Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w Australii, Nowej Zelandii, Indiach, Katarze, Nowej Kaledonii i Brazylii.

Brisbane – ATP

Druga runda: Stepanek – J. Nieminen 7:6 (3), 6:2; Giraldo – Petzschner 6:4, 6:4; Simon – Duckworth 6:3, 7:5; Istomin – Haas walkower; Dolgopolov – Andreev 6:7 (3), 7:6 (9), 6:2; Baghdatis – Nishikori 6:3, 6:4; Tomic – T. Ito 6:1, 6:2; A. Murray – Muller 4:6, 7:6 (4), 6:0.

Chennai – ATP

Druga runda: Raonic – Hanescu 6:1, 6:4; Sela – Paire 4:6, 6:2, 6:4; Soeda – Dodig 7:6 (6), 6:3; Wawrinka – Roger-Vasselin 3:6, 6:3, 7:5.

Doha – ATP

Druga runda: Tsonga – Cipollla 7:6 (8), 6:3; Seppi – Garcia-Lopez 7:5, 6:3; Troicki – Bachinger 7:6 (6), 6:1; Ramos – Bogomolov walkower; Nadal – Gremelmayr 6:2, 6:2; Jużny – Karlovic 6:2, 6:7 (3), 6:3; Federer – Zemlja 6:2, 6:3; Monfils – B. Becker 7:5, 4:6, 7:5.

Brisbane – WTA

Druga runda: S. Williams – Jovanovski 6:2, 6:4; Jankovic – Bratchikova 6:3, 6:2; Kanepi – Pavlyuchenkova 6:0, 6:3; Benesova – Stosur 6:4, 6:2.

Auckland – WTA

Druga runda: Lisicki – Barthel 7:6 (3), 3:6, 6:3; Kerber – Goerges 6:2, 6:3; Pennetta – Baltacha 6:4, 6:2; Vesnina – Vinci 6:3, 6:4; Jie Zheng – Niculescu 6:0, 6:2; Hradecka – S. Peng 6:4, 6:3; Kuznetsova – McHale 6:1, 6:1; Errani – Wickmayer 4:6, 6:1, 6:1.

Noumea – CH

Pierwsza runda: Udomchoke – Mertl 6:7 (4), 6:1, 6:4; Walter – Scherrer 6:2, 6:2; Burquier – Clement 2:6, 6:4, 7:5; Dasnieres De Veigy – N’Godrela 6:2, 6:1; Menendez – Mat. Viola 6:0, 6:7 (5), 7:5; Rufin – Gensse 6:3, 6:4; K. De Schepper – Vagnozzi 6:3, 7:5; Serra – Teixeira 6:0, 6:3; Chardy – Lojda 3:6, 7:6 (3), 6:3; Russell – Weintraub 6:4, 2:6, 6:4; Jouan – Barton 6:4, 7:5; Yani – Perret 6:0, 6:1; Polansky – Ignatik 3:6, 7:5, 6:1.

Druga runda: Bemelmans – Rieschick 6:4, 6:2; Guez – Udomchoke 6:2, 6:3; K. De Schepper – Yani 6:3, 3:6, 6:4; Serra – Rufin 3:6, 6:3, 7:6 (12); Menendez – Walter 6:3, 7:6 (4); Dasnieres De Veigy – Burquier 3:6, 6:2, 7:5; Russell – Polansky 3:6, 6:2, 6:3; Chardy – Jouan 6:4, 3:6, 7:6 (6).

Sao Paulo – CH

Pierwsza runda: Sant’anna – Devilder 6:4, 6:4; Laranja – H. Cunha 6:4, 4:6, 7:5; H. Zeballos – J. Pereira 6:3, 6:2; Trungelliti – Estevez 6:7 (5), 7:6 (7), 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności