Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Hurkacz - Cobolli 7:5, 7:6 (2); Zh. Zhang - Ofner 7:6 (8), 6:7 (3), 6:4; Medvedev - Borges 7:6 (4), 6:4; Sonego - Kecmanovic 7:6 (6), 7:6 (5); Marozsan - Safiullin 7:5, 4:6, 6:1; Koepfer - Auger-Aliassime 6:4, 4:3 i krecz Feliksa; LONDYN ATP 500: Raonic - Norrie 6:7 (6), 6:3, 7:6 (9); Dimitrov - Mannarino 6:1, 6:2; Thompson - Rune 4:6, 7:6 (4), 6:3; Hijikata - Tiafoe 7:5, 4:6, 1:0 i krecz Francesa; BERLIN WTA 500: Vondrousova - Masarova 6:4, 6:3; Kasatkina - Kostyuk 4:6, 7:6 (6), 6:3; Sonmez - Rus 3:6, 6:2, 6:1; BIRMINGHAM WTA 250: Bronzetti - Fręch 2:6, 6:3, 6:4; Stephens - Yuan 6:3, 6:3; Cocciaretto - Ostapenko 6:3, 6:3; Potapova - Avanesyan 6:4, 6:4; Lin Zhu - Cirstea 7:6 (2), 6:2; L. Fernandez - Sorribes Tormo 6:1, 6:1; Tomljanovic - Blinkova 6:2, 6:1; GAIBA WTA 125: Van Uytvanck - Naef 7:5, 6:1; Raina - Salkova 7:5, 6:3; Bandecchi - L. Sun 6:3, 6:4; Falei - Lepchenko 1:6, 6:1, 6:2.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w Holandii, Brazylii, USA, Katarze i Kolumbii.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: Gasquet – Cipolla 6:3, 1:6, 6:1; Mathieu – F. Lopez 4:6, 7:6 (5), 6:4; Huta Galung – Ljubicic 7:6 (6), 6:3; Kubot – Dolgopolov 6:7 (4), 6:4, 6:2.

Sao Paulo – ATP

Pierwsza runda: J. Marti – Gil 6:2, 6:4; Volandri – Montanes 6:2, 6:3; R. Mello – Riba 6:4, 6:2.

San Jose – ATP

Pierwsza runda: Kamke – Van der Merwe 6:3, 6:3; K. Anderson – Dimitrov 2:6, 7:6 (5), 7:6 (3).

Doha – WTA

Pierwsza runda: Peer – Lalami 6:0, 6:0; Peng – Al Nabhani 6:0, 7:5; Keothavong – Paszek 7:6 (4), 7:6 (5); Pervak – Pavlyuchenkova 1:6, 6:2, 6:3; K. Bondarenko – Dushevina 7:5, 6:2; Pironkova – Hercog 6:0, 6:4; Lepchenko – Wozniak 6:3, 6:3; Barthel – C. Garcia 7:6 (5), 7:6 (4); McHale – Scheepers 6:4, 6:3; Ivanovic – Suarez Navarro 6:1, 4:1 i krecz Hiszpanki; Kuznetsova – Martinez Sanchez 7:5, 6:3; Niculescu – Vesnina 6:1, 6:0.

Bogota – WTA

Pierwsza runda: Arruabarrena-Vecino – Mayr-Achleitner 6:1, 3:6, 7:6 (3); Savinykh – M. Johansson 7:6 (2), 3:6, 7:5; Duque-Marino – Luzhanska 3:6, 6:4, 7:5; Rampre – Castiblanco 6:3, 6:4.

Bergamo CH

Pierwsza runda: M. Fischer – Carreno-Busta 5:7, 6:2, 6:2; Crugnola – Bohli 6:4, 6:3; Kravchuk – Galvani 6:4, 6:4; Grigelis – J. Sousa 6:3, 6:4.

Kategoria: