Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w Holandii, Brazylii, USA, Katarze i Kolumbii.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: Baghdatis – Bachinger 7:6 (2), 6:2; Berdych – Rosol 6:4, 6:2; Bogomolov – S. Stakhovsky 6:3, 0:1 i krecz Ukraińca; Del Potro – Llodra 6:4, 6:7 (3), 6:4; K. Beck – Petzschner 7:6 (6), 6:3; Federer – Mahut 6:4, 6:4.

Druga runda: J. Nieminen – Kubot 6:3, 5:7, 7:6 (2); N. Davydenko – Mathieu 6:4, 6:7 (7), 6:1.

Sao Paulo – ATP

Pierwsza runda: Starace – Capdeville 5:7, 7:6 (7), 6:2; Chardy – Kavcic 6:4, 6:4; Ramos – Giraldo 6:3, 6:4; L. Mayer – Ferrero 7:6 (6), 6:2; Nalbandian – Paire 7:6 (3), 6:3.

Druga runda: Bellucci – R. Mello 6:0, 1:6, 6:3.

San Jose – ATP

Pierwsza runda: Ebden – Sela 6:7 (6), 6:2, 7:6 (1); Istomin – Querrey 5:7, 6:3, 7:5; R. Harrison – O. Rochus 4:6, 6:2, 6:3; J. Benneteau – Sweeting 7:6 (3), 7:6 (5).

Druga runda: Roddick – Kudla 6:7 (5), 7:6 (5), 6:4; Raonic – Kamke 6:2, 7:6 (7).

Doha – WTA

Druga runda: A. Radwańska – Keothavong 6:1, 6:2; Bartoli – Medina Garrigues 6:2, 6:0; Niculescu – Zvonareva 7:5, 3:2 i krecz Rosjanki; Peer – Jankovic 7:6 (3), 6:2; Halep – Benesova 6:4, 6:4; Safarova – Wożniacka 4:6, 6:4, 7:6 (3); Wickmayer – Schiavone 7:6 (4), 6:4; Kuznetsova – Kirilenko 6:4, 6:4; K. Bondarenko – Pennetta 6:4, 6:2; Lepchenko – Goerges 7:6 (4), 7:6 (5); McHale – S. Peng 5:7, 6:3, 6:2; Azarenka – Barthel 6:1, 6:0; Cetkovska – Ivanovic 6:4, 6:4; Stosur – Cirstea 6:4, 7:6 (5); Pironkova – Kerber 6:4, 6:1; Pervak – Razzano 6:4, 6:0.

Bogota – WTA

Pierwsza runda: Ormaechea – Dokic 4:6, 6:3, 6:4; Erakovic – Voegele 6:3, 6:4.

Druga runda: Babos – Oprandi 7:6 (5), 6:4; Arruabarrena-Vecino – E. Birnerova 6:4, 6:0; Shvedova – Savinykh 6:2, 6:2; Duque Marino – Dominguez Lino 4:6, 6:2, 7:5.

Bergamo – CH

Pierwsza runda: Soeda – Copil 6:4, 6:4; A. Delic – Jaziri 6:4, 7:5.

Druga runda: Zopp – Crugnola 6:4, 6:4; Kravchuk – Goffin 6:3, 1:6, 6:3; Clement – M. Fischer 6:2, 4:6, 6:3; Kudryavtsev – Grigelis 3:6, 6:1, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności