Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; GENEWA ATP 250: Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w USA, Maroku, Hiszpanii, Danii, Turcji, Brazylii, Kolumbii i Meksyku.

Casablanca – ATP

Druga runda: Andreev – Istomin 6:7 (3), 6:3, 6:2; Paire – Bachinger 6:7 (3), 6:3, 6:2; Garcia- Lopez – Mahtieu 6:4, 6:2; Cipolla – Dolgopolov 6:4, 6:1.

Houston – ATP

Pierwsza runda: K. Anderson – J. Souza 6:3, 6:4; Reynolds – Karlovic 7:6 (5), 2:6, 6:3; R. Harrison – Bogomolov 4:6, 6:3, 6:4.

Druga runda: F. Lopez – Lorenzi 6:4, 7:6 (4); Berlocq – Phau 6:1, 6:0.

Barcelona – WTA

Druga runda: Cirstea – Hercog 6:4 i krecz Słowenki; Suarez Navarro – Cetkovska 6:2, 6:4; Errani – Cabeza Candela 6:0, 6:2; Halep – Vinci 6:1, 6:3.

Kopenhaga – WTA

Pierwsza runda: Jovanovski – Voegele 6:3, 6:4; Jankovic – Robson 6:4, 7:6 (8).

Druga runda: Barthel – Brianti 6:3, 6:2; Kanepi – Babos 7:5, 4:6, 7:6 (2); Martic – Konta 6:2, 6:3; Cornet – Mayr-Achleitner 6:2, 2:6, 7:5.

Mersin – CH

Pierwsza runda: Ilhan – Nedelko 6:4, 4:6, 7:6 (9).

Druga runda: Brands – Gojowczyk 7:5, 6:2; Lajovic – Cervenak 6:0, 6:2. Mecze przerwane z powodu ciemności: Crivoi – J. Marti 6:4, 6:7 (5), 6:5; Huta Galung – J. Sousa 7:6 (8), 2:6.

Blumenau – CH

Pierwsza runda: Dzumhur – Ghem 4:6, 6:4, 6:4; Elias – Panfil 6:3, 6:1; Kavcic – Giorgini 6:2, 6:4.

Druga runda: Duckworth – Kirche 6:7 (5), 7:5, 7:5; Crugnola 6:1 i krecz Włocha; Brizzi – Gawron 6:0, 6:1; R. Dutra Silva – Hocevar 3:6, 6:0, 6:2.

Pereira – CH

Pierwsza runda: Romboli – Estrella 6:4, 6:4.

Druga runda: Ramirez Hidalgo – Beretta 6:3, 6:4; Trungelliti – M. Quintero 6:2, 6:3; Farah – Pella 6:4, 7:6 (14); Alund – Trusendi 3:6, 6:2, 6:3.

Leon – CH

Pierwsza runda: Gallardo-Valles – Matosevic 6:4, 7:6 (4).

Druga runda: Garza – Ti Chen 6:4, 6:3; An. Martin – Mertl 6:2, 6:3; Zivkovic – Borvanov 7:5, 7:5; Mat. Viola – Herbert 7:5, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności