Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Hurkacz - Cobolli 7:5, 7:6 (2); Zh. Zhang - Ofner 7:6 (8), 6:7 (3), 6:4; Medvedev - Borges 7:6 (4), 6:4; Sonego - Kecmanovic 7:6 (6), 7:6 (5); Marozsan - Safiullin 7:5, 4:6, 6:1; Koepfer - Auger-Aliassime 6:4, 4:3 i krecz Feliksa; LONDYN ATP 500: Raonic - Norrie 6:7 (6), 6:3, 7:6 (9); Dimitrov - Mannarino 6:1, 6:2; Thompson - Rune 4:6, 7:6 (4), 6:3; Hijikata - Tiafoe 7:5, 4:6, 1:0 i krecz Francesa; BERLIN WTA 500: Vondrousova - Masarova 6:4, 6:3; Kasatkina - Kostyuk 4:6, 7:6 (6), 6:3; Sonmez - Rus 3:6, 6:2, 6:1; BIRMINGHAM WTA 250: Bronzetti - Fręch 2:6, 6:3, 6:4; Stephens - Yuan 6:3, 6:3; Cocciaretto - Ostapenko 6:3, 6:3; Potapova - Avanesyan 6:4, 6:4; Lin Zhu - Cirstea 7:6 (2), 6:2; L. Fernandez - Sorribes Tormo 6:1, 6:1; Tomljanovic - Blinkova 6:2, 6:1; GAIBA WTA 125: Van Uytvanck - Naef 7:5, 6:1; Raina - Salkova 7:5, 6:3; Bandecchi - L. Sun 6:3, 6:4; Falei - Lepchenko 1:6, 6:1, 6:2.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w USA, Francji, Argentynie, Meksyku, ZEA, Maroku i Niemczech.

Dubaj – WTA

Druga runda: A. Radwańska – Peer 7:5, 6:4; Jankovic – Pennetta 6:4, 6:2; Stosur – Safarova 6:1 6:7 (5), 6:1; Ivanovic – Kirlienko 6:2, 7:6 (4); Lisicki – Benesova 6:3, 6:3; Hantuchova – S. Peng 7:5, 6:2; Goerges – Dellacqua 6:0, 6:2 (Azarenka wycofała się z turnieju); Wożniacka – Halep 6:2, 6:3.

Memphis – WTA

Druga runda: Arvidsson – Parmentier 7:6 (5), 0:6, 6:3; Tsurenko – Hradecka 3:6, 6:4, 7:6 (3); Foretz Gacon – Giorgi 7:5, 6:4; Brianti – Pervak 7:6 (3), 6:2.

Monterrey – WTA

Druga runda: Cadantu – Soler-Espinosa 7:6 (6), 6:3; Bratchikova – Vinci 7:5, 7:5; Errani – Cornet 6:2, 6:3; Domuez Lino – Savinykh 6:4, 6:2.

Marsylia – ATP

Pierwsza runda: Dolgopolov – Rosol 2:6, 7:6 (1), 6:3; Llodra – Chiudinelli 7:6 (2), 7:6 (3).

Druga runda: Roger-Vasselin – Cipolla 6:3, 6:0; Tsonga – Mahut 6:3, 6:2; Tipsarevic – Goffin 6:4, 6:2; Ljubicic – K. Beck 6:4, 7:6 (1).

Memphis – ATP

Pierwsza runda: Kubot – J. Levine 7:6 (2), 6:4; J. Melzer – Istomin 6:7 (2), 6:3, 7:6 (4); O. Rochus – Bogomolov 6:4, 6:4, 7:6 (5); K. Anderson – Ginepri 7:5 6:3; Stepanek – Reynolds 6:3, 6:2; Petzschner – J. Benneteau 7:6 (5), 7:6 (6); B. Becker – Sela 6:4, 6:1; Malisse – Roddick 7:6 (8), 7:5; Raonic – Gulbis 6:2, 7:6 (3).

Buenos Aires – ATP

Druga runda: Wawrinka – Paire 6:3, 5:7, 6:2; Nishikori – Hanescu 3:6, 7:5, 6:1; Ferrer – Bagnis 6:3, 6:4; F. Gonzalez – Ramos 7:6 (6), 7:6 (5).

Wolfsburg – CH

Pierwsza runda: Torebko – Gremelmayr 6:7 (7), 6:4, 6:2; Kudryavtsev – Dustov 6:7 (2), 6:3, 7:6 (5); Gojowczyk – Goodall 6:2, 6:4.

Druga runda: A. Delic – Lajovic 6:2, 6:4; Schoorel – Bozoljac 5:5 i krecz Serba; Sijsling – Huta Galung 6:3, 7:6 (2); Janowicz – Meffert 6:4, 7:6 (2).

Meknes – CH

Druga runda: Hajek – Brizzi 6:1, 6:2; J. Sousa – J. Pospisil 6:3, 6:4; I. Minar – Navarro 7:6 (5), 6:1; Donskoy – Greul 7:6 (2), 6:4; Cervantes – Lojda 7:6 (5), 7:6 (3); Ungur – Knittel 6:3, 0:6, 6:4; Haider-Maurer – Vagnozzi 6:1, 6:4; Al. Bedene – Gawron 2:6, 6:2, 6:1.

Kategoria: