Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w USA, Francji, Argentynie, Meksyku, ZEA, Maroku i Niemczech.

Dubaj – WTA

Pierwsza runda: Benesova – Cibulkova 3:1 i krecz Słowaczki; A. Radwańska – Wożniak 6:1, 6:7 (6), 7:5; Safarova – Martic 6:3, 5:7, 6:3; Hantuchova – Hercog 1:6, 7:5, 7:6 (4); Halep – Pavlyuchenkova 6:4, 6:2; Ivanovic – Schiavone 6:1, 7:5; S. Peng – Bartoli 6:4, 6:3.

Memphis – WTA

Pierwsza runda: Pervak – Marino 6:2, 6:4; Foretz Gacon – Oudin 6:2, 6:3; Parmentier – Hlavackova 6:4, 4:6, 6:2.

Druga runda: Lepchenko – J. Larsson 6:2, 6:4; Dushevina – Hampton 6:4, 6:3; Erakovic – Rodina 6:3, 6:4; Krajicek – Govortsova 7:6 (2), 6:3.

Monterrey – WTA

Pierwsza runda: Cornet – Luzhanska 6:4, 7:6 (3); Soler-Espinosa – Dulgheru 6:3, 6:3; Abramovic – Al. Panova 7:5, 6:4; Shvedova – Karatantcheva 6:1, 4:6, 6:3; Savinykh – Date-Krumm 6:2, 6:3; Arn – S. Zhang 6:1, 6:4; Babos – Hermoso 6:2, 6:3; Minella – M. Johansson 6:1, 5:7, 7:6 (5); Dominguez Lino – Puig 6:3, 6:3; Cirstea – Voegele 6:3, 2:6, 7:5; Mayr-Achleitner – Dulko 6:4, 7:6 (2); E. Birnerova – Marosi 7:6 (3), 6:4.

Marsylia – ATP

Pierwsza runda: Goffin – Mannarino 6:2, 1:0 i krecz Francuza; Olivetti – Bachinger 6:4, 6:3; Mahut – Clement 6:3, 6:4; Kunitsyn – Bautista 6:4, 6:4; N. Davydenko – A. Beck 6:1, 7:5; Gasquet – Soeda 6:0, 6:2; K. Beck – Mathieu 7:6 (2), 2:6, 6:3.

Memphis – ATP

Pierwsza runda: S. Stakhovsky – Kendrick 6:3, 7:6 (6); Sweeting – Blake 6:0, 6:2; Querrey – Falla 2:6, 6:3, 6:4; Isner – Muller 7:6 (1), 7:6 (4); R. Harrison – Sock 6:3, 2:6, 6:4.

Buenos Aires – ATP

Pierwsza runda: Ramos – Chela 4:6, 6:3, 6:4; Simon – Machado 6:3, 7:5; Paire – J. Marti 2:6, 7:6 (0), 6:2; Monaco – Volandri 6:1, 3:1 i krecz Włocha; Verdasco – Prodon 6:4, 6:1; Andreev – Kavcic 6:2, 6:2; Almagro – Starace 4:6, 6:3, 7:6 (4); Delbonis – Gil 6:2, 6:2; Nalbandian – Odesnik 6:2, 6:3; Ferrer – Molteni 6:1, 6:0.

Wolfsburg – CH

Pierwsza runda: Nielsen – M. Fischer 7:6 (5), 5:7, 6:1; Dancevic – Vanni 7:5, 6:4; Meffert – Lammer 6:1, 7:5; Ignatik – Authom 6:1, 6:3; Korolev – Zimmermann 6:4, 7:6 (3); Lajovic – And. Martin 6:4, 4:6, 6:4; Sijsling – Grigelis 6:3, 7:5; Kravchuk – R. Becker 7:6 (5), 6:3.

Meknes – CH

Pierwsza runda: Brizzi – Rufin 7:6 (7), 6:3; Lojda – Carreno-Busta 7:6 (4), 2:6, 6:3; J. Sousa – Menendez 6:4, 3:6, 6:2; Greul – Karakhi 6:2, 6:1; Navarro – Rachidi 6:0, 6:2; Cervantes – Granollers-Pujol 6:3, 6:1; J. Pospisil – Munoz de la Nava 2:6, 6:4, 7:5; Haider-Maurer – An. Kuznetsov 6:7 (10), 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności