - Barthel 6:4, 2:6, 6:2; Teichmann - Ristic 6:1, 6:1; BUDAPESZT WTA 250: Avanesyan - Fręch 7:6 (5), 6:4; Lamens - Gracheva 6:3, 6:0; Monnet - Toth 6:1, 6:1; Masarova - Szabanin 6:2, 6:3; Schmiedlova - Rakhimova 3:6, 6:4, 6:0; Sorribes Tormo - Topalova 4:6, 6:3, 7:5; Timofeeva - Waltert 7:5, 7:6 (3); Sasnovich - Tomova 2:6, 6:2, 6:4; HAMBURG ATP 500: Cobolli - Altmaier 6:4, 6:7 (6), 6:3; Blanchet - Popyrin 4:6, 7:6 (6), 6:2; Marterer - Kwon 6:4, 6:7 (6), 7:5; Djere - Bergs 6:3, 7:6 (4); F. Cerundolo - Comesana 7:5, 6:4; P. Martinez - Arnaldi 7:6 (4), 6:1; Shevchenko - Molleker 6:4, 4:6, 6:4; GSTAAD ATP 250: Riedi - Barrere 7:6 (2), 7:5; Fognini - Droguet 6:4,  6:3; Struff - Ramos-Vinolas 7:6 (6), 7:6 (4); Varillas - Thiem 6:3, 5:7, 7:6 (4); Galan - Kopriva 6:3, 6:2; BASTAD ATP 250: Norrie - Kovalik 7:6 (4), 6:4; Kotov - Garin 6:4, 6:7 (5), 6:1; NEWPORT ATP 250: Kovacevic - Mayot 7:6 (1), 6:4; Cressy - Albot 6:4, 4:6, 7:6 (4); Opelka - Lestienne 6:1, 2:6, 7:6 (2); Vukic - C. Wong 6:1, 6:2.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w turniejach w Hiszpanii, Szwajcarii, Niemczech, Kolumbii, USA i Brazylii.

Bazylea – ATP

Pierwsza runda: Blake – Fish 0:1 i krecz Mardiego; Lammer – Jużny 6:4, 6:3; Wawrinka – Dodig 6:4, 6:4; J. Nieminen – Bellucci 6:7 (5), 6:4, 6:3; Seppi – Muller 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2; Djokovic – Malisse 6:2, 4:6, 7:5; Ljubicic – Llodra 7:5, 6:4; Nishikori – Berdych 3:6, 6:3, 6:2.

Walencja – ATP

Pierwsza runda: Tsonga – J. Marti 4:6, 7:5, 6:2; K. Anderson – Klizan 6:1, 6:4; Ferrer – Verdasco 6:3, 6:2; Querrey – Gulbis 6:3, 6:4; Ferrero – Kunitsyn 6:4, 7:6 (2); M. Granollers – Dolgopolov 6:3, 6:4; Monfils – Montanes 6:3, 6:1; Monaco – Almagro 6:4, 3:6, 6:4.

Eckental – CH

Pierwsza runda: Bozoljac – Begemann 2:6, 7:6 (4), 6:3; Hernych – Struff 7:5, 6:1; Zemlja – M. Fischer 7:5, 6:4; Zverev – Niland 3:6, 6:3, 6:3; A. Beck – Mertl 7:6 (2), 6:7 (8), 6:2; Jaziri – Reister 6:4, 6:4; Petzschner – Dancevic 6:4, 6:7 (6), 6:3; Bemelmans – Kern 6:4, 6:2.

Sao Leopoldo – CH

Pierwsza runda: Clezar – Miele 6:2, 6:0; Galdon – Gil 6:2, 6:4; Arguello – Cervenak 6:4, 3:6, 6:3; R. Mello – Romboli 6:3, 6:1; Machado – J. Pospisil 6:3, 7:6 (2); Ramirez Hidalgo – Navarro 6:3, 6:4; Elias – Alves 6:2, 6:4; L. Mayer – Munoz de la Nava 6:7 (3), 7:5, 6:2; J. Silva – Trungelliti 6:2, 6:2; Odesnik – Molteni 6:3, 6:3; Brzezicki – Ferreiro 6:2, 6:4.

Charlottesville – CH

Pierwsza runda: Chvojka – Nielsen 4:6, 6:3, 6:4; Bogdanovic – Ignatik 7:6 (5), 6:1; Kudla – Wolmarans 3:6, 7:5, 7:6 (5); S. Johnson – Sock 7:6 (5), 6:4; De Voest – Matsukevich 6:0, 7:6 (2); J. Levine – Ball 4:6, 7:6 (3), 7:6 (5); Reynolds – S. Singh 7:6 (4), 3:6, 6:2; Van der Merwe – J. Baker 7:6 (1), 6:4; J. Jenkins – Duclos 6:2, 7:5; A. Delic – Borvanov 6:2, 6:2; Devvarman – G. Jones 7:5, 6:3.

Medellin – CH

Pierwsza runda: Struvay – Recouderc 7:5, 6:4; Prodon – Mat. Viola 6:3, 6:3; G. Rivera – Velotti 6:2, 6:1; Pastor – Beretta 4:6, 6:4, 6:3; Estrella – Carreno-Busta 6:4, 6:3; Bagnis – Aguilar 6:4, 6:2; J. Souza – Devilder 6:2, 6:3; Massu – Escobar 6:1, 6:1; Michon – Duckworth 3:6, 7:6 (2), 6:4; Salamanca – R. Dutra Silva 7:6 (2), 7:6 (3); H. Zeballos – Diaz-Figueroa 6:2, 6:3.

Kategoria: