Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Golubic - Ferro 6:4, 6:2; Pliskova - Pera 6:3, 1:6, 6:1; Dodin - Makarova 6:2, 6:1; Juvan - Berberovic 6:2, 6:3; Mertens - Friedsam 7:5, 7:5; Christian/Marozava - Piter/Zimmermann 2:6, 6:3, 10:8; RABAT WTA 250: Bondar - Kucova 6:3, 6:3; Rus - Galfi 6:4, 6:2; C. Liu - Sherif 4:6, 7:6 (5), 6:1; Parrizas Diaz - Mladenovic 4:6, 6:3, 6:0; GENEWA ATP 250: Griekspoor - Nikles 6:3, 7:5; Kokkinakis - Delbonis 1:6, 7:5, 7:5; Opelka - O'Connell 6:3, 7:5; J. Sousa - Basilashvili 6:4, 6:3; Mektic/Pavic - Arends/Walków 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); Rune - Mannarino 6:4, 6:3; Coria - Carreno Busta 7:5, 6:3; Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); M. Gonzalez/Melo - Nys/Zieliński 6:4, 3:6, 10:6.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w USA, Francji, Włoszech i Meksyku.

Charleston – WTA

Pierwsza runda: Hradecka – U. Radwańska 6:1, 6:4; Voskoboeva – Dokic 4:3 i krecz Australijki; Vesnina – Dubois 7:6 (10), 7:5; K. Bondarenko – Govortsova 2:6, 6:2, 6:4; Daniilidou – Kudryavtseva 6:3, 6:4; Dushevina – Chan 6:4, 7:6 (5); Ormaechea – Scheepers 6:1, 1:6, 6:4; Hercog – Date-Krumm 6:4, 6:3; Wozniak – McHale 7:5, 5:7, 6:4; Lucic – Minella 7:5, 7:5; Medina Garrigues – Oudin 6:4, 4:6, 6:0; Zahlavova Strycova – Giorgi 6:1, 6:3; Hlavackova – Falconi 6:1, 7:5; Hampton – Stephens 7:5, 7:6 (1); An. Rodionova – Czink 6:2, 2:6, 6:1; Voegele – Gajdosova 6:4, 2:6, 6:4.

Saint Brieuc – CH

Pierwsza runda: Dasnieres de Veigy – Ciric 6:2, 6:2; Gensse – Crivoi 7:6 (4), 4:6, 7:6 (4); Rochette – Duckworth 4:6, 6:3, 6:4; Meffert – Millot 7:6 (2), 6:4; S. Robert – Rodrigues 6:2, 2:6, 6:4.

Barletta – CH

Pierwsza runda: Olaso – Cervantes 1:6, 6:2, 6:2; Burzi – Riba 6:2, 6:3; Arnaboldi – Mektic 3:6, 6:3, 6:2; Galvani – Struff 6:2, 7:6 (4); Brown – Giannessi 6:1, 6:4; Jaziri – Di Mauro 6:4, 6:3.

San Luis Potosi – CH

Pierwsza runda: R. Ghedin – Mertl 2:6, 6:2, 6:2; Chvojka – Reyes-Varela 4:6, 6:4, 6:3; Diez – Ti Chen 6:1, 7:6 (1); Saavedra – Patino 6:4, 6:3; Velotti – Lammer 6:4, 6:3; Clezar – Borvanov 6:4, 6:7 (4), 6:4; Demoliner – Al. Gonzalez 6:3, 6:4.

Tallahassee – CH

Pierwsza runda: D. Kosakowski – Seifert 6:3, 5:7, 7:6 (6); T. Ito – Peers 6:4, 1:6, 7:5; J. Baker – Sandgren 0:6, 6:0, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności