Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy rywalizują w Serbii, Niemczech, Portugalii, Węgrzech, Tunezji i Czechach.

Monachium – ATP

Pierwsza runda: Baghdatis – Kamke 6:1, 3:6, 6:3; S. Stakhovsky – Stebe 7:6 (3), 6:3; Gulbis – Malisse 6:4, 6:2; Starace – Goffin 6:3, 7:6 (3); Brown – Brands 6:4, 6:3; Bachinger – Falla 7:6 (3), 6:2; Matosevic – Kukushkin 7:5, 6:1; Farah – N. Davydenko 6:3, 6:2; Haas – Berrer 6:0, 6:2; Jużny – Petzschner 7:5, 7:5.

Belgrad – ATP

Pierwsza runda: Muller – Lacko 6:0, 4:6, 6:3; Al. Bedene – Klizan 6:4, 7:6 (6); Hanescu – Gomez-Herrera 6:2, 5:7, 6:3; Schwank – Sela 6:2, 7:6 (2); Garcia-Lopez – Kunitsyn 7:6 (4), 6:7 (1), 6:2; J. Souza – R. Harrison 6:3, 6:3; Veic – Kavcic 6:1, 6:1; Paire – Fognini 6:1, 6:4; Rosol – Kubot 7:5, 6:2.

Estoril – ATP

Pierwsza runda: Cervantes – Andreev 6:4, 3:6, 6:3; Navarro – Gimeno-Traver 7:6 (5), 6:2; Munoz de la Nava – J. Marti 7:5, 6:3; Machado – P. Sousa 6:7 (3), 6:1, 6:2 ; Montanes – Ebden 6:2, 6:3; Cipolla – Junqueira 6:1, 6:4; Phau – Gil 6:4, 6:2; J. Sousa – G. Elias 5:7, 6:4, 6:2.

Estoril – WTA

Pierwsza runda: Koehler – Morita 6:1, 7:5; Cetkovska – Al. Panova 6:2, 6:1; Hercog – Paszek 6:0, 6:3; Voskoboeva – Yakimova 6:1, 6:4; Kirilenko – Baltacha 7:6 (6), 6:1; Medina Garrigues – Barrois 6:4, 6:1; Gajdosova – Torro-Flor 6:3, 6:1; Watson – Hradecka 6:4, 6:4; Kanepi – Stephens 6:1, 6:0; Knapp – Daniilidou 7:5, 6:2; Jie Zheng – Makarova 6:3, 6:1.

Budapeszt – WTA

Pierwsza runda: Czink – Jugic-Salkic 6:7 (3), 6:0, 6:3; Brianti – Begu 6:4, 5:7, 6:3; Cadantu – Rybarikova 6:2, 6:1; Amanmuradova – Krajicek 6:3, 3:6, 7:6 (6); Pervak – Dushevina 6:1, 5:7, 7:6 (6); Errani – Minella 6:1, 6:1; S-W Hsieh – Babos 6:7 (4), 6:4, 6:1; Zahlavova Strycova – Tinjic 1:6, 6:3 i krecz Bośniaczki.

Ostrawa – CH

Pierwsza runda: Zemlja – Pavlasek 7:5, 6:3; An. Martin – M. Reid 3:6, 6:3, 6:2; Mertl – Oswald 6:2, 7:5; Begemann – Vesely 6:3, 6:2; Vagnozzi – Chvojka 6:3, 6:3; Fabbiano – Michalicka 7:5, 6:2; Gabashvili – Neuchrist 6:4, 7:6 (5); Dasnieres de Veigy – M. Rodrigues 7:5, 6:1; Mertens – Panfil 7:5, 6:3; Burzi – Lustyk 6:3, 6:2; Lojda – Obry 7:5, 6:0; Hajek – Mitchell 6:4, 6:3; Albot – Capkovic 4:6, 6:4, 6:4; Rufin – Gawron 5:7, 7:5 i ciemność.

Tunis – CH

Pierwsza runda: Ouahab – Torebko 6:4, 4:6, 7:5; Zopp – Menendez 6:7 (14), 7:6 (5), 6:1; Bautista – R. Ghedin 6:0, 6:3; Mat. Viola – Burquier 6:2, 7:6 (4); H. Zeballos – Serra 6:0, 5:7, 6:2; Gicquel – H. Abid 6:0, 6:1; Jaziri – Teixeira 6:3, 3:6, 6:4; Naso – Millot 6:4, 6:3; Ilhan – Jouan 7:6 (4), 4:6, 6:3; Chardy – Basic 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności