Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy rywalizują w USA, Maroku, Hiszpanii, Danii, Turcji, Brazylii, Kolumbii i Meksyku.

Casablanca – ATP

Druga runda: Andreev – Istomin 6:7 (3), 6:3, 6:2; Paire – Bachinger 6:7 (3), 6:3, 6:2; Garcia- Lopez – Mahtieu 6:4, 6:2; Cipolla – Dolgopolov 6:4, 6:1.

Houston – ATP

Pierwsza runda: K. Anderson – J. Souza 6:3, 6:4; Reynolds – Karlovic 7:6 (5), 2:6, 6:3; R. Harrison – Bogomolov 4:6, 6:3, 6:4.

Druga runda: F. Lopez – Lorenzi 6:4, 7:6 (4); Berlocq – Phau 6:1, 6:0.

Barcelona – WTA

Druga runda: Cirstea – Hercog 6:4 i krecz Słowenki; Suarez Navarro – Cetkovska 6:2, 6:4; Errani – Cabeza Candela 6:0, 6:2; Halep – Vinci 6:1, 6:3.

Kopenhaga – WTA

Pierwsza runda: Jovanovski – Voegele 6:3, 6:4; Jankovic – Robson 6:4, 7:6 (8).

Druga runda: Barthel – Brianti 6:3, 6:2; Kanepi – Babos 7:5, 4:6, 7:6 (2); Martic – Konta 6:2, 6:3; Cornet – Mayr-Achleitner 6:2, 2:6, 7:5.

Mersin – CH

Pierwsza runda: Ilhan – Nedelko 6:4, 4:6, 7:6 (9).

Druga runda: Brands – Gojowczyk 7:5, 6:2; Lajovic – Cervenak 6:0, 6:2. Mecze przerwane z powodu ciemności: Crivoi – J. Marti 6:4, 6:7 (5), 6:5; Huta Galung – J. Sousa 7:6 (8), 2:6.

Blumenau – CH

Pierwsza runda: Dzumhur – Ghem 4:6, 6:4, 6:4; Elias – Panfil 6:3, 6:1; Kavcic – Giorgini 6:2, 6:4.

Druga runda: Duckworth – Kirche 6:7 (5), 7:5, 7:5; Crugnola 6:1 i krecz Włocha; Brizzi – Gawron 6:0, 6:1; R. Dutra Silva – Hocevar 3:6, 6:0, 6:2.

Pereira – CH

Pierwsza runda: Romboli – Estrella 6:4, 6:4.

Druga runda: Ramirez Hidalgo – Beretta 6:3, 6:4; Trungelliti – M. Quintero 6:2, 6:3; Farah – Pella 6:4, 7:6 (14); Alund – Trusendi 3:6, 6:2, 6:3.

Leon – CH

Pierwsza runda: Gallardo-Valles – Matosevic 6:4, 7:6 (4).

Druga runda: Garza – Ti Chen 6:4, 6:3; An. Martin – Mertl 6:2, 6:3; Zivkovic – Borvanov 7:5, 7:5; Mat. Viola – Herbert 7:5, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności