Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy grają w Australii, Tajlandii, Francji i USA.

Pattaya – WTA

Druga runda: Tanasugarn – Chang 7:6 (7), 6:3; Cirstea – Doi 6:2, 6:2; Zvonareva – Amanmuradova 6:3, 6:3; Kirilenko – An. Rodionova 2:6, 6:3, 7:6 (3).

Paryż – WTA

Pierwsza runda: Mattek-Sands – Barrois 7:6 (3), 6:2; Niculescu – Gajdosova 6:1, 4:6, 6:4; Zakopalova – Cornet 6:3, 6:1; Vinci – Halep 6:4, 6:4; Parmentier – Medina Garrigues 2:6, 6:3, 6:3; McHale – Lepchenko 6:4, 7:5; Wickmayer – Craybas 6:1 i krecz Amerykanki.

Druga runda: Sharapova – Scheepers 6:3, 6:1; Goerges – Cetkovska 6:1, 6:4.

Caloundra – CH

Druga runda: Millman – Laaksonen 6:2, 7:5; Lu – M. Reid 6:3, 6:2; G. Jones – Saville 6:2, 6:3; Mitchell – J-P. Smith 6:4, 7:5.

Quimper – CH

Pierwsza runda: Roger-Vasselin – Guez 6:1, 6:2; Clement – Carreno 6:1, 6:4; Serra – K. De Schepper 6:4, 7:6 (7).

Druga runda: Bautista – J. Sousa 7:5, 6:2; Brands – Rochette 3:6, 7:6 (2), 6:4.

Dallas – CH

Druga runda: Seifert – Bhambri 6:4, 6:2; Darcis – Bogdanovic 6:2, 7:5; Berankis – Begemann 6:4, 6:4; Van Der Merwe – Sock 6:1, 4:6, 3:0 i krecz Amerykanina; Kudla – Zverev 6:3, 5:7, 6:2; Reix – Alex Kuznetsov 2:6, 7:5, 7:6 (3); Ball – Ginepri 7:6 (5), 7:6 (3); J. Levine – Odesnik 6:4, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności