Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Rybakina - Rus 6:1, 5:7, 6:2; Alexandrova - Minnen 7:5, 6:3; Volynets - Golubic 6:2, 2:6, 6:1; Pliskova - Andrianjafitrimo 2:6, 6:3, 6:1; Cornet - Doi 6:2, 6:0; Ostapenko - Bronzetti 6:1, 6:4; Collins - Tomova 6:0, 6:4; Krunic - Rakhimova 6:4, 6:3; Medvedev - Bagnis 6:2, 6:2, 6:2; Rune - Shapovalov 6:3, 6:1, 7:6 (4); Djere - Berankis 6:4, 6:4, 6:4; Gasquet - L. Harris 6:1, 6:3, 6:4; Ivashka - Paire 6:3, 7:5, 1:6, 7:5; Bublik - Rinderknech 6:2, 6:4, 6:4; Ruusuvuori - Humbert 6:2, 2:6, 6:7 (4), 6:4, 6:2; Korda - Millman 6:1, 7:5, 7:6 (6); Laaksonen - P. Martinez 2:6, 6:4, 6:4, 7:6 (1); J. Sousa - Tseng 6:7 (5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w USA, Francji, Włoszech i Meksyku.

Charleston – WTA

Pierwsza runda: Cryabas – Amanmuradova 7:6 (2), 7:6 (6); Wickmayer – V. King 6:4, 6:3; Shvedova – Al. Panova 6:0, 6:4; Tatishvili – Rus 1:6, 6:4, 6:4; V. Williams – Benesova 6:4, 6:3; Erakovic – Kar. Pliskova 6:2, 6:4; Petrova – Ducque-Marino 6:1, 6:2; Lepchenko – Yakimova 6:2, 5:7, 6:2; Pavlyuchenkova – Daniilidou 3:6, 6:4, 6:4.

Druga runda: Zvonareva – K. Bondarenko 6:1, 6:1; Stosur – Hampton 6:0, 7:5; An. Rodionova – Medina Garrigues 7:5, 6:3; S. Williams – Vesnina 6:3, 6:4.

Saint Brieuc – CH

Pierwsza runda: Burquier – G. Granollers 6:4, 6:4; Gojowczyk – K. De Schepper 4:6, 6:3, 6:3; Gimeno-Traver – Jouan 7:6 (7), 3:6, 6:4; Naso – Grigelis 6:4, 6:4; Torebko – Renavand 1:6, 6:4, 6:0; Teixeira – Checa-Calvo 7:6 (4), 6:1; Bednarek – Capkovic 1:6, 6:3, 7:5; Gicquel – Navarro 6:4, 3:6, 7:5.

Barletta – CH

Pierwsza runda: Al. Bedene – Bolelli 6:3, 7:6 (5); Middelkoop – Micolani 6:1, 6:4; Huta Galung – Lojda 7:5, 7:5; Volandri – Bautista 7:5, 6:4; Zekic – Schmid 6:2, 6:3; Munoz de la Nava – Bejtulahi 6:4, 6:2; Hanescu – Vagnozzi 6:3, 7:6 (3); Fognini – Krajinovic 2:6, 6:2, 6:4; Brands – P. Sousa 5:7, 6:3, 6:4; Starace – J. Marti 6:2, 3:6, 6:3.

San Luis Potosi – CH

Pierwsza runda: Ramirez Hidalgo – Echazu 6:1, 6:0; F. Martin – Marrai 6:2, 2:6, 6:4; Zivkovic – Brugues 4:1 i krecz Hiszpana; Molteni – G. Rivera 6:4, 6:2; Begemann – Campozano 5:7, 6:4, 6:2; Lorenzi – Decoud 6:2, 6:1; An. Martin – B. Rodriguez 6:7 (7), 6:1, 6:4; Trungelliti – Mat. Viola 6:2, 6:0; De Paula – M. Sanchez 6:3, 0:6, 6:2.

Tallahassee – CH

Pierwsza runda: Reynolds – Yani 6:4, 2:1 i krecz Michaela; Dancevic – A. Sitak 6:0, 6:4; B. Baker – Strode 6:2, 6:1; Odesnik – B. Becker 6:4, 6:0; R. Ram – Herbert 6:4, 5:7, 6:4; R. Dutra Silva – Emmrich 7:5, 6:2; Ball – V. Pospisil 6:3, 3:6, 6:3; Smyczek – Alex Kuzznetsov 6:3, 7:6 (4); Sugita – Duclos 1:4 i deszcz; Kunitsyn – Zverev 6:2, 1:1 i krecz Niemca. Przełożono mecze: Olivetti – Mirzadeh; J. Levine – Gard; Russell – Sweeting.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności