Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE WTA 500: Linette - Pavlyuchenkova 1:6, 7:6 (4), 6:4; Kalinina - Cirstea 6:3, 6:2; Dart - Bouzkova 7:5, 6:7 (7), 6:4; Ostapenko - Minnen 7:6 (3), 6:1; BAD HOMBURG WTA 500: Niemeier - Sakkari 2:6, 6:2, 7:6 (4); Samsonova - Sorribes Tormo 6:3, 6:1; Noskova - Townsend 7:5, 6:1; Siniakova - Burel 6:3, 6:7 (7), 6:1; Haddad Maia - Korpatsch 6:1, 7:6 (6); Blinkova - Andreescu 6:4, 6:2; Shnaider - Kerber 7:5, 6:3; MAJORKA ATP 250: Hijikata - Nardi 6:2, 2:6, 7:5; Fognini - Brouwer 7:6 (4), 7:6 (5); Ofner - Munar 3:6, 6:4, 7:6 (4); Monfils - Thiem 6:3, 7:6 (3); Darderi - P. Martinez 7:5, 7:5; Shevchenko - Lestienne 7:5, 7:6 (5); EASTBOURNE ATP 250: B. Harris - Fearnley 6:4, 7:6 (7); Vukic - Marozsan 6:2, 6:4; Purcell - Djere 6:1, 4:6, 6:3; J. Shang - Etcheverry 7:5, 3:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w USA, Chinach, Bośni i Hercegowinie, Maroku, USA i Meksyku.

Indian Wells – WTA

Czwarta runda: A. Radwańska – Hampton 6:3, 4:6, 3:0 i krecz Amerykanki; Azarenka – Goerges 6:3, 6:1; Sharapova – Vinci 6:2, 6:1; Kerber – Mchale 6:3, 3:6, 7:6 (4); Na Li – Zakopalova 6:1, 6:0; Bartoli – Safarova 6:1, 6:4; Ivanovic – Wozniacka 6:3, 6:2; Kirilenko – Petrova 6:1, 5:7, 6:2.

Indian Wells – ATP

Trzecia runda: Del Potro – Verdasco 6:2, 7:6 (6); Bellucci – N. Davydenko walkower; Istomin – Ferrer 6:4, 6:3; Tsonga – Stepanek 6:7 (2) 6:3, 6:2; Dolgopolov – Baghdatis 6:4, 5:7, 6:4; Nadal – M. Granollers 6:1, 6:4; Nalbandian – Tipsarevic 6:3, 3:6, 6:3; Federer – Raonic 6:7 (4), 6:2, 6:4.

Pingguo – Ch

Pierwsza runda: Soeda – Vardhan 6:4, 6:2; Mitchell – Sharan 6:3, 4:6, 6:1; J. Wang – Yoo 5:7, 6:2, 6:2; Jeong – Ma 6:3, 7:5; Groth – Becuzzi 6:0, 6:2; Rieschick – Moriya 3:6, 6:2, 7:5; Y. Li – Feng 7:6 (3), 6:2; Heliovaara – Ti Chen 6:2, 6:4; K. Kim – Rungkat 7:6 (3), 6:0; Jaziri – Chang 6:4, 6:2.

Sarajewo – Ch

Pierwsza runda: Hernych – Brands 7:6 (5), 6:2; Oswald – J. Baker 6:3, 3:6, 7:6 (3); Lajovic – Matsukevich 6:3, 6:4; F. Martin – Goodall 6:4, 7:6 (8); Albot – M. Djokovic 6:4, 6:3; Brown – Przysiężny 7:6 (6), 7:6 (5); Setkic – Dzumhur 3:6, 7:5, 6:3; Bozoljac – A. Beck 6:4, 6:4; Copil – Marchenko 6:3, 7:6 (4).

Rabat – Ch

Pierwsza runda: S. Robert – Knittel 6:4, 7:5; Menendez – Crivoi 7:6 (4), 6:4; Munoz de La Nava – Di Mauro 6:3, 6:3; Riba – Cervantes 2:6, 7:6 (5), 6:1; Al. Bedene – Duckworth 6:3, 7:5; Gimeno-Traver – Brizzi 7:6 (4), 6:2; Ouahab – Semrajc 7:5, 6:2; Olaso – Ziadi 6:2, 6:3.

Guadalajara – Ch

Pierwsza runda: V. Pospisil – Garza 4:6, 7:5, 7:5; Alves – Navarro 6:3, 6:4; Rufin – De Voest 4:6, 6:1, 6:1; R. Ram – B. Rodriguez 6:3, 6:2; Reyes-Varela – C. Ramirez 6:2, 5:7, 6:4; Chovojka – M. Rodrugues 6:3, 6:2; Borvanov – Bachinger 6:4, 6:4; Meffert – Estrella 7:6 (6), 6:4; Roger-Vasselin – Farah 6:7 (3), 7:5, 6:0; Gremelmayr – Ginepri 6:2, 7:5.

Dallas – Ch

Pierwsza runda: B. Becker – Kunitsyn 7:6 (1), 6:3; Russell – Nallon 6:0, 6:0; Cipolla – Bogomolov 6:4, 6:1; Andreev – Gil 1:6, 6:3, 6:3; Lu – A. Delic 6:3, 6:4.

Kategoria: