Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Zawodnicy walczą w USA, Meksyku, Malezji, ZEA, Brazylii, Ekwadorze, Singapurze, Francji i Maroku.

Dubaj – ATP

Pierwsza runda: Golubev – M. Djokovic 6:3, 6:2; Fish – A. Beck 6:1, 6:1; Rosol – Mannarino 6:2, 6:2; N. Djokovic – Stebe 6:4, 6:2; Lacko – Bubka 2:6, 6:2, 7:6 (14).

Acapulco – ATP

Pierwsza runda: Andujar – L. Mayer 7:6 (5), 6:3; M. Granollers – Bellucci 6:4, 6:2; Fl. Mayer – Bagnis 6:2, 6:4; Starace – Giannessi 6:2, 7:5; Chela – C. Ramirez 6:0, 6:2; Paire – Cabal 7:6 (3), 7:6 (6).

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Sela – Kudla 6:4, 6:3; Istomin – Ebden 6:2, 6:3; Sweeting – D. Young 6:1, 6:1; Tomic – Haas 6:4, 6:3.

Acapulco – WTA

Pierwsza runda: Foretz Gacon – M. Johansson 6:4, 7:6 (5); Czink – Dubois 7:6 (6), 6:3; Begu – Bacsinszky 7:6 (3), 3:6, 6:4; Brianti – Cornet 3:6, 6:3, 6:3; Hermoso – Mayr-Achleitner 7:5, 6:3.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: Martic – E. Sema 4:6, 6:4, 7:5; Rogowska – E. Kostova 6:4, 6:0; Doi – Puchkova 4:6, 6:1, 6:2; Dokic – Mladenovic 6:3, 6:1; Nara – Lertcheewakarn 6:4, 6:3.

Singapur – CH

Pierwsza runda: Rungkat – Heliovaara 7:5 i krecz Fina; Rieschick – Siriluethaiwattana 6:3, 6:3; Lu – Look 6:3, 6:3; Sugita – Lim 6:3, 6:1.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: Mertens – Dasnieres De Veigy 6:7 (8), 7:5, 7:6 (1); Goffin – Galvani 6:2, 6:2; Gicquel – M. Rodrigues 6:3, 7:6 (6); Teixeira – Lajovic 6:4, 6:4.

Casablanca – CH

Pierwsza runda: Naso – Lammer 6:3, 6:3; Lojda – Rachidi 7:6 (2), 6:3; An. Kuznetsov – Carreno-Busta 6:3, 7:5; Klizan – Idmbarek 6:3, 6:2; Munoz de la Nava – Vagnozzi 4:6, 6:0, 7:6 (1).

Salinas – CH

Pierwsza runda: Giorgini – Krawietz 6:2, 4:1 i krecz Niemca; Duran – Carvajan 6:2, 6:0; Pella – Rufin 4:6, 7:6 (5), 3:2 i krecz Francuza; Alund – Molteni 3:6, 6:3, 6:4; Gensse – Hormazabal 6:3, 7:6 (6); Schwartzman – Gimeno-Traver 6:3, 6:3; Lorenzi – Vivanco 6:0, 6:2.

Florianopolis – CH

Pierwsza runda: De Paula – Clezar 6:4, 1:6, 6:3; Kavcic – Sant’anna 6:4, 6:4; P. Galdon – Veic 6:1, 6:3; Bolelli – Lopes 6:3, 6:1. Mecz Ghem – M. Cuevas przełożono.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności