Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Wielkiej Brytanii, Japonii, Finlandii i Ekwadorze.

Londyn

SINGIEL

Grupa A: Berdych – Tipsarevic 2:6, 6:3, 7:6 (6); Ferrer – N. Djokovic 6:3, 6:1.

DEBEL

Grupa A: Bhupathi/Paes – J. Melzer/Petzschner 7:5, 6:3; B. Bryan/M. Bryan – Lindstedt/Tecau 6:1, 6:2.

Toyota – CH

Pierwsza runda: Sugita – Fruttero 5:7, 6:4, 6:4; T. Suzuki – Udomchoke 7:6 (6), 7:6 (10); Begemann – Miyazaki 6:4, 6:4.

Druga runda: Rieschick – Tagawa 6:3, 6:2; Matsui – H. Kondo 6:3, 6:4; T. Ito – Moriya 6:3, 6:4; Soeda – Ti Chen 7:6 (5), 4:6, 6:3.

Helsinki – CH

Pierwsza runda: Bachinger – Paire 6:1, 6:4; Lorenzi – Milton 6:4, 6:4; Lacko – M. Djokovic 6:4, 6:2; Mannarino – Berankis 7:6 (3), 7:5.

Druga runda: Elgin – Ungur 2:6, 6:3, 6:3; Berrer – And. Martin 7:6 (5), 4:6, 6:1; Dancevic – S. Robert 6:3, 7:5.

Guayaquil – CH

Druga runda: Mat. Viola – R. Dutra Silva 6:4, 6:3; Cervenak – Naso 6:3, 7:6 (5); Pella – Struvay 3:6, 6:1, 6:2 ; Ramirez Hidalgo – Alund 6:3, 6:7 (11), 6:1; Galdon – Max. Gonzalez 3:6, 6:4, 6:4; Odesnik – Decoud 6:4, 4:6, 6:2; Molteni – Campozano 5:7, 7:5, 7:5; P. Sousa – J. Souza 4:6, 6:2, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności