Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w Australii, Nowej Zelandii, Indiach, Katarze, Nowej Kaledonii i Brazylii.

Brisbane – ATP

Pierwsza runda: Nishikori – Stebe 3:6, 6:1, 6:4; Stepanek – Ebden 6:4, 3:6, 6:3; T. Ito – Mitchell 6:4, 6:2; J. Nieminen – J. Levine 7:6 (4), 6:2; Giraldo – Millman 6:3, 6:3; Petzschner – J. Melzer 6:1, 7:5; Haas – Matosevic 6:3, 7:5; Andreev – Mannarino 7:6 (6), 6:2; A. Murray – Kukushkin 5:7, 6:3, 6:2.

Chennai – ATP

Pierwsza runda: Sugita – O. Rochus 6:3, 6:4; Roger-Vasselin – Prodon 6:4, 6:3; Hanescu – Querrey 6:3, 6:4; A. Beck – V. Pospisil 6:3, 7:6 (8); Lu – De Bakker 6:3, 6:3; Goffin – Malisse 4:6, 6:2, 6:3; Soeda – Gil 6:2, 6:7 (4), 7:5; Darcis – Kavcic 4:6, 7:5, 6:3.

Doha – ATP

Pierwsza runda: Tsonga – Jaziri 7:6 (5), 6:7 (5), 6:1; Karlovic – S. Stakhovsky 6:7 (1), 6:2, 7:6 (3); Gremelmayr – Starace 6:3, 6:2; Bachinger – Bautista-Agut 6:3, 6:4; Garcia-Lopez – Andujar 6:2, 2:6, 6:3; Zemlja – Bubka 4:6, 6:1, 6:1; Jużny – Gulbis 6:4, 6:7 (4), 6:2; Nadal – Kohlschreiber 6:3, 6:7 (2), 6:3; Federer – N. Davydenko 6:2, 6:2; Monfils – Machado 7:5, 6:3.

Brisbane – WTA

Druga runda: Petkovic – Zahlavova Strycova 7:6 (2), 6:0; Schiavone – Voskoboeva 6:4, 6:4; Hantuchova – King 4:6, 6:2, 6:3; Clijsters – Ivanovic 6:1, 1:6, 6:3.

Auckland – WTA

Pierwsza runda: Kuznetsova – Riske 6:3, 6:2; Niculescu – Hampton 7:6 (1), 6:1; Wickmayer – Kar. Pliskova 6:3, 6:4; S. Peng – Rezai 4:6, 6:3, 6:4; J. Zheng – Morita 4:6, 6:3, 6:4; Vinci – Marino 7:5, 6:4; Vesnina – Rybarikova 6:3, 6:2; Goerges – Arn 7:5, 3:6, 6:4; Kerber – Erakovic 4:6, 6:4, 6:4.

Noumea – CH

Pierwsza runda: Bemelmans – M. Rodrigues 7:6 (15), 6:3; Guez – Munoz de la Nava 6:3, 1:6, 6:3; Rieschick – Michon 6:1, 6:2; Udomchoke – Mertl 6:7 (4), 6:1, 4:4 i deszcz. Przełożono mecze: Clement – Burquier; Dasnieres De Veigy – N’Godrela; Menendez – Mat. Viola; Rufin – Gensse; K. De Schepper – Vagnozzi; Serra – Teixeira; Chardy – Lojda; Russell – Weintraub.

Sao Paulo – CH

Pierwsza runda: Romboli – Struvay 2:6, 6:4, 7:6 (6); Ghem – Monteiro 6:3, 6:2; Kovalik – Zampieri 6:3, 5:7, 6:2; Delbonis – Clezar 6:4, 6:2; Alves – J. Silva 6:4, 4:6, 6:3; Kirche – D. Dutra Da Silva 6:3, 6:4; Brzezicki – Pastor 6:1, 6:4; Velotti – T. Lopes 6:2, 6:2; De Paula – Mesaros 6:0, 7:6 (5); Elias – Beretta 6:4, 6:2; Hocevar – Linzer 5:7, 6:3, 7:5; R. Dutra Silva – Demoliner 6:7 (4), 6:2, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności